Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Gossip Girl

Ići dole 
+4
Serena
Domino Dama
error(no.23)
Mon amour
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Gossip Girl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Gossip Girl   Gossip Girl - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 14, 2012 8:52 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Serija prati burni život grupe srednjoškolaca iz bogatih porodica koji pohađaju privatnu školu u elitnoj njujorškoj četvrti na Menhetnu. Prelepa i buntovna plavuša Serena van der Vudsen (Blejk Lajvli) i atraktivna Bler Valdorf (Lejton Mister) su najbolje prijateljice, ali i povremene suparnice. Njih dve razdvojila je velika Serenina greška koju je učinila u prošlosti, a koju joj Bler ne može oprostiti. Jabuka razdora bio je fatalni Nejt Arčibald, zlatni dečko sa Aper Ist Sajda, rastrzan između dve nekad najbolje prijateljice. Njegova suprotnost je Čak Bas, ženskaroš i antiheroj, koji ne preza ni od čega da bi stigao do cilja. U njihovo odabrano društvo početkom školske godine stiže atipična porodica Rufusa Hamfrija. Njegova deca Den i Dženi se na različite načine uklapaju u snobovsku sredinu, a fatalna Serena ostaviće mladog Dena Hamfrija bez daha još prilikom prvog susreta.

Gledaoce u svaku epizodu uvodi naratorka - Tračara. Ona na svom istoimenom blogu skuplja najsočnije tračeve o pomenutom društvu i svaku priču započinje rečenicom: "Ovde tračara, tvoj jedini izvor vesti o skandaloznom životu elite s Menhetna".
Život atraktivnih bogatašica sa Aper Ist Sajda, Serene i Bler vrti se oko momaka, izgleda, brendirane odeće, ljubavnih spletki, seksa i tračarenja...

- Glavne protagonisnikinje "Tračare" postale su svojevrsne trend- seterke. Blejk Lajvli je već postala ikona stila, pa je krasila naslovne strane svih najuticajnijih modnih magazina „Voguea", „Vanity Faira", „Cosmopolitana" i „Marie Clairea".

Produkcija: SAD, 2007.
Uloge: Blejk Lajvli, Lejton Mister, Pen Badžli,Čejs Kraford, Ed Vestvik, Kristen Bel


Poslednji put izmenio Maluma bejbe. dana Ned Apr 23, 2017 11:35 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

AutorPoruka
Pernati Radijator
Got You On The Run
Got You On The Run
Pernati Radijator


Muški Broj poruka : 514
Datum upisa : 18.12.2013

Gossip Girl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl - Page 2 Icon_minitimePet Avg 01, 2014 8:30 pm

Poogledaj zadnju sezonu obavezno. I meni se nije sviđala ta sezona al jezadnja ekstra.
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Gossip Girl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl - Page 2 Icon_minitimePet Avg 01, 2014 8:32 pm

Ma ne pada mi na pamet. Prvo iznervirala sam se jer je Serena ostala sa Denom u vezi, a saznala je da je on Gossip Girl. Kao drugo niko u seriji ni sa kim nije iskren prijatelj...svi gledaju korist i samo gledaju da se svete jedno drugom, neka se ugledaju na ove iz Teen Wolfa...
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Pernati Radijator
Got You On The Run
Got You On The Run
Pernati Radijator


Muški Broj poruka : 514
Datum upisa : 18.12.2013

Gossip Girl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl - Page 2 Icon_minitimePet Avg 01, 2014 8:36 pm

Pa i Serena je GG lol
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Gossip Girl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl - Page 2 Icon_minitimePet Avg 01, 2014 9:48 pm

Pa eto, pronašli su se
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Pernati Radijator
Got You On The Run
Got You On The Run
Pernati Radijator


Muški Broj poruka : 514
Datum upisa : 18.12.2013

Gossip Girl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl - Page 2 Icon_minitimePet Avg 01, 2014 10:31 pm

HAHHAHAHAHAHHAHAH
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Gossip Girl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 23, 2017 11:34 pm

Ova serija je neviđena glupost. Ista je kao one latino telenovele, samo što nije tog formata, već je tv serija. Od onih glavnih likova svako je bio sa svakim - Bler i Nejt, Bler i Den, Bler i Čak; Nejt i Bler, Nejt i Vanesa, Nejt i Serena; Serena i Den, Serena i Nejt, samo što ona još nije bila sa Čakom.
Bler i Čak se tokom cele serije svađaju, ne podnose jedno drugo, a onda na kraju shvataju da se ipak vole i budu zajedno (ili se venčavaju, zaboravila sam). Drugo, do kraja se nije znalo ko je Tračara, i kad se konačno otkrilo, Sereni to nije smetalo da bi ipak rešila da bude s njim.
Treće, stalno se u svakoj epizodi otkrivaju nečije tajne, i taman kad oproste jedni drugima, otkrije se neka nova tajna i onda se opet posvađaju. Tu mislim na sve likove.
Ne razlikuje se mnogo od latino telenovela, mogla bi da se svrsta u melodrame. Tipična navlakuša, ista je kao i one telenovele, tera te da gledaš svaku epizodu i da ne propustiš ništa, i onda te ostave na pola, pa ne možeš da izdržiš do sledeće epizode.
Nisam napisala ono najvažnije: Bler i Serena su "najbolje drugarice", a ovamo jedna drugoj smeštaju i otimaju momke (tu pre svega mislim na Dena). To ne rade najbolje drugarice...
Nije mi jasno kako je ova serija mogla da mi bude omiljena. Dok sam je gledala bila mi je super, ali kasnije sam shvatila da je neviđena glupost.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Gossip Girl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl - Page 2 Icon_minitimePon Apr 24, 2017 8:46 am

lele Xd ne bi ni umela tolko da povatam hahahh
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Gossip Girl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl - Page 2 Icon_minitimePon Apr 24, 2017 12:15 pm

Nisi ništa propustila što je nisi gledala
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Catherine Earnshaw
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Catherine Earnshaw


Ženski Broj poruka : 33087
Datum upisa : 12.06.2011
Godina : 26
Lokacija : Asgard

Gossip Girl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl - Page 2 Icon_minitimePon Apr 24, 2017 1:37 pm

Hahahahah mislim da je veliki propust za seriju što Chuck i Serena nisu bili zajedno smesko
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Gossip Girl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl - Page 2 Icon_minitimePon Apr 24, 2017 2:09 pm

Oni su bili polubrat i sestra, u suprotnom bi bili zajedno smesko
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Gossip Girl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl - Page 2 Icon_minitimeUto Apr 25, 2017 7:50 am

HAHAHAHHAHAHAHA
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gossip Girl - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Gossip Girl
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Gossip Girl - Tracara
» Girl in the window
» Girl I wait
» Got you on the run/Girl in the window
» How does it feel to be the hottest girl in the world right now?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: