Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ariana Grande

Ići dole 
+4
Domino Dama
Pam Beesly
Vehicle of spirit
L•M•S
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Ariana Grande - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Ariana Grande   Ariana Grande - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 04, 2015 3:40 pm

First topic message reminder :

Slusate li ovu tinejdz pevacicu? Smile [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Ariana Grande - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande   Ariana Grande - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 16, 2015 2:58 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mnogi su ostali zgoženi ponašanjem mlade Diznijeve zvezde Ariane Grande pošto je na internetu procureo snimak njenog skandaloznog ponašanja u jednoj poslastičarnici.
Podsetimo, pevačica i glumica je sa dečkom otišla u lokal u kome je, misleći da ih niko ne gleda, uzimala krofne posute prah šećerom, lizala ih i vraćala na policu, pritom rekavši: “Šta je ovo, j*bote? Mrzim Amerikance. Mrzim Ameriku. Ovo je odvratno!”


Izgleda da joj ni posle čak dve izjave za medije, u kojima se pokajala rečima da je “zgrožena i posramljena ovakvim svojim ponašanjem”, Amerikanci nisu oprostili ovaj ispad i to su joj i pokazali u najnovijem istraživanju. Statistički podaci su objavljeni u okviru Q Scores servisa koji se bavi ispitivanjem javnog mnjenja i koji procenjuje popularnost ili omrženost javnih ličnosti u Sjedinjenim Državama.
Tako su se zbog ranijih skandala, izjava u medijima i svog kontroverznog ponašanja na listi deset najomrženijih osoba našli i rijaliti zvezda NeNe Leakes, Miley Cyrus, koja svojim ponašanjem ne želi da se povinuje standardima koje nameće društvo, zatim pevačač Robin Thicke, koji je posle razvoda od supruge počeo sa neprikladnim ponašanjem u javnosti, ali i mlada Ariana.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Prema njoj su mediji i publika do skandala uglavnom bili blagonakloni, najviše zbog moćnog vokala, nekoliko hitova koje je imala i uloga u serijama na kanalu Nickelodeon. Ali pošto je snimak procureo u javnost, pevačica hita Problem je doživela upravo ono o čemu i peva u pesmi – pravi pravcati problem, jer se po statistici nalazi skoro izjednačena po broju ljudi koji je mrze isto koliko i glumca Bill Cosbyja, koji je optužen da je drogirao i silovao više od pedeset žena!
Ali titule neprikosnoveno najomrženijih ličnosti u Americi već nekoliko godina zaredom drže Kim Kardashian i Justin Bieber. Ovaj dvojac ljudi jednostavno vole da mrze, međutim nih to izgleda ni najmanje ne pogađa, pa nesmetano uživaju u luksuznom životu i teško zarađenom novcu, uz poneki manji ili veći ispad.
Sa druge strane, glumci Tom Henks i Morgan Freeman, uz Denzela Washingtona, Stevena Spilberga i Betty White su najvoljenije osobe u Americi, pokazala su najnovija istraživanja.
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ariana Grande - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande   Ariana Grande - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 16, 2015 4:11 pm

Ako su je vala svrstali, od početka mi je iritantna i izgleda kao razmaženica, isto kao Majli, odvratna je i ne podnosim je, fuuujjjj.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Ariana Grande - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande   Ariana Grande - Page 2 Icon_minitimePon Avg 17, 2015 3:31 am

Ne znam zasto, ali meni je Ariana jos i gora od Majli... Uvek me je nervirala i drago mi je da su i drugi poceli da je mrze xD
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Ariana Grande - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande   Ariana Grande - Page 2 Icon_minitimePon Avg 17, 2015 12:09 pm

ii meni je gora od Miley Very Happy
ponasa se uzasno razmazeno, talntovana jeste i lepa i sve to, ali dzaba joj to kad nema osnovnu kulturu xD
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ariana Grande - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande   Ariana Grande - Page 2 Icon_minitimePon Avg 17, 2015 4:52 pm

♥ Life Starts Now ♥ ::
Ne znam zasto, ali meni je Ariana jos i gora od Majli... Uvek me je nervirala i drago mi je da su i drugi poceli da je mrze xD
Pravi mi se nevinašce tu,a  gora je od Majli...

Ne znam kako je mogao Nathan da se zaljubi u nju i još da joj napiše pesmu o.O
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Ariana Grande - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande   Ariana Grande - Page 2 Icon_minitimePon Avg 17, 2015 11:53 pm

ma ko je taj sad? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ariana Grande - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande   Ariana Grande - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 18, 2015 12:40 am

Iz grupe The Wanted, bio je u vezi s njom kratko vreme, a onda ga je ostavila...
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Pam Beesly
Moderator
Moderator
Pam Beesly


Ženski Broj poruka : 19565
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 28

Ariana Grande - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande   Ariana Grande - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 18, 2015 3:08 am

I bolje sto ga je ostavila, spasila ga je od same sebe Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ariana Grande - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande   Ariana Grande - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 18, 2015 11:34 am

♥ Life Starts Now ♥ ::
I bolje sto ga je ostavila, spasila ga je od same sebe Very Happy
Slažem se, ne treba mu takva lujka u životu
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ariana Grande - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande   Ariana Grande - Page 2 Icon_minitimePon Avg 24, 2015 11:19 pm

Šok: Amerikanci mrze Arianu više i od Kim Kardashian!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Američka kompanija “Q Scores” koja ispituje mišljenje Amerikanaca o najpoznatijim brendovima i poznatim ličnostima – predstavila je veoma šokantne rezultate. Naime, na drugom mestu najomraženije osobe na ovoj listi našla se Ariana Grande!

Izgleda da je pevačica ovu nezavidnu titulu stekla zahvaljujući izjavi da mrzi Amerikance i skandalu kada je lizala krofne koje su trebale da se prodaju.
Bolje rangirane ličnosti od Ari na ovoj listi bili su i Miley Cyrus, Justin Bieber, pa čak i Kim Kardashian.

Najomraženiji Amerikanci:

1. Bill Cosby
2. Ariana Grande
3. Mehmet Oz
4. Robin Thicke
5. Adrian Peterson
6. Robert Griffin III
7. Judy Reyes
8. Miley Cyrus
9. Paula Deen
10. NeNe Leakes

[You must be registered and logged in to see this image.]

Justin Bieber zauzeo je 63. mesto, dok se Kim Kardashian našla na 71. mestu.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Catherine Earnshaw
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Catherine Earnshaw


Ženski Broj poruka : 33087
Datum upisa : 12.06.2011
Godina : 26
Lokacija : Asgard

Ariana Grande - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande   Ariana Grande - Page 2 Icon_minitimePon Avg 24, 2015 11:39 pm

Naravno kako je ne bi mrzeli XD Pitam se zašto nema Kardashiana na vrhu liste :O
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ariana Grande - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande   Ariana Grande - Page 2 Icon_minitimePon Avg 24, 2015 11:40 pm

I ja je mrzim, odvratnica jedna Twisted Evil
Mene zanima kako to da je Kim na tek 71. mestu o.O
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Ariana Grande - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande   Ariana Grande - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 10:28 am

i mene cudi da je prestigla Kim mada Kim ima puno fanova pa je oni brane vrvt Very Happy za neke sam se iznenadila sto ih nema na listi Very Happy verovatno jer ih ja licno mrzim ali svakasko mi se dopada lista Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ariana Grande - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande   Ariana Grande - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 1:24 pm

Ja pola od ovih ljudi ne znam xD
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Ariana Grande - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande   Ariana Grande - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 1:39 pm

ka znam miley, robin , kim i biebera Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ariana Grande - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ariana Grande   Ariana Grande - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ariana Grande
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Ariana Grande - Grenade (Bruno Mars Cover)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Muzika :: Pevaci i pevacice-
Skoči na: