Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sa kim najvise volite da putujete?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sa kim najvise volite da putujete? Empty
PočaljiNaslov: Sa kim najvise volite da putujete?   Sa kim najvise volite da putujete? Icon_minitimeSub Jan 29, 2022 11:32 pm

Da li volite da putujete vise sa porodicom ili prijateljima,ili je to pak rodbina ili cak i sami sa nepoznatim ljudima s kojima mozete da se upoznate tokom putovanja?
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Sa kim najvise volite da putujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim najvise volite da putujete?   Sa kim najvise volite da putujete? Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 2:11 pm

Najsrecnija sam kada imam odgovarajuce drustvo za putovanje a to su moji prijatelji. Volim i da putujem s deckom samo ako i on voli to.. aaa sto se rodbine tice prija i s vremena navreme kada je npr slava..
Zelja mi je da s mojim kumicama otputujem negde

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Sa kim najvise volite da putujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim najvise volite da putujete?   Sa kim najvise volite da putujete? Icon_minitimePon Jan 31, 2022 12:09 am

Više putujem sa nepoznatim ljudima nego sa svojima Very Happy
Ali volela bih recimo da odem na putovanje sa Banetom. To bi za mene predstavljalo prelep trenutak u životu Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sa kim najvise volite da putujete? Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Sa kim najvise volite da putujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim najvise volite da putujete?   Sa kim najvise volite da putujete? Icon_minitimePon Jan 31, 2022 3:22 pm

Ja volim podjednako da putujem i sa mojima i sa prijateljima. Sa nepoznatima sam putovala prvi put u zivotu sad u Francusku i nije bilo tako lose,al nekako se lepse osecas kad znas da je pored tebe nmekog koga poznajes....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sa kim najvise volite da putujete? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim najvise volite da putujete?   Sa kim najvise volite da putujete? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sa kim najvise volite da putujete?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Cime najvise volite da putujete?
» Sta najvise volite da gledate na TV-u?
» Sta ne volite da gledate na TV-u?
» Volite li da citate?
» Volite li da citate?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Putovanja-
Skoči na: