Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prvi put?

Ići dole 
+5
Pam Beesly
T.Lovegood
Domino Dama
Mon amour
error(no.23)
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Prvi put? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Prvi put?   Prvi put? - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 06, 2013 12:38 pm

First topic message reminder :

Da li ste imali prvi put?
Da li vam je vazno da bude sa voljenom osobom, ili vam je svejedno?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Prvi put? - Page 2 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

AutorPoruka
kamila
Just The Way You Are
Just The Way You Are
avatar


Ženski Broj poruka : 93
Datum upisa : 01.06.2014

Prvi put? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 2 Icon_minitimeSub Jun 21, 2014 10:20 pm

Nisam imala.Kad bude,biće.Definitivno nisam spremna sada,dosta sam plašljiva i traumatična.Jedno vreme sam bila napaljena na to,čak i želela,ali tek sazrevanjem su mi se otvorile oči.
Smatram da to treba uraditi naravno sa dečkom u koga smo zaljubljene,koga volimo i dobro poznajemo,da postoji međusobna privlačnost itd.I da bude jako strpljiv i sa debelim živcima...jer ume to prvo iskustvo da bude traumatično,barem sam tako čitala,da boli kao nenormalno i da su prva tri puta užas,da ima puno krvi itd...mislim,nije zajebancija,ipak sam ja žensko,treba paziti...

I ne očekujem nešto previše,mislim da će biti daleko od romatnike...
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Prvi put? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 22, 2014 10:36 am

Tacno, ume da bude krvava bajka i jako traumaticno, odnosno da utice na psihu osobe, sto je jako ozbiljno, zato se mnoge devojke vezuju za tog "prvog".....Medjutim ako je osoba koju dobro poznajete ume da bude i divno predpostavljam...
Ja ne zelim romantiku eto toliko od mene Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Prvi put? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 22, 2014 3:53 pm

kamila ::
Nisam imala.Kad bude,biće.Definitivno nisam spremna sada,dosta sam plašljiva i traumatična.Jedno vreme sam bila napaljena na to,čak i želela,ali tek sazrevanjem su mi se otvorile oči.
Smatram da to treba uraditi naravno sa dečkom u koga smo zaljubljene,koga volimo i dobro poznajemo,da postoji međusobna privlačnost itd.I da bude jako strpljiv i sa debelim živcima...jer ume to prvo iskustvo da bude traumatično,barem sam tako čitala,da boli kao nenormalno i da su prva tri puta užas,da ima puno krvi itd...mislim,nije zajebancija,ipak sam ja žensko,treba paziti...

I ne očekujem nešto previše,mislim da će biti daleko od romatnike...
Delimo isto misljenje. Ne pada mi na pamet da izgubim nevinost sa nekim koga ne znam, ili koga malo znam.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Prvi put? - Page 2 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Prvi put? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 22, 2014 5:59 pm

To je pametno, al mene bi bio mozda blam posle da pogledam osobu u oci Very Happy ja bi fazon uradila to i pobegla dok on spava ili tako nesto hahah Very Happy prevelika bliskost me plasi xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Prvi put? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 22, 2014 6:32 pm

Pa brate, uradi onda to s nekim s kim si u vezi, pa ti posle nece biti glupo. Msm da bih to uradila moram da budem dugo u vezi sa tom osobom. A i uostalom zastupam stav da se uzdrzim do braka.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Prvi put? - Page 2 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Prvi put? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 2 Icon_minitimeNed Jun 22, 2014 9:23 pm

Problem je sto ja ne verujem u ljubavi, ali ko veruje savetujem da uradi porvi put tako ;D

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

Prvi put? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 2 Icon_minitimePon Jun 23, 2014 11:00 am

Jaooo, ta pisanja da je krvava bajka i da boli previse su delimicno tacna, to sve zavisi od devojke do devojke i to nema nikakve veze sa momkom, jer ni ona ni on ne mogu da uticu na to. Druga stvar, svaki momak ce paziti sta i kako radi, bez obzira da li ste dugo u vezi ili ne, jer svaki zeli da ostavi dobar utisak. To je tako sa svima. Potpisujem Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Prvi put? - Page 2 Tumblr_msqyvvoQpP1r0jb95o2_500
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
kamila
Just The Way You Are
Just The Way You Are
avatar


Ženski Broj poruka : 93
Datum upisa : 01.06.2014

Prvi put? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 2 Icon_minitimePon Jun 23, 2014 12:07 pm

Napaljena.Veverica ::
Druga stvar, svaki momak ce paziti sta i kako radi, bez obzira da li ste dugo u vezi ili ne, jer svaki zeli da ostavi dobar utisak. To je tako sa svima. Potpisujem Very Happy

Pa nije baš tako sa svima,ima nestrpljivih,agresivnih,napaljenih grubijana koji nemaju živaca da se bakću sa time,i žele posle da se kurče na sav glas pred drugovima.Često i neki na prvi pogled mirni momci mogu biti takvi.

Nazad na vrh Ići dole
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

Prvi put? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 2 Icon_minitimePon Jun 23, 2014 3:32 pm

Ja se ne slazem sa tim. Upravo takvi momci se ne zanose oko devojaka koje su nevine. Mada to je moje misljenje. Postujem tvoje.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Prvi put? - Page 2 Tumblr_msqyvvoQpP1r0jb95o2_500
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Prvi put? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 2 Icon_minitimePon Jun 23, 2014 4:00 pm

Ja smatram da sve zavisi od odobe do osobe, al to da ima grubijana ima, znam dosta primera nazalost. Zatim postoje i devojke koje to vole i odobravaju, nije ni cudno onda da ih ima toliko, al dobro to vise nije toliko vezano za prvi put.
A inace me dosta interesuje ta opsednutost nevinim devojkama od strane muskaraca O_O Sta je tu toliko posebno... U smislu zasto bi ih privlacilo tako nesto? Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

Prvi put? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 2 Icon_minitimePon Jun 23, 2014 4:45 pm

*Precious* ::

A inace me dosta interesuje ta opsednutost nevinim devojkama od strane muskaraca O_O Sta je tu toliko posebno... U smislu zasto bi ih privlacilo tako nesto? Very Happy

Pa to je zbog toga sto devojke pridaju previse znacaja tome. I upravo ih to privlaci, jer onda smatraju da su bolji od drugih i tako to.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Prvi put? - Page 2 Tumblr_msqyvvoQpP1r0jb95o2_500
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Prvi put? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 2 Icon_minitimePon Jun 23, 2014 8:45 pm

Khm pretpostavljam da je tako.. Ali svakako bi rekla da je to opsesija devojaka vise i da mi je to normlano dok mi nije normalno da oni toliko zele da budu prvi i jedini otpilike hahaha Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

Prvi put? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 2 Icon_minitimePon Jun 23, 2014 9:33 pm

Hahaha, ja mislim da su svi muskarci time optereceni. To je ono "ja mogu da imam koliko hocu devojaka, ali ona samo mene" hahaha

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Prvi put? - Page 2 Tumblr_msqyvvoQpP1r0jb95o2_500
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Prvi put? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 2 Icon_minitimeUto Jun 24, 2014 10:27 am

Pa taj fazon! Devojke su u fazonu moj jedini, a on je u fazonu jos jedna crtica da ne kazem rupa Very Happy hahaha uzas, al danasnja stvarnost!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
kamila
Just The Way You Are
Just The Way You Are
avatar


Ženski Broj poruka : 93
Datum upisa : 01.06.2014

Prvi put? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 2 Icon_minitimeUto Jul 01, 2014 12:07 pm

Hm...razmišljala sam dosta o ovome..i došla do ovoga

1.scenario-devojka i dečko su godinu dana u vezi.Super se slažu,poznaju se,i na kraju se odluče na taj sex.Sve dobro prođe,njihova ljubav postane još jača.Itd itd.Tipa ''happy story''

2.scenario-devojka je u vezi sa dečkom godinu dana.Međutim on je stalno pritiska i navaljuje na to  ''ajde da spavamo '' bla bla.I onda pristane.On to jedva čeka.I posle izgubi interesovanje za nju,popunio je još jednu rupu,kaže kako je ne voli,kako to nije to i ode.

3.scenario-devojka shvati da je nevinost težak teret,da dižu preveliku frku oko toga,i odlučuje da to uradi sa neznancem koji joj je simpatičan i za kog proceni da je okej.Odrade to,i više se nikada ne vide.

Devojke uglavnom žele prvi scenario.A muškarci....to je misterija.. Laughing 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prvi put? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi put?   Prvi put? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prvi put?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Prvi poljubac
» Ljubav na prvi pogled
» Prvi Glas Srbije
» How was your first impression when you saw him/Kakav vam je bio utisak kad ste ga prvi put videli?
» When you first heard for him?/Kada ste prvi put culi za njega?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Ljubav, porodica, prijateljstvo-
Skoči na: