Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sta ste radili danas?

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 3 Icon_minitimeSre Jan 12, 2022 7:15 pm

First topic message reminder :

isla u apoteku i sa mamom u second hand radnju
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sta ste radili danas? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 3 Icon_minitimePon Feb 07, 2022 10:15 pm

Ustala, pila nes, blejala na telefonu. Skuvala kupus, istuširala se, išla kod doktorke sa drugom, pa onda u jedan kafe-restoran. Vratila se, spavala malo, oprala kosu, pričala na kameri i tako.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sta ste radili danas? - Page 3 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 3 Icon_minitimeUto Feb 08, 2022 5:07 pm

Utala sam i otisla na posao.
Bila sam sama prvih pola sata posle je dosla koleginica LJilja pa smo pile kafu i grickale stanglice.
Posle pauza za dorucak i pakovanje fakturaodlazak u osiguranja taksijem. Ugovarenj posla oko nekretnina usput. Kad sam dosla nesto sam knjizila proveravala izvode na poslu, radila. Napravila jos jednu pauzu za bounty i uzinu. Dopisivala se malo s deckom. Pokusala da zaposlim snajku ali nije proslo bas najbolje. Instalirala neki novi program na kompu.. Cula se s mamom i obavila kupovinu. Dosla kuci rucala i sela za dvosed i uzela laptop da kuckam malo ovde

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 3 Icon_minitimeUto Feb 08, 2022 10:42 pm

Ustala oko 9,isla s mamom na pijacu da joj pomognem oko nosenja,dosla kuci jela,isla u soping zadrzala se tri sata,isla u postu posle toga da posaljem jednoj zeni kremu neku,dosla kuci,odmorila se ,jelaa ,oprala zube,istusirala se i evo sad sam na kompu
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sta ste radili danas? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 3 Icon_minitimePet Feb 11, 2022 3:12 pm

Ustala rano, otišla kod lekara, vratila se i legla da spavam. Spavala sam do skoro. Potom sam popila nes i ušla na forum.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sta ste radili danas? - Page 3 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 3 Icon_minitimeNed Feb 13, 2022 6:05 pm

Ustala sam i otisla na posao.
Radila sam tamo, pila kafu sa koleginicom, otisla do prodavnice po hranu. Jela i grickala nesto. Kupila farbu u liliju i gledala sta ima na akcijama. Setala ulevaeom i kupila u woman secret gacice koje mi idu uz jedan brus koji sam kupila u drugom woman secert na Terazijama. Telefonirala sa Jecom i ogovarale nase muske i dogovarale se sta cemo za sutra... Dosla kuci i grcinula nesto, mama me ofrabala i sad cekam da primi boja da je isperem

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 3 Icon_minitimeUto Feb 22, 2022 8:55 pm

ustala u 10,doruckovala,isla s mamom u agenciju da kupimo avionske karte za francusku,otisle u neki butik da vidimo odecu,al nismo nista nasli,posle dosle kuci,rucala,odmorila se,jela sam pomfrit,gledala seriju,sad sedim na kompu i jedem puding
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sta ste radili danas? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 3 Icon_minitimePon Feb 28, 2022 2:04 pm

Ustala, jela, pila kafu, pustila muziku, išla u kuhinju da operem sudove i tako

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sta ste radili danas? - Page 3 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 3 Icon_minitimeUto Mar 01, 2022 5:29 pm

Ustala sam i spremila se za posao i popakovala uzine. Na poslu sam radila izvestaje, fakture, sabrala sve sate koje imam dodatne i naplatila, cakulala malo s koleginicom i tako... Isla do banke poslovno i do prodanvnice da kupim potrebstine. Mami u apoteci kupila lekove i evo me sad kuci, rucala i spremam se za pozoriste

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 02, 2022 10:14 am

ustala,oprala zube,umila se,dosla na forum,gledala sulejmana i sad cekam drorucak!
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sta ste radili danas? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 3 Icon_minitimePet Mar 04, 2022 9:17 pm

Bila na poslu do 14h, zatim sam otišla u tržni. Kad sam se vratila popila sam kafu, a posle toga sam spremala projice i musaku. Popila sam još jednu kafu i legla da odmaram

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sta ste radili danas? - Page 3 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 3 Icon_minitimeSub Mar 05, 2022 3:25 pm

ustala oko 8,otisla s mamom na pijac,kupili stvari,doruckovala,gledala sulejmana,tati sredjivala nes oko fona, sad cu da legnem
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 3 Icon_minitimePon Mar 07, 2022 8:31 pm

Ustala sam i pakovala hranu i uzine za posao. Otisla tamo radila s koleginicom.. Bila posle do pekare i narucila fast food i rucala kuci. Malo se izlezavala, tusirala... Gledala neke predloge za vencanje na kojem treba da kumujem. Cula se s deckom.. Vecerala i popila kafu i evo sad ovde kuckam i kao pratim tv. Telefonirala sam koleginici s posla, da joj pomognem nesto u medjuvremnu

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sta ste radili danas? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 09, 2022 11:23 am

Ustala, skuvala nes, popila ga i bila na forumu

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sta ste radili danas? - Page 3 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sta ste radili danas? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 09, 2022 6:06 pm

ustala,umila se prala zube,doruckovala 2 pogacice, gledala sulejmana,malo legla da dremam 2 sata,probudila se rucala,popila nes,gledala sulejmana opet,sad sam na forumu i razmisljam sta da jedem
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sta ste radili danas? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 10, 2022 4:38 pm

Ustala i spakovala hranu za danas.
Na poslu sam doruckovala sta je ostalo od juce i pila cajic.
Posle smo na pauzi grickale slatkise sto je koelginica donela i pile kafu/
Cula sam se s Amndjom i odgovorile smo prvi maj sa nasim momcima da slavimo.
Cula sam se s agentom za nekretnine i sutra planiram da mu saljem dokumentaciju koja mu je potrebna za zgradu.
Nakon posla sam dosla kuci i rucala i evo me sad na forumu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta ste radili danas? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta ste radili danas?   Sta ste radili danas? - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta ste radili danas?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći
 Similar topics
-
» Sta vas je danas oraspolozilo?
» Sta vas je danas iznerviralo?
» Sta ste radili pre foruma?
» Sta ste radili pre zurke?
» Šta biste radili...?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Chat & games :: Chat-
Skoči na: