Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Gossip Girl

Ići dole 
+4
Serena
Domino Dama
error(no.23)
Mon amour
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Gossip Girl Empty
PočaljiNaslov: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimeUto Avg 14, 2012 8:52 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Serija prati burni život grupe srednjoškolaca iz bogatih porodica koji pohađaju privatnu školu u elitnoj njujorškoj četvrti na Menhetnu. Prelepa i buntovna plavuša Serena van der Vudsen (Blejk Lajvli) i atraktivna Bler Valdorf (Lejton Mister) su najbolje prijateljice, ali i povremene suparnice. Njih dve razdvojila je velika Serenina greška koju je učinila u prošlosti, a koju joj Bler ne može oprostiti. Jabuka razdora bio je fatalni Nejt Arčibald, zlatni dečko sa Aper Ist Sajda, rastrzan između dve nekad najbolje prijateljice. Njegova suprotnost je Čak Bas, ženskaroš i antiheroj, koji ne preza ni od čega da bi stigao do cilja. U njihovo odabrano društvo početkom školske godine stiže atipična porodica Rufusa Hamfrija. Njegova deca Den i Dženi se na različite načine uklapaju u snobovsku sredinu, a fatalna Serena ostaviće mladog Dena Hamfrija bez daha još prilikom prvog susreta.

Gledaoce u svaku epizodu uvodi naratorka - Tračara. Ona na svom istoimenom blogu skuplja najsočnije tračeve o pomenutom društvu i svaku priču započinje rečenicom: "Ovde tračara, tvoj jedini izvor vesti o skandaloznom životu elite s Menhetna".
Život atraktivnih bogatašica sa Aper Ist Sajda, Serene i Bler vrti se oko momaka, izgleda, brendirane odeće, ljubavnih spletki, seksa i tračarenja...

- Glavne protagonisnikinje "Tračare" postale su svojevrsne trend- seterke. Blejk Lajvli je već postala ikona stila, pa je krasila naslovne strane svih najuticajnijih modnih magazina „Voguea", „Vanity Faira", „Cosmopolitana" i „Marie Clairea".

Produkcija: SAD, 2007.
Uloge: Blejk Lajvli, Lejton Mister, Pen Badžli,Čejs Kraford, Ed Vestvik, Kristen Bel

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Maluma bejbe. dana Ned Apr 23, 2017 11:35 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Gossip Girl Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimeČet Avg 16, 2012 9:56 pm

Volim je Very Happy Moracu ispocetka da krenem da je gledam definitivno xD Chuck mi je najjaci lik! Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Gossip Girl Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimeČet Avg 16, 2012 10:33 pm

Volim da je gledam. Odgledala sam celu 5. sezonu, i mislim da je najgora od svih. Serena i Blair uopste nisu prijateljice, po meni. Stalno povredjuju jedna drugu i osvecuju se. Pa se onda izvinjavaju, kao nisu htele. Najbolje prijateljstvo mi je ono izmedju Chucka i Natea, uvek su tu jedan za drugog, i nikad ne bi uradili nesto sto bi povredilo onog drugog. Zbog toga Natea volim najvise, on je moja dusa dusha Volela bih da bude na kraju sa Serenom, a ako toga ne bude, onda bih volela da zavrsi sa Lolom, slatki su zajedno dusha

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

Gossip Girl Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimePet Avg 17, 2012 1:17 pm

Ranije sam mnogo volela ovu seriju, ali mi se sada uopste ne svidja radnja i tok kojim ide. Jedno gledam zbog Chaka i Blair.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Gossip Girl Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimePet Avg 17, 2012 1:19 pm

Andjeo na Metli ::
Ranije sam mnogo volela ovu seriju, ali mi se sada uopste ne svidja radnja i tok kojim ide.
Slazem se Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Gossip Girl Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimeNed Avg 19, 2012 9:12 pm

Nadam se da ce 6 sezona biti mng bolja Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

Gossip Girl Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimePon Avg 20, 2012 12:54 pm

*Godfather* ::
Nadam se da ce 6 sezona biti mng bolja Smile

Takodje Smile I da ce Blair i Chuck na kraju biti zajedno Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Gossip Girl Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimeSre Avg 22, 2012 2:29 pm

to naravno! bez toga nema kraja NIKAKO! hehe O:)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Gossip Girl Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimeSre Avg 22, 2012 7:41 pm

I ja bih volela da budu zajedno, bilo bi stv bzvz da ne budu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Gossip Girl Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimePet Avg 24, 2012 8:47 pm

slazem se, msm ipak posle svega... :/ Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Serena
Got You On The Run
Got You On The Run
Serena


Ženski Broj poruka : 496
Datum upisa : 22.09.2012
Godina : 29
Lokacija : Manhattan

Gossip Girl Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimeNed Sep 23, 2012 12:34 am

Počela sam gledati prije par mjeseci, odlična mi je serija bila na početku. Nisam se mogla maknuti s laptopa. 1 i 3 sezona su mi uvjerljivo najljepše, najdraži lik mi je Serena.
Voljela bi da završi s Nateom nakraju jer si savršeno pašu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Lost and insecure, you found me...
Nazad na vrh Ići dole
P. Sawyer
Just The Way You Are
Just The Way You Are
P. Sawyer


Ženski Broj poruka : 16
Datum upisa : 02.08.2013
Lokacija : Tree Hill

Gossip Girl Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimeSre Avg 14, 2013 3:52 pm

Serija je bila predobra prve 3 sezone..onda su polako počeli da je uništavaju..prvo ono sa little J. onda Den i Bler?!? o.O 5. sezonu sam bojkotovala xD nisam htela da gledam zbog Dair..ali sam ipak odgledala pred početak 6. sezone..
Drago mi je što su Chair završili na kraju zajedno <3
Nisam očekivala da će Den biti tračara xD
Nazad na vrh Ići dole
http://oth-balkan.forumotion.com
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

Gossip Girl Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimeSre Avg 14, 2013 4:41 pm

Ja mislim da su vecina njih prestali seriju da gledaju zbog Dair. Cak i ja, ali sam ipak na kraju odgledala sve epizode zbog Chair Smile Ja sam od pocetka sumnjala na njega xD Nikad ga nisam volela. Najvise mi je na kraju krivo sto je Serena sa njim, a ne sa Nate-om. Moram da kazem da je sin Chair presladak Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
Pernati Radijator
Got You On The Run
Got You On The Run
Pernati Radijator


Muški Broj poruka : 514
Datum upisa : 18.12.2013

Gossip Girl Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimePet Avg 01, 2014 12:45 am

Pogledao sam sve. Serija je odlična. Bolja od većine koje pratim (ne od TVD, TO, PLL, TWD)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Gossip Girl Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitimePet Avg 01, 2014 7:50 pm

Meni se ova serija smučila, kajem se što sam je gledala, nisam pogledala zadnju sezonu i ne nameravam..odvratna serija, ne znam kako sam je uopšte gledala...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Sponsored content





Gossip Girl Empty
PočaljiNaslov: Re: Gossip Girl   Gossip Girl Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Gossip Girl
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Gossip Girl - Tracara
» Girl in the window
» Girl I wait
» Got you on the run/Girl in the window
» How does it feel to be the hottest girl in the world right now?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: