Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Trening kod kuće

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Trening kod kuće Empty
PočaljiNaslov: Trening kod kuće   Trening kod kuće Icon_minitimePet Jan 14, 2022 11:55 pm

Radite li vežbe kod kuće?
Koje vežbe radite?
Ako pratite vežbe sa jutjuba, ostavite link kako bi i ostale imale ideju koje vežbe da rade Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Trening kod kuće Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening kod kuće   Trening kod kuće Icon_minitimeSub Jan 15, 2022 1:15 pm

Ranije sam radila aktivnije ranije,a sad jedino kad se setim,cula sam da ne valja vezbe raditi pred spavanje jer ti se digne andrenalin,nego ujutru kad ustanes Very Happy a ja sam uvek radila tik pred spavanje hahaha. Radim kad se setim vezbe za istezanje, sklekove,trbusnjake,cucnjeve i makazice i biciklo.
Ranije sam imala i one tegove od po 1kg ali moj tata ih je negde zagubio ne mozemo da ih nadjemo :/
Nisam nikad gledala vezbe na youtube,uglavnom radim vezbe kojih se secam kad sam isla jednom kod fizijatra kad sam imala pocetnu skoliozu i to su ove gore sto sam navela.
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Trening kod kuće Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening kod kuće   Trening kod kuće Icon_minitimeSub Jan 15, 2022 4:59 pm

Mon amour ::
Radite li vežbe kod kuće?
Koje vežbe radite?
Ako pratite vežbe sa jutjuba, ostavite link kako bi i ostale imale ideju koje vežbe da rade Smile

Radim jednom nedeljno minimum i to po minimum 1 sat
Radim najvise vezbe za jacanje nogu
ima jedna nemica koju pratim npr ali ne radim s tegovima kao ona, od nje samo uzimam ideje i ne radim treninge dugo kao ona nego pravim pauze pa se vracam na vezbice


https://www.youtube.com/watch?v=4kQxdRtG-SI&list=LL&index=4
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Trening kod kuće Empty
PočaljiNaslov: Re: Trening kod kuće   Trening kod kuće Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Trening kod kuće
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kod kuce

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Sport-
Skoči na: