Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sta ste radili danas?

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 5 Icon_minitimeSre Jan 12, 2022 7:15 pm

First topic message reminder :

isla u apoteku i sa mamom u second hand radnju
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 5 Icon_minitimePon Mar 21, 2022 9:31 pm

ustala sam oko 12h,doruckovala,malo sedela s mamom i gledala tv,posle sma rucala,isla da se nadjem s jednom devojkom da joj prodam duks,dosla kuci,vecerala,sad sedim na kompu i gledam sulejmana
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sta ste radili danas? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 5 Icon_minitimeUto Mar 22, 2022 11:15 am

Ustala oko 10, skuvala nes, još uvek ga pijem, dopisivala se sa Daliborom, jela sam malo nešto i ušla sam na forum
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 5 Icon_minitimeUto Mar 22, 2022 5:56 pm

UStala i otisla na posao. Tamo sam bila ko uspavana osoba ali sam koliko toliko uradila sta sam mogla.
Slusala sam muziku na novim slusalicama sto mi je poklonio dragii.
Evo me sad kuci mirujem i mrzim sto me zeludac boli, jer bi skakutala radije nego sedela ovako
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 5 Icon_minitimeSre Mar 23, 2022 10:16 pm

ustala u 8,doruckovala,isla na razgovor za posao,svrtaila posle u second hand kupila neku odecu,isla u mek da rucam,nasla se s deckom u zmeunu setali kejom,otisli na kinesku hranu pa u panda kafic,malo se setali,dosla kuci,skinula sminku,umila se,i sad cu da jedem
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sta ste radili danas? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 5 Icon_minitimeČet Mar 24, 2022 6:57 pm

Bila na poslu do 14h. Potom kad sam stigla smutila sam nes i izašla napolje. Pa sam onda otišla do Aviona i kad sam se vratila jela sam, posle sam prala sudove i legla
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 5 Icon_minitimePet Mar 25, 2022 2:56 pm

ustala oko 8,isla s mamom na pijac,dosla kuci,doruckovala,legla da odmori mmalo,probudila se,sredila kupatilo i svoju sobu,sad sam na forumu i cekamdecko da mi dodje
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 5 Icon_minitimePet Mar 25, 2022 4:36 pm

Ustala i spakovala uzinu za danas. Otisla na posao i tako bila malo u jenoj malo u drugoj kancelariji sa bivso cimerkom iz kancelarije. Ona je posle donela puno cveca, mene castila detox sokom i jos nekim rafaelo stapicima. Onda sam posle imala mini sastanak sa mojom seficom i njenom zamenicom. Nakon toga sam posla kuci s posla i stigla da obavim kupovinu. Kada sam dosla kuci shvatila sam da smo mama i ja kupile iste grickalice. Sad sedim i kuckam ovde kuliram.
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sta ste radili danas? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 5 Icon_minitimeUto Mar 29, 2022 8:57 pm

Ustala, pila nes. Izlazila napolje, pa sam išla do Aviona i Lidla. Onda sam jela i išla da treniram napolje. Kad sam završila, skuvala sam još jedan nes, pa sam u kuhinji kuvala sočivo sa mesom i tako.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 5 Icon_minitimeSre Mar 30, 2022 3:48 pm

ustala oko 8,doruckovala,pokazivala tati kako da pusta muziku na blutut zvucnik,isla do grada do apoteke,pa da se prosetam,pa u trzni centar da vidim sta ima ali nisam nista nasla,dosla sam kuci,spremila rucak,jela i sad sam na forumu
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 5 Icon_minitimeSub Apr 02, 2022 1:42 pm

Ustala i obacila kupovinu. Spremila kasu i natrapal je brusnicama i bananama. Cula se sestrom i nakon sto me je pokupila kolima otisle smo do pozorista. Tamo smo pile kafu i ja sam gledala predstavu sa sestricinom. Posle su me ratile kuci gde sam spemila jacobs milku i corbicu i rucala sa mamom. Evo me ovde sada.
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 03, 2022 9:47 am

pisacu od juce,postoje sad jutro.. ustala oko 8,jela malo nesto,posle oprala siske i isla u usce, rucala tamo,posle dosao moj decko i isli smo kod mene, slusali muziku,vecerali kod mene i malo se zezali,on otisao kuci ja se istusirala,i legla da spavam..
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 03, 2022 2:20 pm

Ustala i obukla se za posao.
Usput sam citala knjigu i razmisljala koje sledece da uzmem.
Kuckala sam se sa Malisom.
Posle sam na poslurazmenjivala iskustva i trzila kontakte za haljinu, torte i fotografa i muziku koju bi mogla kumi da predlozim za svadbu.
Dosla kuci i skuvala caaj i malo jos citala.
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 05, 2022 6:33 pm

ustala oko8,isla s mamom na pijacu,dosla kuci,doruckovala,slikala neke stvari za prodaju i stavila na internet ,posle sma legla da malo dremam al sam zaspala na 4 sata i probudila sam se pre sat vremen,aoprala sam kosu,osusila,sad cu da je ispeglam i idem s drugaricom u kafic da blejimo.
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sta ste radili danas? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 05, 2022 9:32 pm

Ustala, jela, pila nes. Otišla malo da se prošetam, pa sam svratila u kafić na kafu. Posle sam išla u Lidl i vratila se. Bila tu malo sa Daliborom, pa sam pričala na kameri sa Acom i Milicom. Posle toga sam radila vežbe i tuširala se
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 5 Icon_minitimeČet Apr 07, 2022 5:46 pm

Ustala i spremila se za posao.
Na poslu sam radila, komunicirala sa osiguranjima, doktorima. Otisla po telefon za dr i vratila se.
Otisla do metroa da izaberem cipele koje planiram sutra da kupim.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta ste radili danas? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta ste radili danas?
Nazad na vrh 
Strana 5 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta vas je danas oraspolozilo?
» Sta vas je danas iznerviralo?
» Šta biste radili...?
» Šta biste radili?
» Sta ste radili pre foruma?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Chat & games :: Chat-
Skoči na: