Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Borilačke veštine

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Borilačke veštine Empty
PočaljiNaslov: Borilačke veštine   Borilačke veštine Icon_minitimeČet Jan 13, 2022 5:00 pm

Šta mislite o ovom sportu?
Koja vam je omiljena borilačka veština?
Da li pratite profesionalna takmičenja iz ove grupe sportova?
Da li se vi bavite nekom borilačkom veštinom?
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Borilačke veštine Empty
PočaljiNaslov: Re: Borilačke veštine   Borilačke veštine Icon_minitimePet Jan 14, 2022 4:46 pm

Nisam bas upoznata sa svim borilackim vestinama to prvo da napisem.
Omiljena mi je taijitsu koji ne postoji hahaha
Ne pratim reovno ali kad naletim pustim da pogledam koji zahvat
Nekada sam imala zelju da se bavim time sa drugaricom medjutim odustasmo i krenusmo u teretanu jer je tada bilo nezgodno naci za mlade zene neko ko ce poducavati npr box koji smo tada zelele da upisemo. i bila je neophodna fizicka spremnost, za to znam pouzdano da su potrazivali u nekim klubovima

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Borilačke veštine Empty
PočaljiNaslov: Re: Borilačke veštine   Borilačke veštine Icon_minitimePet Jan 14, 2022 11:56 pm

Niti pratim, niti sam se ikada bavila time.
Mada nije loša ideja da nekad uzmem da boksujem vreću Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Borilačke veštine Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Borilačke veštine Empty
PočaljiNaslov: Re: Borilačke veštine   Borilačke veštine Icon_minitimeSub Jan 15, 2022 1:12 pm

Ja sam trenirala krav magu 2013 godine,a tad sam bila prva godina srednje skole i bilo je nas 20 u grupi ja sam ofc bila najmladja sa 16 godina hahahaa,i svideo mi se sport ali nisam imala motivacije da nastavim jer je krenula zima i mene je mrzelo da idem na treninge(jako validan izgovor haha) i na kraju sam prestala. Gledala sam MMA na teveu ranije stalno,a sad vise ne.
Inace mislim da su borilacke vestine jako korisne za zene pre svega za samoodbranu,a posle i za aktivnost tela i razvijanje. Inace sto kaze Isidora za neke vestine traze fizicku spremnost jer zahteva sto se kaze malo vecu telesnu snagu,ali nisam sigurna za koje specificno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Borilačke veštine Empty
PočaljiNaslov: Re: Borilačke veštine   Borilačke veštine Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Borilačke veštine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Sport-
Skoči na: