Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!  Empty
PočaljiNaslov: Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!    Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!  Icon_minitimeUto Feb 13, 2018 10:30 pm

Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!  Tan2017-6-24_225325964_0-620x350

- Umoran sam od pitanja o visini. Znam da sam nizak, i s tim moram da živim - izjavio je Bruno Mars

Već nekoliko godina Bruno Mars je jedan od najpopularnijih i najplaćenijih svetskih pevača, a ono što momak sa Havaja najviše mrzi je da ga pitaju koliko je visok.

Da Bruno nije baš obdaren visinom jasno je već na prvi pogled, naročito kada pored njega stane neko pout Tejlor Svift koja ga "šije" za 13 centimetara, i to bez štikli.

Po zvaničnim podacima, Mars je visok 165 centimetara, mada se na pojedinim sajtovima navodi da je pevač dostigao samo 162,6 centimetara.

- Prestanite, bre, da me zovete "kratki". Nisam ja patuljak, majke mi. Ok, visok sam 165 centimetara, ali u mojim očima ja imam 190 centimetara. Umoran sam od pitanja o viisni. Znam da sam nizak, i s tim moram da živim. Zato i nosim šešire, da bih izgledao viši - izjavio je Bruno.

Izvor: telegraf.rs

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!  Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!    Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!  Icon_minitimeSre Feb 14, 2018 8:57 pm

moje visine fazon Very Happy a jeste onizi muskarac nema tu sta hahaahah

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!    Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!  Icon_minitimeSre Feb 14, 2018 10:08 pm

Greota, pa šta ako je nizak, on na to ne može da utiče, jadan Sad

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!  Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Vehicle of spirit
Moderator
Moderator
Vehicle of spirit


Ženski Broj poruka : 24032
Datum upisa : 26.04.2011
Godina : 33
Lokacija : NY

Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!    Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!  Icon_minitimePon Feb 26, 2018 3:57 pm

U pravu je, nije on nista kriv

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!  Maxres10
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!    Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prestanite, bre, da me zovete "kratki"! On je jedna od najvećih zvezda, ali verovatno ne znate koliko je ZAISTA visok Bruno Mars!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Jedna od najvećih muzičkih zvezda današnjice, Bruno Mars, odneo je čak pet priznanja na sinoćnoj dodeli "Soul Train Awards".
» Ovo sigurno niste znali: Koliko je visok Bruno Mars?
» 30 years of Bruno Mars
» Bruno Mars – When I Was Your Man
» BRUNO MARS BBC RADIO 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: BRUNO MARS CORNER :: Arhiva novosti-
Skoči na: