Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 One Direction

Ići dole 
+7
L•M•S
Vehicle of spirit
Biljana97
Vampiregirl
Domino Dama
error(no.23)
Mon amour
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

One Direction - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: One Direction   One Direction - Page 3 Icon_minitimePet Avg 17, 2012 1:35 am

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sta mislite o njima?
Slusate li ih?


Poslednji izmenio Javier Morey dana Uto Maj 03, 2016 3:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

One Direction - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 3 Icon_minitimeNed Nov 27, 2016 8:20 pm

Ahahahahahhaha ma i moje je bilo ironija skapirale smo se ahahahhahhahah
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

One Direction - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 14, 2017 1:35 am

Samo jedan član One Directiona čestitao rođendan Zaynu Maliku

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bivši član popularnog benda One Direction Zayn Malik juče je napunio 24 godine!

Osim što mu je njegova devojka Gigi Hadid čestitala i na Instagramu, jedan njegov bivši kolega iskoristio je priliku da Zaynu javno poželi sve najbolje – reč je o Liamu Payneu. Ovo je naravno raznežilo sve Directionere.

Napisao je: “Srećan rođendan, bro! Nadam se da je sve dobro i da si ga lepo proslavio”.

Naravno, možda su mu i ostali članovi čestitali, ali putem sms-a ili pozivom…
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

One Direction - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 22, 2017 8:29 pm

Bas sam pre kojidan odslusala sve njihove albume <3
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

One Direction - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 08, 2017 7:36 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Prošlo je skoro godinu dana od prvog solo albuma Zayna Malika, Mind of mine, a pevač je juče iznenadio svoje obožavaoce kratkim klipom svoje nove pesme.



Bivši član One direction-a nedavno je promenio svoju profilnu fotku na društvenim mrežama, što je mnoge navelo da pomisle da je počela nova Zaynova era. A novom hipnotišućom muzikom on je samo potvrdio ove sumnje.



Malikov visoki glas bez muzičke pratnje vrti se bez prestanka u deliću nove pesme i nešto je što do sada nismo imali prilike da čujemo od njega. Obećao je da će publiku uskoro ponovo obradovati, a do tada poslušajte kako zvuči potpuno novi Zayn.
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

One Direction - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 3 Icon_minitimeNed Mar 26, 2017 4:47 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nekadašnji član benda One Direction Liam Payne i njegova devojka Chery Cole postali su nedavo roditelji prvi put. U sredu. 22. marta, na svet je stigao njihov sinčić, a ponosni roditelji nisu krili svoje oduševljenje prinovom.





Mladi pevač je na Instagramu sinoć podelio i prvu fotografiju bebe, a pored nje napisao emiotivnu poruku o roditeljstvu. “Moji bliski prijatelji i porodica znaju da retko kada ostanem bez reči…wow. Izuzetno sam srećan zbog rođenja našeg sina i taj trenutak nikada neću zaboraviti, a to mi je i omiljeno sećanje do sada”, napisao je 23-godišnji Payne i odao priznanje svojoj hrabroj devojci. “Oduševljen sam njegovom neverovatnom majkom i time kakva je bila, zaista je ispunila sve moje snove. Jošu uvek mu nismo dali ime, ali već je osvojio srca svih, uključujući i moje. Srećan Dan majki svima”, stoji u poruci pevača.

[You must be registered and logged in to see this image.]

I novopečena majka se oglasila i napisala da su Liam i ona u sredu postali roditelji dečaka teškom 3 kilograma i 600 gramam i da je dečak neverovatno lep, zdrav i da izgleda kao iz sna.

Srećnim roditeljima čestitamo!
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

One Direction - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 3 Icon_minitimePon Mar 27, 2017 9:37 am

Cestitam!
Nazad na vrh Ići dole
Catherine Earnshaw
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Catherine Earnshaw


Ženski Broj poruka : 33087
Datum upisa : 12.06.2011
Godina : 26
Lokacija : Asgard

One Direction - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 3 Icon_minitimeUto Mar 28, 2017 1:07 am

Interesantno, nisam znala da je s njom dosta ja starija od njega xD
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

One Direction - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 3 Icon_minitimeUto Mar 28, 2017 9:45 pm

ja sam skoro saznal kad je bila trudna i bila sam u fazonu WTF Very Happy znam za nju od pre al ono Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

One Direction - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 29, 2017 10:48 am

Vidi da bas da je starija od njega tacnije 10 godina,al' ok su ono..
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

One Direction - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 29, 2017 3:44 pm

neka neka sad ce dete da je podmladi hahaahah Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

One Direction - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 29, 2017 5:48 pm

Ona je posle onog fudbalera bila udata za nekog Francuza čini mi se... nisu dugo bili u braku
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

One Direction - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 29, 2017 10:25 pm

to mi isto poznato Very Happy pitam se zasto,.. xD
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

One Direction - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 02, 2017 7:17 pm

Meni je ona prestara za njega, ali pošto ne volim ni njega ni nju, svejedno mi je, neka rade šta hoće Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

One Direction - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 08, 2017 9:25 am



Harry Styles predstavio je juče svoj prvi solo singl pod nazivom Sing of the times, a tokom promocije nove pesme, mladi pevač otkrio je, između ostalog, i zanimljivu anegdotu o rođendanskom poklonu koji je dobio od kolegenice Adele.



Styles je, gostujući u radio emisji BBC Radio 1, ispričao: “Za moj 21. rođendan Adele mi je poklonila kopiju svog albuma 21 i rekla mi: ‘Ja sam uradila sam neke prilično kul stvari kada sam imala 21 godinu. Srećno!'”.



Ako je osvajanje Grammy nagrade za Najbolji album godine i tiraž od 5 miliona prodatih albuma ‘prilično kul stvar’, onda Harry bolje da poradi na nečemu stvarno spektakularnom što pre.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Bivši član One Directiona je krenuo stopama svojih kolega iz benda i započeo solo karijeru, a priznaje da mu je neke savete dala i sama Adele. “Razgovarao sam malo sa njom, ona poznaje muzičara sa kojim sam dosta sarađivao. Ali nije mi toliko značio njen savet koliko način na koji ona radi. Ona postavlja primer, zaista je najveća zvezda”, otkrio je 23-godišnji pevač na kraju.
Nazad na vrh Ići dole
Catherine Earnshaw
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Catherine Earnshaw


Ženski Broj poruka : 33087
Datum upisa : 12.06.2011
Godina : 26
Lokacija : Asgard

One Direction - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 3 Icon_minitimeSub Apr 08, 2017 3:08 pm

Hahahhahahahah čekaj, i on je otišao iz benda? Pa jel im neko ostao :ahahaha:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





One Direction - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: One Direction   One Direction - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
One Direction
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Muzika :: Bendovi-
Skoči na: