Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Anegdote sa putovanja

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Anegdote sa putovanja  Empty
PočaljiNaslov: Anegdote sa putovanja    Anegdote sa putovanja  Icon_minitimeSub Jan 29, 2022 10:45 pm

Da li vam se desilo nesto posebno zanimljivo na nekom putovanju?
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Anegdote sa putovanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: Anegdote sa putovanja    Anegdote sa putovanja  Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 2:50 pm

uuh na svakom sam imala ponesto zanimljivo..
poslednji put mi je oblezio obilazak nove kuce u koju se uselila drugarica sveze udata.. Videli smo posebnu prostoriju koja je zapravo ormar naprevaljen za nju ko iz filmova i tu ima tajnu kacelariju gde radi od kuce a zapravo radi u ormanu hahaha interesatno je bilo i da smo tu razmenili poklone za novu godinu i svako je imao svog secret santu a ona je dobila od nas kao spomenar za tudnice koje smo zajedno citale i veselile se sta ce sve tu stati kako se porodjaj blizi..
pricala nam je i delila savete njene svekrve od biljkama i zakljucila da se posto je u tom momentu bilo zaliveno orhideja i to tako da pliva u vodi, da to tako treba.. kada smo se vratili u Bg javila je da su orhideje crkle i da je greskom baka a ne svekrva njih zalila tako da NIKAKO ne radimo to, iako nas je prethodno to saetovala ubdjena da to tako treba, za vreme naseg boravka kod nje u poseti

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Anegdote sa putovanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: Anegdote sa putovanja    Anegdote sa putovanja  Icon_minitimePon Jan 31, 2022 12:16 am

Preprošle godine kad sam putovala u manastir Tumane sa nama je putovala i jedna baba koja je godinama živela u Nemačkoj. Kad je trebalo da krenemo nazad te babe nigde nije bilo. Vodič je otišao da je traži i posle možda sat vremena je pronašao. Sa nama je putovao i jedan šaljivdžija sa ženom i sve vreme je šaljivo komentarisao kako ta baba više neće da izlazi iz kombija kad budemo stali negde da je ne bi izgubili. Kad smo se zaustavili na Srebrnom jezeru bio je dogovor da se tu zadržimo manje od sat vremena, i baš u času kad je trebalo da se krene, taj lik je rekao meni i još dvema ženama da kažemo kako se baba izgubila i da su otišli da je traže. Mi smo se pokidali od smeha smesko Šalili smo se kako su u filmu Mrtav ladan tražili dedu, a mi tražimo babu smesko

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Anegdote sa putovanja  Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Anegdote sa putovanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: Anegdote sa putovanja    Anegdote sa putovanja  Icon_minitimePon Jan 31, 2022 3:20 pm

Hhahahaaahhaaahahahaha e bas sam se nasmejala na obe price hahhaa.
Slobodno pisiste jos nesto ako se setite.
Meni se desilo kad sam prvi put putovala avionom da nisam znala kako se otvaraju vrata od vecea i ja guram ono nece,vucem nece i pitam ljude koji su bili iza mene kako se otvara a svi pricali na nemackom i nekom drugom jeziku a nista ih nisam razumela,i samo sam stajala ispred vecea i gurala vrata dok su me svi ostali gledali a nije bio nijedan srbin ni englez izgleda i onda je dosla stjuardesa i poakzala mi da se vrata gurnu jako i kad sam usla nisam znala kako da izadjem omg ahahahhahahahhaa :ahahaha: :ahahaha: i onda sam lupala ali me niko nije cuo jer je u avionu buka zbog motora i gurala sam isve i na kraju sam gurnula tako jako da sam izletela iz vecea i ljudi su se zacudili ali niko se nije smejao za divno cudo,sva sreca pa sam sedela u prvom redu odma do vecea i da nisam morala da prolazim sve one ljude da me bude sramota. Ne mogu da vam opisem kako mi je tad bilo sigurno sam provela jedno 20 minuta u veceu...
A druga anegdota je kad smo putovali u Francusku na ekskuzriju sa profesorkom i sad bilo je vreme da krenemo nazad za beograd i trebalo je svi da se skupimo ispred autobusa u centru pariza i 2 decka su nedostajala i nismo znali gde su a profesorka se ziva prepala i rekla da idu 2 osobe da ih potraze u okolini tu,i nasli su ih u restoranu kako jedu meso,piju vince i jedu kolace hahhahahahahahahhahaa mi smo svi umrli od smeha tada lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Anegdote sa putovanja  Empty
PočaljiNaslov: Re: Anegdote sa putovanja    Anegdote sa putovanja  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Anegdote sa putovanja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Putovanja po Srbiji
» Shopping putovanja
» Fotografije sa putovanja
» Putovanja za Novu Godinu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Putovanja-
Skoči na: