Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Miley Cyrus

Ići dole 
+2
Pam Beesly
Vehicle of spirit
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Miley Cyrus - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 Icon_minitimeSub Feb 07, 2015 1:42 pm

First topic message reminder :

Vase misljenje o ovoj pevacici? Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Miley Cyrus - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 Icon_minitimeSub Nov 21, 2015 12:16 am

pa lice jer ova ovu kopira brt ocigledno je Very Happy plus se slika pored nje, da bi se videla kao slicnost, a pritom kad stane vidi se zapravo da ne lice i toliko  Very Happy al lepe su mislim obe al jednostavno ne bi toliko licile, da se ova dvojnica ne trudi xD
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Miley Cyrus - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 Icon_minitimePet Jan 15, 2016 1:25 am

Liam i Miley ponovo vereni?!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Već se neko vreme šuška da su se Liam Hemsworth i Miley Cyrus pomirili, a nove glasine izgleda potvrđuju ovu priču!

Naime, kako prenose američki portali, Miley i Liam su sve češće viđeni zajedno, a izvor blizak paru kaže da par planira venčanje i da je prethodna veridba ponovo na snazi! “Miley je oduvek znala da će se pomiriti sa Liamom“, rekao je izvor i dodao da su svoju vezu potvrdili na proslavi Nove godine, kada su se strasno ljubili. U prilog ovoj priči ide i Mileyno novo ponašanje, koje vidimo na Instagramu. Naime, Miley je odlučila da ne pravi više skandala, u potpunosti je promenila imidž i izgleda da je spremna na bračni život!
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Miley Cyrus - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 Icon_minitimePet Jan 15, 2016 5:16 pm

procitala bas juce Very Happy meni izgledaju lepo zajedno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Miley Cyrus - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 Icon_minitimePet Jan 15, 2016 6:41 pm

I meni, i daj Bože da dođe kraj skandalima, ja se iskreno nadam tome.
Btw prelepa je ova frizura, ja obožavam takve *___*
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Miley Cyrus - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 Icon_minitimePet Jan 15, 2016 9:52 pm

da znas da jeste Very Happy bas joj lepo stoji ^^
Nazad na vrh Ići dole
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Miley Cyrus - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 Icon_minitimeUto Jan 19, 2016 1:03 am

Bilo bi lepo da je istina,bili su bas lep par Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Miley Cyrus - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 Icon_minitimePon Feb 29, 2016 12:42 am

Po svaku cenu: Miley želi da zadrži Liama trudnoćom?!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Da li je ovo moguće? Odnos između Miley Cyrus i Liama Hemswortha je sve vreme pomalo konfuzan, ali ove informacije su nas zbunile još više. Ovaj celebrity par je imao lepu vezu pre nekoliko godina i bili su čak i vereni.

Međutim, Miley i Liam su raskinuli svoju veridbu, da bi se opet nedavno pomirili. I to nije sve! Ubrzo su se ponovo zaručili, a šuškalo se da su se i tajno venčali. Zbog cele ove situacije, nije nam najjasnije šta se dešava između njih. Ima puno onih koji tvrde da su njih dvoje veoma zaljubljeni, ali zašto bi onda Miley smišljala taktiku da zadrži Liama?!

Kako svetski mediji prenose, Miley želi a ostane u drugom stanju. Ova mlada zvezda planira da Liam uskoro postane tata njenog deteta. Ona vrlo dobro zna da je on porodičan čovek i da će dati sve od sebe da njihov odnos bude stabilan ako postanu roditelji. Da li Miley planira da “uceni” Liama sa trudnoćom ili planiraju da imaju bebu jer se vole? Glasaj u našoj anketi, a u komentarima nam javi šta misliš!
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Miley Cyrus - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 Icon_minitimePon Feb 29, 2016 4:25 pm

ma izmisljaju bre Very Happy

inace bas su mi lepi na slici ^^
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Miley Cyrus - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 Icon_minitimeUto Mar 01, 2016 12:24 am

I meni su lepi, sad koliko je to tačno, ne znam i neću da ulazim u to.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Miley Cyrus - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 Icon_minitimeSub Mar 12, 2016 2:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Da li se Miley Cyrus vratila svojoj najproslavljenijoj ulozi, Hanne Montane? Sa dugačkom plavom perikom i šarenim pončom bi mogla nekoga da zavara.

Ali, u pitanju je Mileyina nova uloga u seriji Woodija Allena. Pevačica i glumica je fotografisana na setu u ruralnoj okolini Vestčestera u državi Njujork. Osim što je primećeno kako glumica bere bele rade i sedi sama, a potom ide u šetnju sa glumcem Johnom Magarom, radnja serije još nije otkrivena.

Miley je bila opuštena na snimanju koje je trajalo više od 10 sati.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Miley Cyrus - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 Icon_minitimeSub Mar 12, 2016 3:58 pm

Pa lepo, baš me zanima kakva serija je u pitanju Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Miley Cyrus - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 Icon_minitimeSub Mar 12, 2016 11:28 pm

daj boze da je neka humoristicka Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Miley Cyrus - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 21, 2017 9:19 pm

Obzoavam je jos uvek! Novi album joj je bomba kao i svaki drugi! Prelepo izgleda sada jer je pustila kosu i drago mi je da su se ona i liam verili
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Miley Cyrus - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 Icon_minitimePon Jun 19, 2017 9:43 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon što je Braison Cyrus, mlađi brat Miley Cyrus za kog je malo ko znao da postoji, napravio manekenski debi na novoj Dolce and Gabbana reviji, njegova sestra je napravila pravu pometnju na Instagramu.





Naime, ona je podelila njegovu fotografiju i istakla kako je Braison jedan od najtalentovanijih muzičara na svetu, ali pošto je Cyrus morao je da proba i nešto ovakvo. Na kraju posta je dodala: “D&G, ne mogu se manje slagati sa vašim političkim stanovištima, ali zaista poštujem vašu težnju da istaknete u prvi plan mlade umetnike i date im platformu na kojoj mogu da zablistaju u punom sjaju i da ih ceo svet vidi.”

Iako su mnogi pomislili da je reč o vantelesnoj oplodnji i ‘sintetičkim bebama’, ispostavilo se da se radi o tome što su dizajneri koji stoje iza ove prestižne marke, stilizuju Melaniju Trump.

Ubrzo nakon ovog posta, stigao je i odgovor slavnog dvojca: “Mi smo Italijani i baš nas briga za politiku, a posebno američku. Mi samo dizajniramo haljine, i ako misliš da to ima veze sa politikom, onda si zaista neupućena u to kako stvari funkcionišu. Nisu nam potrebni tvoji komentari, tako da nas ubuduće ignoriši.”
Nazad na vrh Ići dole
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Miley Cyrus - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 Icon_minitimePon Jun 19, 2017 2:13 pm

Citat :
“Mi smo Italijani i baš nas briga za politiku, a posebno američku. Mi samo dizajniramo haljine, i ako misliš da to ima veze sa politikom, onda si zaista neupućena u to kako stvari funkcionišu. Nisu nam potrebni tvoji komentari, tako da nas ubuduće ignoriši.”

Kakav hit, skroz su u pravu muhahaha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Miley Cyrus - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley Cyrus   Miley Cyrus - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Miley Cyrus
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Miley Cyrus...
» Miley Cyrus
» Teen Choice Awards to Honor Miley Cyrus and Bruno Mars
» Najbolji među najboljima: Miley Cyrus, Bruno Mars i 1D na godišnjoj listi magazina “Forbes”!
» Hitu Bruna Marsa nisu mogle da odole ni Miley Cyrus i njena mlađa sestra (VIDEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Muzika :: Pevaci i pevacice-
Skoči na: