Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Empty
PočaljiNaslov: Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme   Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Icon_minitimeSub Avg 15, 2015 5:18 pm

Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Mars_yt_11082015

SRPSKA pjevačica Snežana Mišković Viktorija optužila je svjetske megazvijezde Brunu Marsa i Marka Ronsona da su ukrali njenu pjesmu "Ulice mračne nisu za djevojke" iz 1984. godine.

"Njihova pjesma 'Uptown Funk' sadrži 80 posto moje pjesme. To više nisu ni famozna četiri takta, koliko je dopušteno da možete uzeti kao inspiraciju za vašu pjesmu. Mada, ne žuri mi se tužiti ih. Ne ložim se na to. Ti procesi traju dugo, a moj život i karijera ne ovise o tužbama", rekla je za Blic.

Pjevačicu rastužuje to što mnogi nisu prepoznali da je svjetski hit plagijat.

"Za te tužbe treba dosta novca, odvjetnici rade na postotak. Ako ipak odlučim tužiti ih i ako dobijem, moram smisliti što ću s tim novcem", našalila je.

Ovdje provjerite je li Viktorija u pravu kad kaže da su Bruno i Mark obični plagijatori.




Ona nije prva koja je primijetila da je "Uptown Funk" sličan nekoj drugoj pjesmi. Početkom svibnja, uz šest dotadašnjih autora te pjesme (Ronsona, Marsa, Jeffreyja Bhaskera, Phillipa Lawrencea, Nicholasa Williamsa i Devona Gallaspyja), dopisano je njih još pet. Oni su članovi The Gap Benda i autori su hita iz sedamdesetih "Oops Upside Your Head", nevjerojatno sličnog Marsovom hitu.

Na dopisivanje pet novih/starih autora Ronson, Mars i ekipa odlučili su se nakon što su Pharell i Robin Thicke morali platiti pet milijuna funti obitelji pokojnog Marvina Gaya, jer je njihova pjesma "Blurred Lines" proglašena plagijatom njegovog "Got To Give It Up".


Izvor: index.hr

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme   Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Icon_minitimeSub Avg 15, 2015 8:48 pm

meni se ova pesma mnogo dopada mislim na uptown pank naravno ali uopste mi se ne dopada napad njen ishejtovala bih tvoj post Milice ali nisi ti kriva ahah Very Happy
citala sam nes o tome, jeste da lici, al ono mislim nikako nmg da zamislim bruna i marka da slusaju ovo nase i prekopiraju LOOOOOL

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme   Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Icon_minitimeSub Avg 15, 2015 10:21 pm

Podseća malo, ali nije trebalo tako da reaguje i još da najavljuje tužbu, svašta.
Pa i meni je malo čudno, ali ne verujem da su preuzeli, jednostavno je takva melodija, slična ovoj... ne znam šta da mislim.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme   Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Icon_minitimeNed Avg 16, 2015 3:35 pm

pa brt slicna jeste ono to svi cujemo ali opet mislim da je okej da podseca na neku pesmu sve ostalo je drugacije Very Happy ne znam al ono ozvijlne stv su te tuzbe znam da se prevrcu velike pare i to Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme   Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Icon_minitimeNed Avg 16, 2015 4:16 pm

Ma ajde bre, koliko pesama sam čula koje me podsećaju na neke pesme, pa šta, i za njih bi trebalo da su plagijati. Gluposti!!! Ne znam šta hoće time da postigne, verovatno da bi dobila na publicitetu, jer odavno niko ništa nije čuo o njoj...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme   Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Icon_minitimePon Avg 17, 2015 12:06 pm

sigurno Very Happy ne verujem da bi se ista ovajdila od toga Very Happy
zalosno je sto na ovakav nacin nas podseca da postoji xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme   Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Icon_minitimePon Avg 17, 2015 4:16 pm

Tako je, ali svakakvih ljudi ima, to je sigurno Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme   Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Icon_minitimePon Avg 17, 2015 11:51 pm

primera ima i previse Very Happy ne samo za kopiranje sto se muzike tice, vec i stila i ne znam ti ni ja cega sve Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme   Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Icon_minitimeUto Avg 18, 2015 12:37 am

Pa da, to nije ništa novo Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Vehicle of spirit
Moderator
Moderator
Vehicle of spirit


Ženski Broj poruka : 24032
Datum upisa : 26.04.2011
Godina : 33
Lokacija : NY

Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme   Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Icon_minitimeUto Avg 18, 2015 12:32 pm

Ja mislim da je malo preterala.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Maxres10
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme   Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Icon_minitimePon Sep 21, 2015 9:56 pm

Lock

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Sponsored content





Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme   Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!
» Anketa: Da li mislite da je Bruno “ukrao” pesmu Viktoriji?
» “Opasni” editorijal Bruna Marsa
» Najtužniji dan u životu Bruna Marsa: Pevaču preminula mama
» Talentovane i lepe na brata: Poslušajte prvi singl sestara Bruna Marsa!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: BRUNO MARS CORNER :: Arhiva novosti-
Skoči na: