Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Leonardo Di Caprio

Ići dole 
+2
Catherine Earnshaw
error(no.23)
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Leonardo Di Caprio Empty
PočaljiNaslov: Leonardo Di Caprio   Leonardo Di Caprio Icon_minitimeNed Feb 15, 2015 6:40 pm

Sta mislite o jednom od najpozeljnijih nezenja? Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Catherine Earnshaw
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Catherine Earnshaw


Ženski Broj poruka : 33087
Datum upisa : 12.06.2011
Godina : 26
Lokacija : Asgard

Leonardo Di Caprio Empty
PočaljiNaslov: Re: Leonardo Di Caprio   Leonardo Di Caprio Icon_minitimeNed Feb 15, 2015 7:10 pm

Bio je divaaaan kad je bio mlad ^_^
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Leonardo Di Caprio Empty
PočaljiNaslov: Re: Leonardo Di Caprio   Leonardo Di Caprio Icon_minitimePon Feb 16, 2015 12:48 pm

Cemu to proslo vreme? Very Happy
Spekulise se da je sada sa Riri Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Catherine Earnshaw
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Catherine Earnshaw


Ženski Broj poruka : 33087
Datum upisa : 12.06.2011
Godina : 26
Lokacija : Asgard

Leonardo Di Caprio Empty
PočaljiNaslov: Re: Leonardo Di Caprio   Leonardo Di Caprio Icon_minitimePon Feb 16, 2015 1:24 pm

Pa sad mi se više ne sviđa x)
Znam, spekuliše se i da Rihanni smeta što je debeo pa hoće da ga tera da ide na dijetu HAHHAHAHAHAHAHAHAHA
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Leonardo Di Caprio Empty
PočaljiNaslov: Re: Leonardo Di Caprio   Leonardo Di Caprio Icon_minitimePon Feb 16, 2015 6:14 pm

crying_lightning ::
Bio je divaaaan kad je bio mlad ^_^
Takođe, ni ja ga sad ne volim, sad je baš ružan xD

A i ja sam čula da je sa Rijanom, ali nisam znala to da ga tera da ide na dijetu...to je baš idiotski -.-
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

Leonardo Di Caprio Empty
PočaljiNaslov: Re: Leonardo Di Caprio   Leonardo Di Caprio Icon_minitimeUto Feb 17, 2015 5:50 pm

Mislim, ko ovog coveka ne voli Very Happy Ne postoji devojka koja nije bar jednom mastala o njemu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Leonardo Di Caprio Empty
PočaljiNaslov: Re: Leonardo Di Caprio   Leonardo Di Caprio Icon_minitimeSub Maj 02, 2015 4:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Popularni američki glumac i zavodnik Leonardo DiCaprio se prošetao juče Njujorkom, malo obilazio radnje, pijuckao kafu, kupovao i to sve u posebnom, ležernom izdanju, kako fanovi nisu navikli da ga viđaju.

Čini se da su prošli dani kada su mu se na kolena bacale brojne obožavateljke i mahale svojim grudnjacima pred njima, ali ovaj put ostaje pitanje da li će oterati od sebe na hiljade žena kada ga budu ugledale u ovakvom izdanju.

Naime, zvezda filma The Wolf of Wall Street izgleda potpuno zapušteno i nesređeno, pustio je kosu i bradu, a čini se da se previše opustio, budući da se neprimećeno šetao ulicama Njujorka.

Jedino opravdanje za njegov izgled verovatno ima veze sa novom ulogom i filmom koji trenutno snima. U pitanju je film The Revenant, a Dicaprio igra Huga Glassa poznatog američkog istaživača pa je njegov imidž zasigurno povezan i s novom ulogom.
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Leonardo Di Caprio Empty
PočaljiNaslov: Re: Leonardo Di Caprio   Leonardo Di Caprio Icon_minitimePet Jan 22, 2016 11:09 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon što je Leonardo DiCaprio izjavio da je fasciniran ruskom istorijom i da bi želeo da se oproba u ulozi Putina, Lenjina ili Raspućina stigla je i reakcija konzervativnih Rusa.

Kako prenosi Telegraf jedan od lidera Komunista Rusije Sergej Malinkovič je veoma revoltiran izjavom portparola Lenjinfilma Valerija Karpova o angažovanju DiCaprija za ulogu Lenjina, sa čime se složio i režiser filma u najavi Vladimir Bortko.

“Poslali smo pismo Lenjinfilmu i poručili im da bi takav njihov potez izazvao provokacije. Sprovešćemo građansku neposlušnost blizu ulaza u Lenjinfilm, nećemo im dozvoliti da uđu unutra”, poručuju iz ove partije.
Nazad na vrh Ići dole
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Leonardo Di Caprio Empty
PočaljiNaslov: Re: Leonardo Di Caprio   Leonardo Di Caprio Icon_minitimePet Feb 05, 2016 2:42 am

Ne razumem zasto je nesredjen zbog kose i brade, cak izgleda lepse tako Very Happy Prelep je,bio je i kao mlad,a i sada Very Happy The Wolf of Wall Street necemo komentarisati Very Happy Obozavala saam ga u Titaniku i nikad necu prezaliti sto je Dzek umro Sad Planiram da gledam njegove filmove Django Unchained, Inception, Shutter Island, The Departed i Revolutionary Road. Gledala sam The Revenant i odusevila sam se,i filmom i njegovom glumom.Film je jedan odd najboljih koje sam ikad gledala,a on definitivno zasluzuje Oskara za ovu ulogu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Leonardo Di Caprio Empty
PočaljiNaslov: Re: Leonardo Di Caprio   Leonardo Di Caprio Icon_minitimePet Feb 05, 2016 2:25 pm

drago mi da ga gotivis Ikoo ^^ Very Happy ja sam sve odgledala sto se moze odgledati sa njim i znam da privatn ovaljda ne voli da se sredjuje toliko, samo za uloge Very Happy a novi film cekam sestru da zavrsi s faxom pa idemo da gl Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Leonardo Di Caprio Empty
PočaljiNaslov: Re: Leonardo Di Caprio   Leonardo Di Caprio Icon_minitimeSre Dec 07, 2016 2:05 pm

Ja ovog lika majke mi obozavam,mnogo je pametan pre svega,lep i human Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Leonardo Di Caprio Empty
PočaljiNaslov: Re: Leonardo Di Caprio   Leonardo Di Caprio Icon_minitimeČet Dec 08, 2016 12:55 pm

Walter White ::
Planiram da gledam njegove filmove Django Unchained, Inception, Shutter Island, The Departed i Revolutionary Road.

Gledala sam boldovane i bas me je odusevio,posebno mi se svideo u filmu Inception Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Leonardo Di Caprio Empty
PočaljiNaslov: Re: Leonardo Di Caprio   Leonardo Di Caprio Icon_minitimeČet Dec 08, 2016 2:31 pm

uu to je mnogo dobar film Very Happy ali mora se s paznjo gledati nekako da bi sve bilo jasno Very Happy mislim da od njegovh dela nisam gledala ono nes bad boys sto mi se cini pocetak njegove karijese s de nirom Very Happy vdela sam par snimaka iskdao je i tu ali nisam film kaofilm gledala Smile
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Leonardo Di Caprio Empty
PočaljiNaslov: Re: Leonardo Di Caprio   Leonardo Di Caprio Icon_minitimeSre Sep 06, 2017 5:59 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Epskog negativca, Jokera, do sada su glumili samo vrhunski glumci, pa zašto menjati tu tradiciju?



Za studio Warner Bros. 2017. godina je bila više nego uspešna – filmovi poput Wonder Woman, Dunkirk i Annabelle postali su apsolutni hitovi u bioskopima širom sveta, a ovaj sjajan uspeh (i priliv novca) dao je studiju “vetar u leđa” za snimanje nekih novih filmskih poslastica.

Najnovije ostvarenje na kom studio radi je film o poreklu čuvenog filmskog zlikovca Jokera, s tim što će se radnja ovog filma odvijati van DC univerzuma, te junaci priče ne bi bili povezani sa Batmanom, Wonder Woman i ostalim super herojama.



Reditelj filma biće Todd Philips, a producent filma legendarni Martin Scorsese koji je glavnu ulogu namenio nikom drugom do – Leonardu Di Capriu!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Budući da je Leo jedan od najtraženijih glumaca u Hollywoodu, postoji velika šansa da će odbiti ovu velikodušnu ponudu ali ne sumnjamo da bi se sjajno snašao u ulozi Jokera.

Više detalja o filmu dobićemo krajem novembra, kada se Batman vraća na velike ekrane filmom Justice League.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Nazad na vrh Ići dole
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Leonardo Di Caprio Empty
PočaljiNaslov: Re: Leonardo Di Caprio   Leonardo Di Caprio Icon_minitimePet Sep 08, 2017 11:52 pm

Ne mogu da ga zamislim kao Dzokera, mada bi to bilo zanimljivo za videti Very Happy Sada sam odgledala i Shutter Island, i u tom filmu je bio bas odlican Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Leonardo Di Caprio Empty
PočaljiNaslov: Re: Leonardo Di Caprio   Leonardo Di Caprio Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Leonardo Di Caprio
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Leonardo DiCaprio

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Glumci i glumice-
Skoči na: