Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Korejska kozmetika

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Korejska kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Korejska kozmetika   Korejska kozmetika Icon_minitimePet Mar 11, 2022 10:19 pm

Poslednjih godina korejska kozmetika postala je hit kako i u svetu tako i kod nas.
Korejke su poznate po tome sto brinu o svojoj kozi lica i tela na najzdraviji moguci nacin,cak i ako je to zadovoljstvo malo skuplje od cena na koje smo navikli Very Happy
Da li ste nekada probali korejske proizvode? Kod nas su najpoznatije maske za lice u obliku maramice sa raznim poznatim sastojcima zanegu koze aloe verom,djumbirom,krastavcima,hijaluron,sargarepa itd..
Ako ste probali,koji vam je omiljeni?
Ako niste probali,da li biste zeleli da probate?
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Korejska kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Korejska kozmetika   Korejska kozmetika Icon_minitimePet Mar 11, 2022 10:36 pm

Probala sam i dopadaju mi se Yeeeeey

Aloe vera, morske alge, hijaluron, marakuja i guava te najcesce uzimam i sa puzevima

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Korejska kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Korejska kozmetika   Korejska kozmetika Icon_minitimePet Mar 11, 2022 10:46 pm

Ja sam probala dosta korejskih maski,ja mislim oko 15ak skoro i sve su mi bile odlicne,neke od njih su imale cudan miris ali su prijale mojoj kozi,kupujem 1 nedeljno po jednu masku. ISTO SAM kupila i neki tonik prosle godine ali je bio malo previse za moju kozu,pa sam ga prodala preko interneta ali generalno mislim da su im proizvodi dobri.
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Korejska kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Korejska kozmetika   Korejska kozmetika Icon_minitimeSub Mar 12, 2022 8:30 pm

Nisam do sad probala, ali čitajući vaše komentare privlači me da probam. Možda nekad i kupim, ko zna Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Korejska kozmetika Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Korejska kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Korejska kozmetika   Korejska kozmetika Icon_minitimeNed Mar 13, 2022 11:02 am

Mico preporucujem ti da uzmes u dm one maske u maramici mnogo je lepa koza posle njih, imas razne sastojke Very Happy kostaju oko 200 dinara a kad su na snizenju budu i do 120!
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Korejska kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Korejska kozmetika   Korejska kozmetika Icon_minitimeNed Mar 13, 2022 5:43 pm

Ovde su skuplje. Mislim da su 4-5e. Ima li za suvu kožu?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Korejska kozmetika Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Korejska kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Korejska kozmetika   Korejska kozmetika Icon_minitimeNed Mar 13, 2022 7:06 pm

Zar su tamo toliko,mislila sam da su evro i po dva maksimum :O vidi ako nadjes neku jeftiniju na snizenju
Imas sigurno,pozadi svakako ima deklaracija i na engleskom pa mzoes da vidis jer stvarno ne znam napamet sad jer ih ima dosta baaas,preko 20-25 vrsta ali vecina je za masnu npr to znam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Korejska kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Korejska kozmetika   Korejska kozmetika Icon_minitimeNed Mar 13, 2022 7:13 pm

Ma retko ovde ima uputstva na engleskom, to je baš problem. Najčešće na slovačkom, češkom, poljskom...
Ali pogledaću kad odem u dm

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Korejska kozmetika Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Korejska kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Korejska kozmetika   Korejska kozmetika Icon_minitimeUto Mar 15, 2022 3:47 pm

Auu bas bezveze :/// jedino preko google prevodioca da skeniras tekst ono pa da ti pokaze prevod na engleski meni je to uspelo dosta puta kad sma nesto htela da kupim u inostranstvu!
Nazad na vrh Ići dole
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Korejska kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Korejska kozmetika   Korejska kozmetika Icon_minitimePet Jul 29, 2022 1:37 pm

Obozavam korejsku kozmetiku I love you Isprobala sam dosta toga - tonere, emulzije, serume, esencije, kreme za lice, ruke i stopala, maske za lice, oci i stopala, tretmane za kosu, spf kremu za lice, kupku za intimnu negu, pilinge, gel za telo, eye patcheve...Imaju bas odlicnu i kvalitetnu kozmetiku. Trenutno su mi omiljeni ovi proizvodi:

Korejska kozmetika 41NHDT4rMtL

Korejska kozmetika 14573-p-4532_600_600px

Korejska kozmetika 13595-p-3555_600_600px

Korejska kozmetika 14203-p-4162_600_600px

Korejska kozmetika 13742-p-3702_600_600px

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Korejska kozmetika Pam-jim

Biljana97 likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Korejska kozmetika Empty
PočaljiNaslov: Re: Korejska kozmetika   Korejska kozmetika Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Korejska kozmetika
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Moda, šminka, kosa, nokti-
Skoči na: