Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sé quién eres

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sé quién eres Empty
PočaljiNaslov: Sé quién eres   Sé quién eres Icon_minitimeSub Feb 11, 2017 3:41 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jedan čovek kreće sam na put. Čini se kao da je doživeo saobraćajnu nesreću, ali ne zna ko je, niti kako je stigao dotle. Radi se o Huanu Elijasu, harizmatičnom advokatu i univerzitetskom profesoru, oženjenim proslavljenom sudinicom Alisijom Kastro, sa kojom ima dvoje dece. Ali on se ne seća ničega: ima amneziju. Kada sledećeg dana policija pronađe auto, u njegovoj unutrašnjosti otkriva mobilni telefon i ostatke krvi njegove nećake i studentkinje od 22 godine, koju niko nije video još od nesreće. Ramon Saura, otac devojke, prevrnuće nebo i zemlju kako bi je pronašao i dokazao svoje sumnje: da mu je zet ubio ćerku.

Elijas će morati da dokaže svoju nevinost, iako ni on sam ne zna da li je kriv. Tokom procesa odbrane moraće da se suoči sa Evom Duran, starom studentkinjom koja ga poznaje i koja je ubeđena da je amnezija samo maska kako bi prikrio užasan zločin.


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sé quién eres Empty
PočaljiNaslov: Re: Sé quién eres   Sé quién eres Icon_minitimePet Feb 17, 2017 11:00 pm

Odlična serija, isto kao i Pulsaciones, i nju pratim uživo, ali nisam gledala epizodu od ponedeljka.

Sve mi se čini da je Ana mrtva, i da neke veze sa njenim nestankom ima Elijas,
Spojler:
Ne sviđa mi se Ana, očijukala je i flertovala sa Elijasom, koji joj po godinama može biti otac.
Spojler:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Vehicle of spirit
Moderator
Moderator
Vehicle of spirit


Ženski Broj poruka : 24032
Datum upisa : 26.04.2011
Godina : 33
Lokacija : NY

Sé quién eres Empty
PočaljiNaslov: Re: Sé quién eres   Sé quién eres Icon_minitimeSre Mar 08, 2017 12:27 am

Dobra je, svidja mi se Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sé quién eres Empty
PočaljiNaslov: Re: Sé quién eres   Sé quién eres Icon_minitimeUto Maj 02, 2017 12:06 am

Gotovoo, koliko dobra serija, šokantna i neizvesna, do kraja nismo mogli da predvidimo ko je izbo Alisiju,
Spojler:
ali mi nije žao, najviše sam nju mrzela, izgubila je kontrolu, bila je sva pomahnitala, nije znala gde udara, i zaslužila je takav kraj...

Nijedna američka serija za mene neće da bude bolja od bilo koje španske, i kad bi ovi koji gledaju američke pogledali nekoliko španskih, videli bi da su one mnogo bolje, realnije, zanimljivije i kvalitetnije od američkih, ne samo krimi/triler već i komedije. Ali to je njihova stvar, ja ne mogu nekoga na silu da teram da gleda nešto što neće...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Sé quién eres Empty
PočaljiNaslov: Re: Sé quién eres   Sé quién eres Icon_minitimePet Maj 19, 2017 12:30 am

Videla sam da ova serija ima na nekom kanalu Diva (ne znam koji je to kanal i odakle mi,ali svejedno Very Happy) I videla sam Marijana iz Pakovog sveta,bas mu lepo stoji brada Very Happy Pogledacu seriju kad budem imala vremena, deluje mi zanimljivo.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sé quién eres Empty
PočaljiNaslov: Re: Sé quién eres   Sé quién eres Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sé quién eres
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Aquí no hay quien viva

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: