Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Aquí no hay quien viva

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Aquí no hay quien viva Empty
PočaljiNaslov: Aquí no hay quien viva   Aquí no hay quien viva Icon_minitimeČet Avg 16, 2012 9:53 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na prvom je spratu ljubav u cvatu, a pored njih dve babe u ratu. Na drugom spratu imamo samohranog tatu, i porodicu, gde se ne zna ko nosi kravatu. Na trećem spratu, Alisija jede samo salatu i traži muškarca koji pliva u zlatu, a ne kao Lucija večitog zamlatu, dok Belen samo želi redovnu platu...
’Aquí no hay quien viva’ je komedija, koja govori o životu grupe komšija i problemima, koje imaju da se slože o svakodnevnim pitanjima.  Izuzetno duhovit scenario u dobro poznatom španskom duhu, prikazuje uobičajene životne probleme na jedan sasvim originalan, a opet realističan i zabavan način.
Zgrada ima tri sprata, a na svakom spratu su po dva stana, u kojima žive na prvi pogled sasvim obični, a zapravo veoma živopisni junaci. U prizemlju je mladi domar Emilio, koji je nasledio posao od svog oca i nema nikakvih drugih ambicija u životu, a tu je i video-klub u kome radi dvadesetpetogodišnji Pako, koji sanja da postane filmski režiser.
Na prvom spratu su dve sestre od preko 65 godina, vesela i brbljiva Visenta i cinična i sarkastična Marisa, kao i mladi i uspešni Fernando i Mauri, koji su u prilično turbulentnoj gej vezi. Iznad njih je četvoročlana porodica, koja ima puno problema u međuljudskim odnosima, a u stanu pored samohrani otac Armando, koji je u stalnom sukobu sa majkom i sinom.
Konačno, na poslednjem spratu su mladi par Lucija i Roberto, koji su tek počeli da žive zajedno i prolaze kroz težak period odvajanja od roditelja, kao i dve tridesetogodišnje drugarice, zavodnica Alisija i zajedljiva i opsesivna Belen.
Od kada su krenuli sa prikazivanjem ’Aquí no hay quien viva’ su brzo postali najgledanija igrana serija u Španiji.


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Maluma bejbe. dana Čet Maj 04, 2017 6:36 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Aquí no hay quien viva Empty
PočaljiNaslov: Re: Aquí no hay quien viva   Aquí no hay quien viva Icon_minitimeNed Nov 24, 2013 11:32 pm

Jao svi glumci su kraljevi realno! Super glume,i bas su zabavni,svako na svoj nacin! Najjace su mi Konca,Marisa i Visenta!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Aquí no hay quien viva Empty
PočaljiNaslov: Re: Aquí no hay quien viva   Aquí no hay quien viva Icon_minitimeNed Nov 24, 2013 11:41 pm

Jao ja ovu seriju obozavam...legendarna serija..uvek me je nasmejavala do suza Very Happy kao ono Huan: "Andres, jel tebe Isabel prevarila s nekim?" Andres: "Pa s tobom idiote" hahahahaha Very Happy inace sam volela Lusiju, Dijega, Beu, Maurija, Fernanda, Pabla Smile a one babe su mi uzasno isle na zivce xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Aquí no hay quien viva Empty
PočaljiNaslov: Re: Aquí no hay quien viva   Aquí no hay quien viva Icon_minitimePon Nov 25, 2013 11:50 am

Nikad cula za ovu seriju, cak su mi i glumci nepoznati o.O

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Aquí no hay quien viva Empty
PočaljiNaslov: Re: Aquí no hay quien viva   Aquí no hay quien viva Icon_minitimePon Nov 25, 2013 7:04 pm

Issy, prikazivali su je na b92 pre par godina. Inace i na STB prosle godine Smile Mnogo je dobra serija, humoristicka inace Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Aquí no hay quien viva Empty
PočaljiNaslov: Re: Aquí no hay quien viva   Aquí no hay quien viva Icon_minitimeUto Nov 26, 2013 12:39 pm

Nisam je gledala steta.. Ako bude o5 praticu Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Aquí no hay quien viva Empty
PočaljiNaslov: Re: Aquí no hay quien viva   Aquí no hay quien viva Icon_minitimeSre Nov 27, 2013 8:30 pm

Javicu ti ja ako saznam da se prikazuje opet. Obavezno da gledas :)Ima da se valjas od smeha Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Aquí no hay quien viva Empty
PočaljiNaslov: Re: Aquí no hay quien viva   Aquí no hay quien viva Icon_minitimePet Sep 19, 2014 2:12 am

Obozavam ovu seriju Very Happy Jedna je od mojih omiljenih Very Happy Mislim da sam je gledala 3 puta...Svi likovi su apsolutno genijalni Very Happy Najsmesniji su mi Mariano,Emilio i Huan Very Happy Svaka epizoda je presmesna,a najbolje su mi one njihove klasicne izjave tipa:
Váyase, señor Cuesta!Váyase!
Chorizo!
Que estoy en el baño!
Papá, cómete el kiwi!
Me estoy hiperventilando!
Bueno, pero tranquilita,eh?
Juan Cuesta, presidente de ésta nuestra comunidad.
Ésta, nuestra comunidad.
Qué follón!
Primer punto del día...
Ignorante de la vida!
Somos rumanos peligrosos!Dimitri, pasame el kalashnikov!
Soy Mariano Delgado, metrosexual y pensador
Eso Juan, que eres un hemofílico sentimental!
He hecho torrijas!
Qué mona va esta chica siempre!
Radio Patio 24 horas!
Y punto en boca!
También a Marisa la dejó Manolo!
I ono Karlos-Nam mioho renge kio xD I njegova opsesija sa Hajdi xD
I Emilio za Belen-Belén, eres mala & Loca!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Aquí no hay quien viva Empty
PočaljiNaslov: Re: Aquí no hay quien viva   Aquí no hay quien viva Icon_minitimeUto Jul 07, 2015 2:43 pm

Ja sam umrla na ovo, deff najsmešnija scena smesko


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
MISA
Marry You
Marry You
MISA


Broj poruka : 227
Datum upisa : 09.01.2012

Aquí no hay quien viva Empty
PočaljiNaslov: Re: Aquí no hay quien viva   Aquí no hay quien viva Icon_minitimeNed Jul 17, 2016 3:19 am

Obožavam seriju. Gledao sam više puta. In love
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Aquí no hay quien viva Empty
PočaljiNaslov: Re: Aquí no hay quien viva   Aquí no hay quien viva Icon_minitimeSre Dec 07, 2016 2:19 pm

Walter White ::
Obozavam ovu seriju Very Happy Jedna je od mojih omiljenih Very Happy Mislim da sam je gledala 3 puta...Svi likovi su apsolutno genijalni Very Happy Najsmesniji su mi Mariano,Emilio i Huan Very Happy Svaka epizoda je presmesna,a najbolje su mi one njihove klasicne izjave tipa:
Váyase, señor Cuesta!Váyase!
Chorizo!
Que estoy en el baño!
Papá, cómete el kiwi!
Me estoy hiperventilando!
Bueno, pero tranquilita,eh?
Juan Cuesta, presidente de ésta nuestra comunidad.
Ésta, nuestra comunidad.
Qué follón!
Primer punto del día...
Ignorante de la vida!
Somos rumanos peligrosos!Dimitri, pasame el kalashnikov!
Soy Mariano Delgado, metrosexual y pensador
Eso Juan, que eres un hemofílico sentimental!
He hecho torrijas!
Qué mona va esta chica siempre!
Radio Patio 24 horas!
Y punto en boca!
También a Marisa la dejó Manolo!
I ono Karlos-Nam mioho renge kio xD I njegova opsesija sa Hajdi xD
I Emilio za Belen-Belén, eres mala & Loca!

Jao sad sam se podsetila svih ovih citata i umirem od smeha, i Milice tog klipa sto si postavila ahahahhahhahhhaa
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Aquí no hay quien viva Empty
PočaljiNaslov: Re: Aquí no hay quien viva   Aquí no hay quien viva Icon_minitimeČet Maj 04, 2017 6:32 pm

Baš sam na wikipediji skoro videla kolika je bila gledanost ove serije, fascinantno, retko koja serija je postigla ovoliku gledanost Very Happy

T1 5 354 000 32,2%
T2 5 895 000 31,6%
T3 6 892 000 37,1%
T4 6 389 000 35,2%

Za petu nema da piše

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Aquí no hay quien viva Empty
PočaljiNaslov: Re: Aquí no hay quien viva   Aquí no hay quien viva Icon_minitimeSre Maj 31, 2017 4:54 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mariví Bilbao consiguió consagrarse en el mundo de la televisión gracias a su papel de Marisa en 'Aquí no hay quien viva'. Una de las integrantes de Radio Patio siempre estaba con un cigarro en la mano y, además, no olvidemos que incluso montó una moción contra Juan Cuesta cuando establecieron las zonas sin humo en la comunidad de vecinos. No hace falta decir que, junto con su afición por el chinchón -y no estamos hablando del juego de cartas-, los espectadores podían ver que el estilo de vida de la vecina de Desengaño 21 no era muy saludable. Por mucho cariño que le tuviésemos, fue uno de los personajes que mejor mostró los efectos del tabaco, pero eso sí, siempre con humor.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Sponsored content





Aquí no hay quien viva Empty
PočaljiNaslov: Re: Aquí no hay quien viva   Aquí no hay quien viva Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Aquí no hay quien viva
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sé quién eres

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: