Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Beyonce

Ići dole 
+2
Pam Beesly
Mon amour
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Beyonce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Beyonce   Beyonce - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 14, 2012 8:07 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sta mislite o njoj?
Slusate li je?
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Beyonce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beyonce   Beyonce - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 02, 2017 4:52 pm

Ja nemam ništa protiv nje, samo mi je bezveze bilo ono kad je Adele slomila nagradu jer je smatrala da ju je zaslužila Beyonce... ne znam kako vi na to gledate, ali meni je to totalna glupost, i možda malo ulizivanje, ili šlihtanje, kako god...
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Beyonce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beyonce   Beyonce - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 02, 2017 5:51 pm

sta je bilo s tim? ja ne znam za to? :O
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Beyonce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beyonce   Beyonce - Page 4 Icon_minitimeNed Apr 02, 2017 5:55 pm

Kako bre ne znaš? Adele je osvojila Gremi za najbolji album, ali je smatrala da ga je zaslužila Beyonce, i onda ga je polomila na dva dela o.O
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Beyonce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beyonce   Beyonce - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 11, 2017 3:50 pm

Maluma bejbe. ::
ne znam kako vi na to gledate, ali meni je to totalna glupost, i možda malo ulizivanje, ili šlihtanje, kako god...
Slazem se u potpunosti.
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Beyonce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beyonce   Beyonce - Page 4 Icon_minitimeUto Apr 11, 2017 7:00 pm

kakav debil Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Beyonce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beyonce   Beyonce - Page 4 Icon_minitimeNed Maj 07, 2017 3:24 pm

Fanovi je napali zbog napućenih usana, usledilo odsečno objašnjenje

Bijonse se nedavno našla na tapetu. Fanovi su je napali da nije išla kod zubara da sređuje zube nego da "pumpa" usta. Kako to nije dozvoljeno u trudnoći, sušebrižnici su skočili kritikovali pevačicu. Njena saradnica Ivet Noel Šur je zatim svima dala opak odgovor.

[You must be registered and logged in to see this image.]

"Vi kao jako dobro znate sve o tome kako trudnoća može da utiče na telo žene. Znate baš sve, ha? Pa ako znate, recite mi, molim vas, koliko znate o oticanju tela, o tome kada se žena tako naglo udeblja pa to dramatično utiče na organizam, a krv koja tada mora da pumpa duplo više utiče na oticanje svih delova tela. Pa tako i usana.

Ali sve je to zapravo malo važno jer sve što se u trudnoći događa u organizmu, ma kako god ona uticala na njeno telo i lice, važno je samo da se sve to događa iz važnog razlog zbog kog je sve ostalo zanemarivo. Jer žena nosi dete, njih dvoje, dva mala bića koja će doći na svet i koji će morati da se bore protiv vaše mržnje i negativnosti.

U njenoj prvoj trudnoći stoički sam podnosila vaše napade, čak i kada ste oholo tvrdili da nikada nije ni bila trudna. Ali sada jeste. Ko ste vi? Meni je vas zapravo žao. Vi ste sigurno neke jako tužne individue kad se imate obraza ovako hladnokrvno da se bavite trudnoćom jedne žene. Zaista mi vas je žao. Molim vas nađite neki smisao svog života, pozabavite se nečim, pronađite svoju sreću jer je očigledno da vam ona jako nedostaje", napisala je žena koja stoji godinama rame uz rame sa Bijonse.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Beyonce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beyonce   Beyonce - Page 4 Icon_minitimeNed Maj 07, 2017 5:02 pm

U pravu je ta zena...sta fanove sve briga nek radi Beyionce sta oce svasta xD
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Beyonce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beyonce   Beyonce - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 05, 2017 8:05 am

[You must be registered and logged in to see this image.]




Beyonce je rešila da za Noć veštica oda počast koleginici Lil’ Kim, te se tako maskirala u nju.



Pevačica je u petak objavila seriju fotografija na kojima je obučena kao nekrunisana kraljica hip ho muzike, a pored nje je bio njen suprug Jay-Z, koji je bio odeven u repera Notorious B.I.G.-a.

[You must be registered and logged in to see this image.]
U prvoj presvlaci, Bey se odlučila za čuveni kostim koji je Kim nosila u spotu Missy Elliot The Rain, snimljenom 1997. godine. Na sebi je imala crvene pantalone i Chanel tregere. No, to nije bilo sve.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Beyonce je imala još 4 kostima, prvi sličan onom koji je Lil Kim nosila na turneji No Way Out. Sa kratkom plavom perikom i tirkiznom haljinom, Bey je podsetila na naslovnu stranuc magazina Blackman, iz 2000. godine, dok je sa kosom nebo plave boje predstavljala reperku sa naslovnice Manhattan File magazina iz 2001. godine.


[You must be registered and logged in to see this image.]


I sama reperka oduševljeno je prokomentarisala kostime koje je Bey ponela. “Ovo je prelepo i još slađe ako znate da su Jay-Z i Biggie bili prijatelji,” napisala je Kim.


Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Beyonce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beyonce   Beyonce - Page 4 Icon_minitimePon Nov 13, 2017 5:44 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Beyonce je postavila nenadmašivi rekord kada je objavila da će ove godine na svet doneti blizance. A sada, pet meseci nakon što su se Sir i Rumi Carter rodili, fanovi umiru od želje da saznaju nešto više o već poznatim bebama. Zato su se svi oduševili kada su se sinoć na internetu pojavile prve fotografije male devojčice i dečaka, nakon 4 meseca.



Naime, paparazzi su ufotkali poznatu porodicu tokom odmora u luksuznoj vili u Majamiju. Fotografije na kojima Beyonce nosi Sira a majka Jay Z-ja malu Rumi su brzo osvojile internet. Bebe izgledaju preslatko, a fanovi se slažu da liče na mamu Bey.

Šta vi mislite, da li bebe više liče na slavnog tatu ili mamu?

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Beyonce - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beyonce   Beyonce - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Beyonce
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Muzika :: Pevaci i pevacice-
Skoči na: