Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Najgore putovanje u zivotu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Najgore putovanje u zivotu Empty
PočaljiNaslov: Najgore putovanje u zivotu   Najgore putovanje u zivotu Icon_minitimeSub Jan 29, 2022 11:22 pm

Koje je bilo vase najgore putovanje u zivotu,tj. putovanje koje biste najradije zaboravili da mozete i gde je to bilo? Sta se tacno desilo na putovanju?
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Najgore putovanje u zivotu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgore putovanje u zivotu   Najgore putovanje u zivotu Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 2:34 pm

Ne bih mogla bas da proglasim nijedno putovanje najgorim ili groznim..
ali neprijatnost koja mi se desila poslednja bila je na poru u Nidriju kada sam imala infekciju oka, to mi nikako nije prijalo, nisam mogla ni da spvam ni da gledam.. vrucina mi je jos vise smetala jer sam se fokusirala na ostala cula kada vec vid nisam koristila (zamotali su mi oko )

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Najgore putovanje u zivotu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgore putovanje u zivotu   Najgore putovanje u zivotu Icon_minitimePon Jan 31, 2022 12:22 am

Ako se računa poslovno putovanje, to je definitivno bilo u Berlinu. Toliko je tamo bila loša atmosfera što se ticalo ljudi, posla i stana, da sam ja konstantno bila pod stresom i nervozom. Bukvalno sam jedva čekala da pobegnem odatle.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Najgore putovanje u zivotu Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Najgore putovanje u zivotu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgore putovanje u zivotu   Najgore putovanje u zivotu Icon_minitimePon Jan 31, 2022 3:30 pm

Racuna se Mico Very Happy
Meni je najgore putovanje bilo u Budvi kad sam isla s mojima 2015 godine... imala sam mnogo jaku prehladu i nisam mogla da spavam 5dana uopste zbog kasljanja,morali su moji d akupuju puno lekova jer nismo imali putno osiguranje i dal ismo 50 evra za lekove i plus preko 100evra za preglede u hitnoj pomoci..nisam isla na plazu ni jedan dan,i od tad smo rekli da u crnu goru vise nikad ne idemo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najgore putovanje u zivotu Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgore putovanje u zivotu   Najgore putovanje u zivotu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najgore putovanje u zivotu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Moje prvo putovanje
» Putovanje
» Pripreme za putovanje
» Preporuke za putovanje
» Putovanje u vreme pandemije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Putovanja-
Skoči na: