Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sta ste radili danas?

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 26

Sta ste radili danas? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 11 Icon_minitimeSre Jan 12, 2022 7:15 pm

First topic message reminder :

isla u apoteku i sa mamom u second hand radnju
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 26

Sta ste radili danas? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 11 Icon_minitimePon Mar 20, 2023 3:38 pm

ustala oko 11,isla s mamom do ideje i apoteke,dosla kuci,jela,pricala malo s tatom,sredjivala nesto po sobi,cackala fon, sad idem da se vidim s deckom ici cemo u neki kafic...
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82027
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 11 Icon_minitimePon Mar 20, 2023 9:22 pm

Ustala sam i otisla na posao, tamosam bila sama s koleginicom pa smo opustene bile malo, pravile vise pauza, ja sam primala postu radila, pisala mejlove, popravljala greske neke, planiraa put sa ostalim koleignicama - idemo u Firencu sa firmom.. Posle posla sam sacekala mamu na stanici da idemo zajedno u MAXI i obavile kupovinu. Ja sam skuvala sos sa cufte koje sam juce pravila pa smo rucale. Posle sam potpisala ugovor sa supernovom i otisla do komsinice u teretanu. Nakon toga sam se cula sa koleginicom nesto vezano za greske sa posla i vratila se kuci. Kuci sam spremila sebi rucak za poneti na posao i uzinu i istopila sam cokoladu pre nego sto joj istekne rok i prelila keksice sa njom i umakala indijski orah i izlomljeni badem.. a nije mi bilo ni to dosta nego sam dodala i aromu vanile sa medom za dijabeticare preko svega toga i zapakovala u kutiju za kolace - da mi sluzi kad mi padne secer... Istusiraa sam se i cula se s Jcom da se dogovorimo oko vidjanja sutra. Sad sam ovde kuckam

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 26

Sta ste radili danas? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 11 Icon_minitimeNed Mar 26, 2023 7:34 pm

ustala oko 7,onda sma shvatila da je previse rano i nastavila sam da spavam i probudila se u 9...malo sam sedela za kompom i onda sam se mal oslikala,otisla do pekare da kupim dorucak sebi i hleb za moje,malo sam lezala i uspavala se ponovo na 2 sata,kad sam ustala jela sam,gledala seriju sultan sulejman,sad sam na kompu irazmisljam se dal da skuvam kafu il ida uzmem da jedem cokoladu
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126602
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sta ste radili danas? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 11 Icon_minitimeSub Apr 08, 2023 12:01 pm

Ustala, umila se, popila kafu, okupala se, jela, osušila kosu i tako

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sta ste radili danas? - Page 11 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82027
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 11 Icon_minitimeSub Apr 08, 2023 1:01 pm

Ustala sam i popia kafu. Onda sam se cula sa ljudima koje kupuju polovan namestaj da bi im prodala ovaj moj trosed dok mi ne stine novi krevet u ponedeljak. Pojela sam kruskicu i otisla sam do pekare dok je mama bila na pijaci. Posle sam jela sa mamom burek i skuvala sebi caj od zove. Telefonirala sam sa Malisom i pogledala jos 2 epizode serije i evo me sad ovde kuckam.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 26

Sta ste radili danas? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 11 Icon_minitimeSre Apr 12, 2023 5:58 pm

ustala oko 8 ,isla u poekaru da kupim da jedem,pomogla mojima nesto u vezi kuhinje,odmarala se,gledala sulejmana,otisla do steoinog vajata da kupim da jedem,dosla kuci,rucala,blejim sad na forumu i posle cu da nastavim da gledam sulejmana
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82027
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 11 Icon_minitimePet Apr 14, 2023 2:39 pm

Ustala i stavila kafu i doruckovala sa mamom.
Posle sam prala sudove, pomagala u prebrancu i farbanju jaja.
Radila vezbe za ledja i tusnula se.
Pustila seriju i pogledala 2 epizode.
Evo me ovde sada...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 26

Sta ste radili danas? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 11 Icon_minitimeUto Jun 20, 2023 10:44 am

ustala u 8:30,isla u pekaru s mamom i na pijac,cula se s jednom devojkom prek otelefona u vezi posla ,posle sam tek doruckovala,ucila spanski i posle cu malo da se odmaram pa da nastavim nemacki
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126602
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sta ste radili danas? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 11 Icon_minitimeČet Okt 19, 2023 9:23 pm

Ustala posle 12. Popila kafu, čitala knjigu. Kasnije izašla do Lidla. Opet čitala, gledala seriju. Kasnije kad je cimerka stigla w posla išle da stavimo veš u mašinu, pa kad je završila zakačiče veš. Popila kafu, jela, istuširala se i sad ležim.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sta ste radili danas? - Page 11 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82027
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 11 Icon_minitimePet Okt 20, 2023 9:46 pm

Ustala jako rano i otisla na posao.
pojela moj hleb od bundeve ca cokoladom.. imali smo par sasatanaka i dobili puno poklona u vidu cokolada, sokova i kafe.. grickali malo bademe, ja radila po exelu moj posao, cula se nekoliko puta sa koleginicama, resila par problema, kuckala mejllove i ostalo. Cula se s mom i porucila meso, otisla da razmenim evre jer sutra putujem. Kupila supicu da skuvam i jos neko povrce za prilog. Otisla do komsinice da se malo pozdravimo i malo gledala kako one vezbaju i ja malo se prikljucila ali jako kratko i posle smo se smejale, pricale nase price i ja sam otisla kuci da se tusnem i pakujem.
Cula sam se umedjuvremnu sa drugaricama, sestrama tetkama i svi mi zele srecan put, traze slike i lep provod.. ja proveravam pasose, i ostale stvari, mejlove, stvari koje treba da nosim i stvri koje treba da poseetim tamo. Spakovala sam knjigu za drugaricu i spakovala sam sebi kindl na koji sam prethondo prebacila jos 2-3 knjige... evo me ovde sad kuckam malo

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 26

Sta ste radili danas? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 11 Icon_minitimeNed Okt 29, 2023 4:42 pm

Ustala sam u 4 ujutru,nisma mogla da spavam jer sam imala mucninu u stomaku i onda sam cekala da prodje sama i posto nije prosla onda sam skuvala caj i popil,i opet nije proslo i na kraju sam moralada popijem lek nemi na biljnoj bazi i uspelo je,ali vec je bilo 6 sati i krenulo je polako da svanjava,,,,zaspala sam malo i spavala osle kad sam se probudila otisla sam do pekare da kupim burek sa sirom i pojela. Posle sam jos malo legla kao da odmorim,kad sam ustala mama je otisla da naruci cevape i belo meso,donela je kuci i rucali smo,sad moj iroditelji spavaju i odmaraju,aja cu da krenem da se spremma za zurku koja je u 18.
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82027
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 11 Icon_minitimePon Okt 30, 2023 4:53 pm

Ustala i spremila se za posao i otisla da radim.
Sacekao me poklon od koleginice, tu su mi cestitali i tako.
Otisla sam kod lekara da me pregleda za svaki slucaj jer sam imala temperaturu u subotu i bilo mi je jako lose.
Testirala sam se dva puta i bila sam negativna ali kad sam vadila krvu sliku i cpr videla sam u sistemu kasnije da mi je crp povisen. Nisu mi jos stigli rezultati ali posto imam pristup sistemu videla sam rezultate svakako tako da cu sutra da idem da mi ipak doktorka prepise neki antibiotik, jer ovih 3 vrste praskova sto pijem za imunitet ne rade posao izgleda. Isla sam da pomazem koleginicama oko ostalih ustanova malo i na online sastanak sa osiguranjima, sredjivala program i onda smo pred kraj smene malo proslavili moj rodjus uz Dobos toru i sokice, kislu vodu i koka kolu (tako nam je obicaj) pocastili se i onda je svako nastavio sa poslom a ja sam rasklanjala prala nozeve i slicno.
Posle posla sam otisla do apoteke da uzmem neki preprat za iskasljavanje i evo me sad kuci, rucala sam dosta pa sam se i prejelai evo sad sedim i kuckam ovde..

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126602
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sta ste radili danas? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 11 Icon_minitimeSub Feb 03, 2024 11:39 pm

Išla u market, tamo jela. Posle sam išla pored Dunava da se šetam. Pila u kafiću kafu. Spremila sam ribu kad sam se vratila, jela, gledala seriju i tako

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sta ste radili danas? - Page 11 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82027
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 11 Icon_minitimePon Feb 05, 2024 5:34 pm

Bila na poslu i tako smo imali sastanak cim sam ja pojela kasu i popila kaficu.

Posle smo dsta radili i mali dosta problemcica nekih. Morala sam da popijem cak jos jednu kafu na poslu i sve sam grikaice pojela i rucak koji sam ponela. Mma je bila da bavi analize kod enen na poslu pa smo se na kratko cule vezano za to. Malisa me zvao da vidi gde cemo za dan aljubljenih ali ja nisam slobodna jer sam isplanirla u cetvrtak da budem u NS sa drugaricama a u petak npr do planine sa drustvom da odem a za vikend da budem s njim.. prvo e naljutio a posle posla kad sam ga nazvala da mu bojansim bio je ok poswbno to s u sredu vidjamo da uplatimo more tj vidimo da rezervisemo i tako.. odnela sam mammine doznake na njen posao i dosla kuci, uzinala vockice i npravila limuadicu malo se istegla i evo me sad ovde kuckam

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126602
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sta ste radili danas? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 11 Icon_minitimeNed Mar 17, 2024 9:39 pm

Doruckovala, citala knjigu, isla u Lesopark da se prosetam. Tamo sam setala i pila kafu. Kasnije sam rucala kod kuce. Ucila nemacki, spremala veceru i tako

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sta ste radili danas? - Page 11 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Sponsored content





Sta ste radili danas? - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 11 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta ste radili danas?
Nazad na vrh 
Strana 11 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta vas je danas oraspolozilo?
» Sta vas je danas iznerviralo?
» Sta ste radili pre zurke?
» Šta biste radili...?
» Šta biste radili?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Chat & games :: Chat-
Skoči na: