Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sta ste radili danas?

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 4 Icon_minitimeSre Jan 12, 2022 7:15 pm

First topic message reminder :

isla u apoteku i sa mamom u second hand radnju
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 4 Icon_minitimeČet Mar 10, 2022 8:51 pm

ustala,jela, isla s mamom u univerexport,rucala,malo dremala,igrala sims,gledala sulejmana, otisla da se nadjem s jednom devojkom da kupim od nje majicu i dosla kuci vecerala i sad sam na kompu pa cu posle jos malo da igram igricu i odna cu da legnem da spavam!
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sta ste radili danas? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 4 Icon_minitimePet Mar 11, 2022 6:16 pm

Ustala, popila nes, pričala s cimerom, potom sam se okupala i pričala telefonom s novom drugaricom. Posle sam upalila laptop, skuvala još jedan nes, napravila limunadu i ušla na forum.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sta ste radili danas? - Page 4 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 4 Icon_minitimePet Mar 11, 2022 10:29 pm

ustala,doruckova,isla s mamom na pijac,kupila kaput usput na jednoj tezgi nov siv bas je lep, dosla kuci igrala sims,posle prala kosu,izasla s drustvom u kineski restoran ,jeli posle se porosetali,dosla kuci,vecerala,igrala sims i sad sam na forumu
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 4 Icon_minitimePet Mar 11, 2022 10:43 pm

Ustala i otisla na posao.
Na poslu sam iskoristila pauzu da pokupujem stari u zadraovj hrani i za kucu i za posao.
Isla sam i do banke poslovno. Dogovorila sam se sa seficom da radim za vikend ovaj i da dobijem slobodno da mogu da iskoristim par dana za prvi maj i spa koji sam rezervisala za mene decka i jos jedan par.
Posle sam isla do jece da sredim noktice a onda u setnju sa psom njenog decka i do Stadiona.
Cula sam se s Malisom i pozelala mu srecu jer danas opet igra DnD sa svojim drustvom i evo mene ovde

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sta ste radili danas? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 4 Icon_minitimeSub Mar 12, 2022 9:07 pm

Ustala, pila nes, rešavala sudoku, blejala na telefonu, onda sam išla do tržnog. Vratila se, popila još jedan nes, pričala sa cimerom i posle upalila laptop i ušla na forum.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sta ste radili danas? - Page 4 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 4 Icon_minitimeNed Mar 13, 2022 9:44 am

Isi,moj decko takodje igra dnd i ima 3-4 velike,ali i manje ekipe u kojima igra svake nedelje po 3 puta


ustala u 6 ko vampir nije mi se vise spavalo,isla u pekaru kupila da jedem, pila jogurt, sad sam na forumu i skuvacu caj :d a posle cu ceo dan da lezim
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sta ste radili danas? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 4 Icon_minitimeNed Mar 13, 2022 10:31 pm

Ustala, pila nes, išla u šetnju, vratila se, ležala i blejala na telefonu, prala sudove, rešavala sudoku, jela, pa sam ušla na forum.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sta ste radili danas? - Page 4 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 4 Icon_minitimeUto Mar 15, 2022 11:15 am

ustala,isla s mamom opet na pijac,doruckovaala,gledala sulejmana
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 4 Icon_minitimeUto Mar 15, 2022 5:38 pm

Ustala sam i spakovala danas hranu uzinu i rucak za posao.
Radila i s koleginicom pravila pauze za hranu.
Dosla kuci, rucala ponovo i pravila veceru.
U busu sam malo citala knjigu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 4 Icon_minitimeUto Mar 15, 2022 8:11 pm

nastavak danasnjeg dana: posle serije sam legla da spavam,probudila se,przila pomfrit i cedila limun,jelaa,isprobaval neku odecu,stavila neke kupace na oglas, sad sam na kompu pa cu da jedem
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 16, 2022 5:41 pm

Utala sam i spakovala hranu uzine i slicno.
Na poslu sam bila sama jer koelginica je radila popodne tako da sam se uglavnom fokusirala na posao.
U sred radnog vremena smo imale mini sastanak gde su me obavestili da dobijam dve nove koleginice koje ce sedeti sa mnom u kancelariji i dobili smo puno cveca, pica i kolaca da se zasladimo.
Onda sam ja otisla do istyle da pokupim ajped za firmu i vratila se taksijem na posao.
Dosta sam se naradila i pohvljena sam za svoj rad. Mama je svratila da vadi krv u jednom momentu ali se nismo srele na poslu.
Izbegla sam kolace ali sam zato dosta grickala kao zdravih krekera i indijskih oraha.
Sad sam kuci pijem kafu s mamom i grickam brusnica bar dok koetarisemo njene rezultate.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sta ste radili danas? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 16, 2022 6:46 pm

Ništa posebno nisam radila. Spavala sam dugo, Dalibor je bio kod mene pa smo pili kafu i limunadu i onda smo otišli u Avion

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sta ste radili danas? - Page 4 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 16, 2022 11:17 pm

ustala rano oko 8,jela pitu sa zeljem i sirom,posle sam gledala seriju,legla da spavam,spavala 3 sata prek odana,probudila se rucala,opet gledala seriju,pretrazivala yt,slusala nove innine pesme,vecerala makarone sa sirom,stavila neke moje stvari na oglas za prodaju,i sad sma na forumu
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sta ste radili danas? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 4 Icon_minitimePet Mar 18, 2022 12:04 pm

Ustala, umila se, popila kafu, jela i spremila se, pa ću uskoro da krenem na posao

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sta ste radili danas? - Page 4 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 4 Icon_minitimeSub Mar 19, 2022 2:44 pm

Ustala i prosetala do komsije koji drzi teretnu/ Tamo se malo druzila sa zenama sto tamo rade i vezbaju redovno.
Dosla kuci i sredjivala kucu, usisavala i sl.
Tusirala se i telefonirala sa dekom.
Evo me sada ovde

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta ste radili danas? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta ste radili danas?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta vas je danas oraspolozilo?
» Sta vas je danas iznerviralo?
» Sta ste radili pre foruma?
» Sta ste radili pre zurke?
» Šta biste radili...?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Chat & games :: Chat-
Skoči na: