Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!

Ići dole 
+4
Mon amour
L•M•S
error(no.23)
Domino Dama
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeSub Jul 05, 2014 8:11 pm

Na koncertu u Klivlendu pred više od 20.000 ljudi popularni pevač je samo za Zumaju Torp otpevao hit "You're Amazing Just The Way You Are".
DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! 10514582_10152577960407244_4301182511020127448_n
Tinejdžerka Zumaja Torp, bila je dugo u komi nakon teške saobraćajne nesreće u kojoj su stradale njena majka i dve mlađe sestre, niko od lekara nije joj davao velike izglede za oporavak, a jedino na šta je reagovala bile su pesme Bruna Marsa koje su joj medicinske sestre svakodnevno puštale.

Međutim, čudo se ipak dogodilo i simpatična Zumaja se probudila iz kome, a njena Njena baka Ronda ubeđena je da su Marsovi hitovi njenu unuku vratili u život.
DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Tan2013-11-25_21340421_2
- Apsolutno sam ubeđena da su je te pesme vratile u život – rekla je Ronda, a sa ovom teorijom se slažu i doktori koji su je lečili.

Za ovaj slučaj čuo je i sam pevač pa je Torpovu pozvao na svoj koncert koji je održao u Klivlendu. Pred više od 20.000 posetilaca samo za Zumaju otpevao je hit “You’re Amazing Just The Way You Are”. Publika je u prvi mah bila iznenađena kad je pevač na binu izveo devojčicu ali i pustio video u kome medicinsko osoblje i Zumajini rođaci objašnjavaju šta su njegove pesme uradile. Reakcije su bile više nego pozitivne.

Mlada Zumaja se trenutno uspešno oporavlja od posledica saobraćajne nesreće i počinje polako ponovo da hoda.

Pogledajte dirljivu scenu sa koncerta:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Tumblr_msqyvvoQpP1r0jb95o2_500
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeSub Jul 05, 2014 9:53 pm

AAAAAAAAAA kako su slatkii na slicii ^__^ Muzika vraca u zivot evo dokaza Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
L•M•S
It Will Rain
It Will Rain
L•M•S


Broj poruka : 1144
Datum upisa : 29.01.2012
Godina : 28
Lokacija : nedođija bb

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeSub Jul 05, 2014 11:23 pm

Uopste me ne cudi, njegove pesme imaju dusu. :3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Do you feel cold and lost in desperation?
You build up hope, but failure’s all you’ve known.
Remember all the sadness and frustration
And let it go. Let it go.
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeNed Jul 06, 2014 2:14 am

Jaoooo kako slatko, ne mogu sad da gledam video, ali mogu da zamislim kako je bilo...ja apsolutno verujem da je to istina i drago mi je zbog toga *___*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Vehicle of spirit
Moderator
Moderator
Vehicle of spirit


Ženski Broj poruka : 24032
Datum upisa : 26.04.2011
Godina : 33
Lokacija : NY

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeNed Jul 06, 2014 11:11 am

.rebellion. ::
Uopste me ne cudi, njegove pesme imaju dusu. :3
Da Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Maxres10
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeNed Jul 06, 2014 12:31 pm

Ne mogu ni da zamislim kako je toj devojci Very Happy Ni ja nisam odgledala video, pretpostavljam da je dirljiv susret sa spasiocem :3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeNed Jul 06, 2014 12:44 pm

Cela prica je veoma tuzna, mislim na devojcicu, drago mi je sto je prezivela, a jos draze mi je to sto je Bruno uradio, prava je dusa.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Tumblr_msqyvvoQpP1r0jb95o2_500
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeNed Jul 06, 2014 12:53 pm

Ovo se pamti ceo zivot ja bih rekla :3 Sto je najzesce on je samo radio svoj posao i indirektno spasio zivot neciji ^^

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeNed Jul 06, 2014 6:38 pm

Evo sad sam pogledala video, kako je divan Bruno, dušica prava...a ona jadna izgubila majku i seste, ne daj Bože nikome Sad

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeNed Jul 06, 2014 7:21 pm

Strasno kako se zivot preokrene :/

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
hools
Marry You
Marry You
hools


Ženski Broj poruka : 247
Datum upisa : 25.03.2014
Lokacija : americaaa

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimePon Jul 07, 2014 1:16 pm

Da, stvarno je dirljivo:( Zao mi je te devojcice i nikad ne bih pozelela da se tako nesto ikome desi...Ali moram da priznam da bih i ja volela da imam takav susret sa spasiocem na bini...Very Happy
Ne mogu da verujem kako je Bruno DOOOBAAAR:D

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[img]DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Woman[/img]
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimePon Jul 07, 2014 1:44 pm

Jos jednom je pokazao svoju dirljivu stranu Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimePon Jul 07, 2014 8:06 pm

Mogu da ga vole ili ne vole, ali mora se priznati da je odličan pevač i još bolji čovek :3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeUto Jul 08, 2014 10:51 am

Slazem se Very Happy I jako lepo od njega sto je izveo na koncertu ^^

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mars Sars
Just The Way You Are
Just The Way You Are
Mars Sars


Ženski Broj poruka : 19
Datum upisa : 06.04.2013

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeSub Avg 02, 2014 12:26 am

Nije on nju samo pozvao na koncert nego su družili i prije koncerta. Dao joj je velikog plišanog medu uz druge poklone i sva mi je bila slatka kad ju je novinarka pitala i što je još bilo, a ona s osmjehom od uha do uha kaže: Poljubio me. Smile I pokaže prstom na obraz.  :volimte: 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Tumblr_lto0ft3Hst1qha83wo2_500
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme
» 4 nominacije za Bruna na KCA
» “Opasni” editorijal Bruna Marsa
» Najtužniji dan u životu Bruna Marsa: Pevaču preminula mama
» Talentovane i lepe na brata: Poslušajte prvi singl sestara Bruna Marsa!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: BRUNO MARS CORNER :: Arhiva novosti-
Skoči na: