Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 One Direction

Ići dole 
+7
L•M•S
Vehicle of spirit
Biljana97
Vampiregirl
Domino Dama
error(no.23)
Mon amour
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

One Direction - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: One Direction   One Direction - Page 4 Icon_minitimePet Avg 17, 2012 1:35 am

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sta mislite o njima?
Slusate li ih?


Poslednji izmenio Javier Morey dana Uto Maj 03, 2016 3:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

One Direction - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 08, 2017 5:22 pm

Nisam znala da je Harry napustio one direction wtf o.O pa sad odose skoro svi i on i zayn ne znam da li je niall otisao cak,ostali su luis i liam sami o.O /??
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

One Direction - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 08, 2017 6:35 pm

Pa oni su na pauzi sad, tako da su se skoro svi okrenuli solo karijerama, isto kao i ovi iz The Wanteda, na pauzi su već nekoliko godina
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

One Direction - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 08, 2017 8:07 pm

svasta xD bas sam ih navilla kad su svi onako zajedno xD
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

One Direction - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 4 Icon_minitimeSre Jul 19, 2017 9:34 pm

Harry Styles je bio u centru pažnje na premijeri filma o Drugom svetskom ratu Dunkirk u Njujorku.



Svi pogledi bili su usmereni ka pevaču grupe One Direction kada se pojavio na crvenom tepihu, obučen u crno od glave do pete.


Ovo je prvi put da se Harry oprobao kao glumac, priznajući da nije znao koja uloga će mu biti dodeljena kad je otišao na audiciju.

Styles u filmu igra Alexa, jednog od mlađih vojnika koji očajnički pokušava da se vrati kući kako se neprijateljske sile približavaju.


Pevač je izjavio da ga je prvi dan na setu sa rediteljem filma, Nolanom, potpuno preplavio.

Harryjevo pojavljivanje na filmskom platnu sa nestrpljenjem očekuju njegovi fanovi od kojih su neki čak posećivali lokacije na kojima se snimalo, kako bi videli svog idola na setu.

“Možda sam jedan od onih koji ovo urade jednom, i to je to. Mislim da jesam, da budem iskren” rekao je Styles o svojoj glumačkoj karijeri.
Nazad na vrh Ići dole
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

One Direction - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 4 Icon_minitimeČet Jul 20, 2017 5:19 pm

Mesecima cekam ovaj film da izadje i planiram uskoro da ga odgledam. Ne pratim One Direction, ni Harry-ja, ali sam cula da se dobro snasao u svojoj ulozi i sad me bas zanima da li je to istina Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

One Direction - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 4 Icon_minitimeČet Jul 20, 2017 8:43 pm

i ja jedva cekam
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

One Direction - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 4 Icon_minitimePet Jul 21, 2017 12:46 am

Jao što ne volim ovakve filmove, a posebno američke -.-
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Sponsored content





One Direction - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
One Direction
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Muzika :: Bendovi-
Skoči na: