Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pidžame, spavaćice

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Pidžame, spavaćice  Empty
PočaljiNaslov: Pidžame, spavaćice    Pidžame, spavaćice  Icon_minitimePon Jun 27, 2022 11:17 pm

Kakve pidžame volite leti, a kakve zimi?
Ili više volite spavaćice?
Kakve najčešće kupujete?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Pidžame, spavaćice  Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Pidžame, spavaćice  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pidžame, spavaćice    Pidžame, spavaćice  Icon_minitimeSre Jun 29, 2022 3:18 pm

Kakve pidžame volite leti, a kakve zimi?
- Zimi volim da nosim neku deblju pidzamu,i ako imamo grejanje zato sto sam zimogrozljiva i voim kad se ususkam toplo...obicno nosim pamucne samo zbog materijala da mi lakse bude nocu...
Ili više volite spavaćice?
-Spavacice volim leti da nosim,ali one bas bas tankeeee, da budu krace i tanke,nesto poput neglizea...trenutno imam jednu ljubicastu sa crvenim tufnicama malim i masnicama... a nekad spavam u sorcu nekom pamucnom kratkom..
Kakve najčešće kupujete?
-Napisala sam gore sve.
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Pidžame, spavaćice  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pidžame, spavaćice    Pidžame, spavaćice  Icon_minitimeČet Jun 30, 2022 3:57 pm



Leti volim neke dugacke ali siroke pa da landaraju i da ne idu uz telo volim one mede zeke mace i tako to... moze da imaju i neke sliceve to mi ne smeta.. zimi preferiram opet kratke rukave ali donji deo da je dugacka pidzama i da se skuplja oko clanaka
spavacice volim samo lepe
najcesce mi kupuju to, ne secam se kad sam kupila sebi. ustvari lazem.. kad sam jednu upropasila otisla sam ik upila neku sa sovicama pre recimo 9 meseci
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pidžame, spavaćice  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pidžame, spavaćice    Pidžame, spavaćice  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pidžame, spavaćice
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Moda, šminka, kosa, nokti-
Skoči na: