Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
♥ Bock with me ♥
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
♥ Bock with me ♥


Ženski Broj poruka : 3562
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 29

Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother) Empty
PočaljiNaslov: Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother)   Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother) Icon_minitimeSub Apr 09, 2011 12:37 am

Manila, Filipini - filipinsko-američki pop pjevač Bruno Mars sigurno se lijepo provodi na Filipinima.

U četvrtak je Mars nastupao na rasprodatom koncertu u Waterfront hotelU u Cebuu.

Očigledno je bio veoma iznenađen kada se njegova majka,inače Filipinka,pojavila na njegovom koncertu.

Bernadette Hernandez,Brunina mama,rekla je da je veoma ponosna na svog sina zato što on još ima filipinsko srce i zato što nikad nije zaboravio odakle potiče njegova porodica.

''Mi smo veoma bliska filipinska porodica i to je ono što želim da moja djeca prenesu na sledeće generacije'',rekla je njegova mama.

Ona je rekla kako joj je drago da je njen sin bio u mogućnosti posjetiti Filipine.

'Voljela bih da mogu ići na svaki njegov koncert jer je on proputovao svijet i to je nevjerovatno,znate. Vidio je mnoga mjesta koja nikad priije nije vidio,i drago mi je što je došao ovamo da vidi odakle sam ja.',kaže Bernadette.

Brunina mama je priznala da nikad nije mislila da će Bruno uspijeti u ovolikoj mjeri.

''Naravno da svaka majka misli da je njen sin najboli.Uvijek sam tako mislila.Ali kada vidim i čujem da mi to drugi ljudi govore veoma sam ponosna,'' kaže ona.

Međutim, Jamie Bayot, starija sestra Marsa, otkrila je da joj je brat i dalje skroman i da čvrsto stoji na zemlji bez obzira na njegovu popularnost.

"Svi ga prepoznaju, ali on još uvijek ima isto srce, znate. On je još uvijek zabavan ", rekla je Jamie.

Kao dokaz tome je što je Bruno u petak otišao u posjetu djecu iz Bentay Bata 163.

Djeca su izvodila niz pjesama od pobjednika Grammy-ja, a on im se rado pridružio u pjevanju.

Bruno Mars je obećao da ovo sigurno nije posljednji put da je posjetio ovu zemlju, jer su mu Filipinci pokazali toplu dobrodošlicu.

On je takođe filipinskim fanovima rekao da će nastojati da bude sve bolji.

U petak naveče,Bruno Mars je održao još jedan raspordati koncert u Araneta Coliseumu.

PS. Još jedan dokaz zašto je naš Bruno prava zvijezda!


Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother) Empty
PočaljiNaslov: Re: Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother)   Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother) Icon_minitimePon Apr 11, 2011 9:18 am

Jooooj...super...i ja bih bila ponosna da sam mu majka

Pa naravno da je ostao cvrsto na zemlji, i da se nije uobrazio...i drago mi je zbog toga....samo neka tako i ostane...i dalje cemo ga voleti i slusati...naravno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
♥ Bock with me ♥
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
♥ Bock with me ♥


Ženski Broj poruka : 3562
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 29

Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother) Empty
PočaljiNaslov: Re: Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother)   Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother) Icon_minitimeSre Apr 13, 2011 12:19 pm

da,baš je tako...mislim da se uopšte nije promijenio

Nazad na vrh Ići dole
Solo Quiero Libertad <3
Just The Way You Are
Just The Way You Are
Solo Quiero Libertad <3


Ženski Broj poruka : 40
Datum upisa : 14.04.2011

Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother) Empty
PočaljiNaslov: Re: Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother)   Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother) Icon_minitimeSub Apr 16, 2011 11:18 am

Super Smile)
Naravno da je ponosna na njega xD
Nazad na vrh Ići dole
Vehicle of spirit
Moderator
Moderator
Vehicle of spirit


Ženski Broj poruka : 24032
Datum upisa : 26.04.2011
Godina : 34
Lokacija : NY

Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother) Empty
PočaljiNaslov: Re: Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother)   Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother) Icon_minitimeUto Apr 26, 2011 11:37 am

Blago njoj kad ima takvog sina
Nazad na vrh Ići dole
♥ Bock with me ♥
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
♥ Bock with me ♥


Ženski Broj poruka : 3562
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 29

Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother) Empty
PočaljiNaslov: Re: Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother)   Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother) Icon_minitimeUto Apr 26, 2011 2:16 pm

hehe...i ja kažem,blago joj se
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother) Empty
PočaljiNaslov: Re: Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother)   Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother) Icon_minitimeSre Maj 11, 2011 8:49 am

LOCK
ARHIVA
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Sponsored content





Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother) Empty
PočaljiNaslov: Re: Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother)   Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Interview of Bernadette Bayot-Hernandez (Bruno's mother)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bruno Mars – The Full NME Cover Interview
» Bruno, surprising his father, Peter Hernandez, at “Island Heat” at Kahunaville in the TI on Sunday night
» Interview
» Bruno Mars: The complete Q&A interview
» Adele talks about Bruno in her recent interview with i-D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: BRUNO MARS CORNER :: Arhiva novosti-
Skoči na: