Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Alfonso Herrera

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Alfonso Herrera Empty
PočaljiNaslov: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera Icon_minitimeSub Avg 15, 2015 5:26 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Šta mislite o njemu?
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Alfonso Herrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera Icon_minitimeSub Avg 15, 2015 8:56 pm

kada mislim o njemu, zamisljam ga u svom krevetu haahaha Very Happy bas se lozim na njega Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Alfonso Herrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera Icon_minitimeSub Avg 15, 2015 10:26 pm

Hahahahahhahahhahahahha dobra siii Very Happy
Meni je prelep i prezgodan, samo ga nisam nigde gledala. Inače skinula sam seriju Sense8, gde on i Miguel Angel Silvestre glume gej par Very Happy Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Alfonso Herrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera Icon_minitimeNed Avg 16, 2015 3:41 pm

maa jesam kako ne, a on je odlican haha Very Happy
nervirao me s rtd devojkama Very Happy ali on i Anahi su odlicni bili kao par u Rebelde Very Happy
oh ne -.-'
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Alfonso Herrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera Icon_minitimeNed Avg 16, 2015 4:29 pm

I meni su bili slatki, msm bili su zajedno u privatnom životu Smile

Hahah i ja sam se šokirala, gledala sam slike od njih dvojice, msm iz serije hahaha Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Alfonso Herrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera Icon_minitimePon Avg 17, 2015 12:11 pm

nisam sigurna da su oni stvarno bili zajedno :O mislim znam za seriju,i znam za njega i Dulce ^^
Nazad na vrh Ići dole
Catherine Earnshaw
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Catherine Earnshaw


Ženski Broj poruka : 33087
Datum upisa : 12.06.2011
Godina : 26
Lokacija : Asgard

Alfonso Herrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera Icon_minitimeSre Avg 19, 2015 11:23 pm

*Precious* ::
kada mislim o njemu, zamisljam ga u svom krevetu haahaha Very Happy bas se lozim na njega Very Happy

Kad mislim o njemu setim se Cobeta smesko
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Alfonso Herrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera Icon_minitimeČet Avg 20, 2015 11:26 am

crying_lightning ::
*Precious* ::
kada mislim o njemu, zamisljam ga u svom krevetu haahaha Very Happy bas se lozim na njega Very Happy

Kad mislim o njemu setim se Cobeta smesko

MRS Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Alfonso Herrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera Icon_minitimeSre Avg 26, 2015 4:10 pm

Poncho: Ne zanima me RBD!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Meksički glumac i pevač Alfonso Herrera isključio je svaku mogućnost ponovnog okupljanja benda RBD, čime je razočarao fanove koji se tome već godinama potajno nadaju.

“Imam nekoliko projekata pred sebom, tako da ne bi bilo šanse da ponovo budem deo RBD-a”, rekao je Poncho. On je nedavno završio snimanje filma “El Elegido”, čija je premijera zakazana za narednu godinu, a uzburkao je javnost vrelim gay scenama u seriji “Sense8″.

S druge strane, Alfonso se uveliko priprema za ulogu u seriji “Moderni kauboj”, koja će se od 16. septembra snimati po istoimenom filmu, u kojem je glavnu ulogu igrao John Travolta.

Ipak, uprkos uspehu na internacionalnom nivou, Poncho nije isključio mogućnost povratka telenovelama.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Poncho kaže da će se rado vratiti telenovelama, ali ima nekoliko uslova. “To moraju da budu priče s ainteresantnim likovima. Ne sumnjam da postoje projekti sa tim karakteristikama. Zahvalan sam telenovelama zbog svega što su mi pružile, da nije bilo njih, sada ne bih bio ovde”, rekao je nekadašnji “buntovnik”.

On je iskoristio priliku i da čestita Maite Perroni koja je, nakon što je RBD prestao da postoji, ostala verna telenovelama. “Ona je vrlo profesionalna i siguran sam da će dati sve od sebe da što bolje dočara svoj lik”, rekao je Poncho.

S druge strane, novinari su ga pitali i o Anahinom povratku muzici.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Novinari su pitali Poncha šta misli o tome što je Anahi vratila muzici, uprkos tome što se šuškalo da joj suprug to zabranjuje. “Mislim da je najvažnije svima poželeti sreću. Siguran sam da će svi članovi RBD-a nastaviti da rade, tražeći svoju sreću u poslu koji vole”, izjavio je šarmantni Herrera.

Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Alfonso Herrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera Icon_minitimeSre Avg 26, 2015 4:17 pm

ne znam sta da kazem lep mi je Very Happy
zao mi je sto RBD nece biti ali svesna sam toga Very Happy i zelim mu puno uspeha u karijeri ^^
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Alfonso Herrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera Icon_minitimeSre Avg 26, 2015 4:18 pm

U pravu je čovek, treba sopstvene projekte da zanemari zbog nečega što više neće biti isto. Oni su već odrasli ljudi, stvaraju svoje porodice, karijere. RBD je bio više dečački bend, trajalo je dok su bili mladi, sad više nema smisla.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Alfonso Herrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera Icon_minitimeSre Avg 26, 2015 4:20 pm

ne bi to bilo to ja znam iako cu ih voleti do kraja vremena Very Happy
ali lepo mi je tako kad cujem nesto o njima Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Alfonso Herrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera Icon_minitimeSre Avg 26, 2015 4:23 pm

Isto je i meni sa Us5-om, bilo pa prošlo
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Alfonso Herrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera Icon_minitimeSre Avg 26, 2015 5:21 pm

pa sad mene nije proslo ali relana sam Very Happy
juce sam ih slusala btw, mislim RBD Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Alfonso Herrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera Icon_minitimePet Sep 04, 2015 12:06 am

Da li je Poncho dobra zamena za Yona Gonzaleza?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Španski glumac Yon Gonzales oduševio je publiku ulogom u seriji “Internat”, a potom i u “Hotelu Grand”, čije je prikazivanje na našim malim ekranima nedavno završeno. Televisa je pikirala upravo ovu seriju, te će producent Roberto Gomez Hernandez snimiti rimejk, a za glavnu mušku ulogu pominje se Alfonso Herrera, nekadašnji član grupe RBD.


To su zasad samo glasine – mnogi očekuju da će Poncho prihvatiti ulogu, s obzirom na to da je nedavno rekao da bi se vratio telenovelama ako bi mu neko ponudio ulogu u zanimljivom, neklasičnom projektu, što “Hotel Grand” svakako jeste.

Za glavnu žensku ulogu zasad najviše šanse imaju Ana Brenda Contreras i Zuria Vega, s tim što zvaničnih potvrda još nema.

Jedino što je poznato u vezi sa serijom jeste da su uloge dobile meksičke glumačke veteranke Daniela Romo i Diana Bracho – Daniela će igrati Angelu, dok bi Diana trebalo da bude Teresa.

Kako ti se dopada ideja o rimejku “Hotela Grand”? Misliš li da će meksička Televisa uspeti da snimi projekat koji će moći da parira originalu? Može li iko nadmašiti Yona i Amaiu?
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Sponsored content





Alfonso Herrera Empty
PočaljiNaslov: Re: Alfonso Herrera   Alfonso Herrera Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Alfonso Herrera
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Glumci i glumice-
Skoči na: