Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prvi put?

Ići dole 
+5
Pam Beesly
T.Lovegood
Domino Dama
Mon amour
error(no.23)
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Prvi put? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Prvi put?   Prvi put? - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 06, 2013 12:38 pm

First topic message reminder :

Da li ste imali prvi put?
Da li vam je vazno da bude sa voljenom osobom, ili vam je svejedno?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Prvi put? - Page 3 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

AutorPoruka
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Prvi put? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 3 Icon_minitimeUto Jul 01, 2014 1:57 pm

3.scenario-devojka shvati da je nevinost težak teret,da dižu preveliku frku oko toga,i odlučuje da to uradi sa neznancem koji joj je simpatičan i za kog proceni da je okej.Odrade to,i više se nikada ne vide.

E pa ovo ja zelim Very Happy bas me briga za druge hahahaha Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Prvi put? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 30, 2022 4:55 pm

Da li je neko u medjuvremenu od vas od 2014 imao svoj prvi put hahaa,i pricajte kako je bilo Very Happy ?
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Prvi put? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 02, 2022 1:28 pm

juu koliko je proslo od tad..
u svkoam slucaju bio je prvi put i bio je sa osobom koja me je volela a ja njega pa jesam ali ne na taj nacin... vise sam sde predala jer sam osetila potrebu da prozivim to iskustvo.. iako sam maksimalno odlagala . Odlagala sam jer sam mnogo citala o tome sta i kako i sta moze da se desi narocito ako neso podje po zlu.. time sam napunila glavu sebi svim i svacim ali cinjenica je i da sam se dobro pripremila sto je meni jako bilo bitno..
nakon toga mim je trebalo malo vremena da pokusam ponovo ovakvu vrstu odnosa sa nekim drugim jer sam ja, uprokos tome sto mozda i ne bih to tako volela, osoba koja mora nekog dobro da upozna dsa bi se prepustil unutrasnjim strastima i ispoljila ih..
prvi put je meni bio sladak, kratak iako je meni ta izgledalo kao da je trajalo citavu vecnost.. ali imali smo divnu predigru ne redugu i to mi je nekako ostalo bas u lepom secanju

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Prvi put? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 3 Icon_minitimePon Apr 04, 2022 10:45 pm

Ja još uvek nisam, ali kad se to desi napisaću svoje iskustvo ovde. Inače volela bih da uskoro imamo naš prvi put I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Prvi put? - Page 3 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Prvi put? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 05, 2022 4:29 pm

cudno ce zvucati ali kad dugo nemam odnose svak itaj prvi sl put kao da mi je prvi mada se brzo prisetim haha i prvi put kada menjam partnera mi je kao poseban prvi put sa nekim.. osim onog dela da sam vec prozivela sa nekim drugim odnos. ali opet sve je drugacije.. zavisi od osobe do osobe

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Prvi put? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 3 Icon_minitimePet Nov 17, 2023 2:02 am

Baš večeras, 16.11. sam imala svoj prvi put. Bila sam u položaju kao za analni seks i trebalo je vremena da probije. Baš na samom početku me je bolelo jako, ali on je bio nežan, pa sam izdržala. Potrajalo je dok nije skroz ušao unutra i posle toga više nije mnogo bolelo. Ali pošto je nastavilo malo da me boli, dogovorili smo se da napravimo pauzu od nekoliko dana, dok ponovo ne budemo imali seks.
Sad se konačno osećam lepše i opuštenije. Bukvalno kao da mi je spao neki teret sa ramena. Nisam baš ovako zamišljala, čak nisam ni znala da će toliko da boli, ali pomoglo je što je stavio ulje unutra da bi lakše ušao.
Eto, ovaj dan 16.11. biće upamćen kao dan kad sam izgubila nevinost.
Nisam očekivala da će to da bude baš sad i to ovde u stanu. Oduvek sam mislila da ćemo imati seks dok smo oboje bili u smeštaju, ali čak i kad smo izašli iz smeštaja, nisam baš očekivala da će to da bude prvog dana kad me on bude posetio u stanu. Drago mi je ipak što nije bilo kako sam ja mislila I love you In love dusha

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Prvi put? - Page 3 Tcdmir11

Biljana97 likes this post

Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Sponsored content





Prvi put? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prvi put?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Prvi poljubac
» Ljubav na prvi pogled
» Prvi Glas Srbije
» How was your first impression when you saw him/Kakav vam je bio utisak kad ste ga prvi put videli?
» When you first heard for him?/Kada ste prvi put culi za njega?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Ljubav, porodica, prijateljstvo-
Skoči na: