Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Alfonso Herrera

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Alfonso Herrera - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 15, 2015 5:26 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Šta mislite o njemu?
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

AutorPoruka
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Alfonso Herrera - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera - Page 2 Icon_minitimePet Sep 04, 2015 12:40 pm

nisam gledala Hotel Grande mozda malo na tv-u ali ne sumnjam u Alfonsa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Alfonso Herrera - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera - Page 2 Icon_minitimePet Sep 11, 2015 11:19 pm

Poncho poziva na zaštitu životne sredine!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Popularni Alfonso Herrera, bivši član grupe RBD, proveo je proteklu nedelju na jednom od brodova koji su u vlasništvu organizacije “Greenpeace”, ne bi li ukazao na važnost zaštite životne sredine.

On je tako podržao jednu od najnovijih kampanja organizacije, koja se odnosi na efikasno upravljanje otpadom. Pun utisaka sa tek održane morske avanuture, Poncho se obratio svojim pratiocima na fejsbuku.

[You must be registered and logged in to see this image.]

SOY ALFONSO HERRERA Y ME DA MUCHÍSIMO GUSTO SALUDARTE PARA CONTARTE ALGO INCREÍBLE. LA SEMANA PASADA TUVE LA MARAVILLOSA…

POSTED BY ALFONSO HERRERA ON MONDAY, SEPTEMBER 7, 2015


“Ja sam Alfonso Herrera i zadovoljstvo mi je da te pozdravim i ispričam ti nešto neverovatno. Protekle nedelje doživeo sam divno iskustvo – živeo sam i radio na Esperanzi, jednom od tri broda Greenpeacea. Kao glumac, aktivista i Meksikanac, ponosan sam jer sam bio deo takve ekipe na nekoliko dana.

Hvala ti što si se svojim potpisom priključio/priključila peticiji za efikasno upravljanje otpadom. Želim da ti kažem da kampanje poput ove mogu da se realizuju upravo zahvaljujući osobama poput tebe i mene. Greenpeace ne čini nekoliko osoba, to smo svi mi i svako može da podrži akciju na neki način. Zato te danas pozivam da donacijom podržiš akcije koje će pomoći našoj zemlji i planeti.

Šta kažeš, da li se priključuješ”, napisao je Poncho na svom fejsu.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Alfonso Herrera - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera - Page 2 Icon_minitimePon Sep 14, 2015 4:34 pm

rado bih s tobom na kraj svetaa Poncho hahah Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Alfonso Herrera - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Alfonso Herrera
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Glumci i glumice-
Skoči na: