Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 “DOO-WOPS & HOOLIGANS” CERTIFIED PLATINUM!!!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
♥ Bock with me ♥
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
♥ Bock with me ♥


Ženski Broj poruka : 3562
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 29

“DOO-WOPS & HOOLIGANS” CERTIFIED PLATINUM!!!  Empty
PočaljiNaslov: “DOO-WOPS & HOOLIGANS” CERTIFIED PLATINUM!!!    “DOO-WOPS & HOOLIGANS” CERTIFIED PLATINUM!!!  Icon_minitimeUto Apr 26, 2011 2:48 pm

“DOO-WOPS & HOOLIGANS” CERTIFIED PLATINUM!!!  Bruno-berlin

“DOO-WOPS & HOOLIGANS” CERTIFIED PLATINUM!!!  PLATINUM

WOW! Sjajne vijesti za Brunu Marsa nastavljaju da se nižu. Nakon što je imenovan u Time Magazine-u u 'Top 100 najuticajnijih ljudi' , Brunin debitantski album 'Doo-Wops & Hooligans' je sertifikovan kao PLATINUM! Album je sad glavni hit širom svijeta! Čestitamo Bruni!

Bruno Mars je hit širom svijeta. Njegov debitantski album 'Doo-Wops & Hooligans' je sertifikovan kao PLATINUM u Americi,Velikoj Britaniji,Kanadi,Australiji i drugim zemljama,uključujući i druge zlatne sertifikacije u međunarodnim zemljama uključujući Koreju,Belgiju,Francusku i Indoneziju.

Pjevač-kompozitor,koji je proda 14 miliona singlova širom svijeta,nedavno je bio uvršten kao jedan od 100 najuticajnijih ljudi svijeta u TIME magazinu pored predsjednika Amerike Obame,Oprah-e Winfrey,Justina Biebera i ostalih.

Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

“DOO-WOPS & HOOLIGANS” CERTIFIED PLATINUM!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: “DOO-WOPS & HOOLIGANS” CERTIFIED PLATINUM!!!    “DOO-WOPS & HOOLIGANS” CERTIFIED PLATINUM!!!  Icon_minitimeUto Apr 26, 2011 8:37 pm

Joooooooooooooj................supeeeeeeeeeer................kako sam srecnaaa..........a na onoj slici je pesladak...♥
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
♥ Bock with me ♥
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
♥ Bock with me ♥


Ženski Broj poruka : 3562
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 29

“DOO-WOPS & HOOLIGANS” CERTIFIED PLATINUM!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: “DOO-WOPS & HOOLIGANS” CERTIFIED PLATINUM!!!    “DOO-WOPS & HOOLIGANS” CERTIFIED PLATINUM!!!  Icon_minitimeUto Apr 26, 2011 9:41 pm

aha...meni liči na nekog malog dječaka..a u vezi ove vjesti,stvarno je zaslužio i to je veeeeliki uspjeh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





“DOO-WOPS & HOOLIGANS” CERTIFIED PLATINUM!!!  Empty
PočaljiNaslov: Re: “DOO-WOPS & HOOLIGANS” CERTIFIED PLATINUM!!!    “DOO-WOPS & HOOLIGANS” CERTIFIED PLATINUM!!!  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
“DOO-WOPS & HOOLIGANS” CERTIFIED PLATINUM!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Doo-Wops & Hooligans
»  Earth To Mars ili Doo-Wops & Hooligans?
» Doo-Wops&Hooligans/Unorthodox Jukebox?
» BRUNO MARS’ “WHEN I WAS YOUR MAN” REACHES 6X PLATINUM IN UNITED STATES
» THE HOOLIGANS AT EMC - LAS VEGAS 8. 5. 2013.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: BRUNO MARS CORNER :: Arhiva novosti-
Skoči na: