Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Teretana

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Teretana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Teretana   Teretana - Page 2 Icon_minitimeČet Jul 17, 2014 9:57 pm

First topic message reminder :

Idete li u teretanu?
Koliko često?
Koje vežbe najčešće radite?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Teretana - Page 2 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Teretana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teretana   Teretana - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 12, 2022 9:39 pm

Ja sam stala s teretanom 2018 godine,bas mi je zao ali ne mogu sebe da nateram da idem opet sva sam nesto lenja Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Teretana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teretana   Teretana - Page 2 Icon_minitimePet Jan 14, 2022 5:26 pm

idem 1nom nedeljno tj tek sam krneula..volela bih da mogu 2 ili 3 puta ali ne mogu. nekad u kuci uradim neku vezbicu al bez tegova i pomagala..

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Teretana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teretana   Teretana - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 16, 2022 7:08 pm

Rešila sam da krenem u teretanu tek kad zahladi. A sad mi je lepo da treniram napolju

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Teretana - Page 2 Tcdmir11

Biljana97 likes this post

Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Teretana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teretana   Teretana - Page 2 Icon_minitimeSre Feb 01, 2023 7:39 pm

U ponedeljak sam zvanično prvi put otišla u teretanu, tad sam trenirala besplatno, a danas sam platila za ceo mesec. Dugo sam iskreno imala strah i tremu, jer sam sam se plašila da se ne povredim. Ali sam pre nego što sam stigla u Slovačku otišla jedan dan sa Saškom u njenu teretanu i ona mi je pokazala nekoliko sprava i vežbi, pa sam se konačno okuražila da krenem sama. U početku sam se vrtela ko muva bez glave dok nisam našla sprave koje su mi trebale, pa sam imala malo poteškoća dok nisam skapirala kako neke sprave funkcionišu lol! Čak sam za jednu spravu pitala jednu ženu da mi objasni i posle sam uspela da se uklopim. Baš mi je drago što sam se odvažila da krenem sama, jer nemam sa kim. Baš mi prija i osećm se baš dobro Beso

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Teretana - Page 2 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Teretana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teretana   Teretana - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 09, 2023 6:26 pm

Bas mi je drago Mico zbog tebe! ja te skroz podrzavam i vaka cast sto si se osmelila da ides sama..

ja idem samo kada imam drustvo jednu od tri komsinica.... i nazalost stignem jednom nedeljno a volela bih makar dva puta kako bi mi ista vredelo.. ali dosta tamo vidim poznatih komsinica pa se zdruzimo i to mi se dopada i brzo mi prodje vreme jer je kod mene ograniceno na 1h

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Teretana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teretana   Teretana - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 09, 2023 6:44 pm

Hvala ti srckooooo

Ja idem 4-5 puta nedeljno. Tri dana radim noge, gluteus i unutrašnju i spoljašnju stranu butina a dva dana radim stomak i gornji deo tela. Uglavnom po 3 serije do 15 ponavljanja

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Teretana - Page 2 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Teretana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teretana   Teretana - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 31, 2024 8:36 pm

Ne idem u teretanu od oktobra meseca. Za sat u narednim mesecima neću ići, treniraću kod kuće. Možda ću krenuti kad se preselim u Nemačku, to ću još da vidim Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Teretana - Page 2 Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Teretana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teretana   Teretana - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 01, 2024 5:14 pm

Vratila mi se komsinica koja dri teretanu pa tako sam i ja kao krenula da dovrsim sta sam zapocela pre odmora, razmisljam se za dalje da li cu nastaviti Very Happy iskreno dosta radimo vezbe snage a meni to nekad i ne prija jer mi nabija misice a nisam bas u fazonu da budem mnogo krupnija nego sto sad jesamm, bas suprotno... uplatim 3 nedeljno termina ali odem kad stignem... nekad odem 1nom pa onda npr sledece nedelje nadoknadjujem i tako.. uglavnom mozemo do nedelju dana da omasimo ukoliko se razbolimo i sl tako da su uslovi koliko toliko ok.. i imam problem s kaznjenjem posto kasnim oko 20 min ispadne da radim samo 30 min i ostalo se istezem ili se istezem samo kuci sto opet znaci da mi taj sat u teeretani nije dovoljno

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Teretana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Teretana   Teretana - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Teretana
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Sport-
Skoči na: