Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!

Ići dole 
+4
Mon amour
L•M•S
error(no.23)
Domino Dama
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeSub Jul 05, 2014 8:11 pm

Na koncertu u Klivlendu pred više od 20.000 ljudi popularni pevač je samo za Zumaju Torp otpevao hit "You're Amazing Just The Way You Are".
DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! 10514582_10152577960407244_4301182511020127448_n
Tinejdžerka Zumaja Torp, bila je dugo u komi nakon teške saobraćajne nesreće u kojoj su stradale njena majka i dve mlađe sestre, niko od lekara nije joj davao velike izglede za oporavak, a jedino na šta je reagovala bile su pesme Bruna Marsa koje su joj medicinske sestre svakodnevno puštale.

Međutim, čudo se ipak dogodilo i simpatična Zumaja se probudila iz kome, a njena Njena baka Ronda ubeđena je da su Marsovi hitovi njenu unuku vratili u život.
DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Tan2013-11-25_21340421_2
- Apsolutno sam ubeđena da su je te pesme vratile u život – rekla je Ronda, a sa ovom teorijom se slažu i doktori koji su je lečili.

Za ovaj slučaj čuo je i sam pevač pa je Torpovu pozvao na svoj koncert koji je održao u Klivlendu. Pred više od 20.000 posetilaca samo za Zumaju otpevao je hit “You’re Amazing Just The Way You Are”. Publika je u prvi mah bila iznenađena kad je pevač na binu izveo devojčicu ali i pustio video u kome medicinsko osoblje i Zumajini rođaci objašnjavaju šta su njegove pesme uradile. Reakcije su bile više nego pozitivne.

Mlada Zumaja se trenutno uspešno oporavlja od posledica saobraćajne nesreće i počinje polako ponovo da hoda.

Pogledajte dirljivu scenu sa koncerta:
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeSub Jul 05, 2014 9:53 pm

AAAAAAAAAA kako su slatkii na slicii ^__^ Muzika vraca u zivot evo dokaza Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
L•M•S
It Will Rain
It Will Rain
L•M•S


Broj poruka : 1144
Datum upisa : 29.01.2012
Godina : 28
Lokacija : nedođija bb

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeSub Jul 05, 2014 11:23 pm

Uopste me ne cudi, njegove pesme imaju dusu. :3
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeNed Jul 06, 2014 2:14 am

Jaoooo kako slatko, ne mogu sad da gledam video, ali mogu da zamislim kako je bilo...ja apsolutno verujem da je to istina i drago mi je zbog toga *___*
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Vehicle of spirit
Moderator
Moderator
Vehicle of spirit


Ženski Broj poruka : 24032
Datum upisa : 26.04.2011
Godina : 34
Lokacija : NY

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeNed Jul 06, 2014 11:11 am

.rebellion. ::
Uopste me ne cudi, njegove pesme imaju dusu. :3
Da Smile
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeNed Jul 06, 2014 12:31 pm

Ne mogu ni da zamislim kako je toj devojci Very Happy Ni ja nisam odgledala video, pretpostavljam da je dirljiv susret sa spasiocem :3
Nazad na vrh Ići dole
Domino Dama
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
Domino Dama


Ženski Broj poruka : 25981
Datum upisa : 27.11.2011
Lokacija : Dark paradise

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeNed Jul 06, 2014 12:44 pm

Cela prica je veoma tuzna, mislim na devojcicu, drago mi je sto je prezivela, a jos draze mi je to sto je Bruno uradio, prava je dusa.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com/forum
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeNed Jul 06, 2014 12:53 pm

Ovo se pamti ceo zivot ja bih rekla :3 Sto je najzesce on je samo radio svoj posao i indirektno spasio zivot neciji ^^
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeNed Jul 06, 2014 6:38 pm

Evo sad sam pogledala video, kako je divan Bruno, dušica prava...a ona jadna izgubila majku i seste, ne daj Bože nikome Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeNed Jul 06, 2014 7:21 pm

Strasno kako se zivot preokrene :/
Nazad na vrh Ići dole
hools
Marry You
Marry You
hools


Ženski Broj poruka : 247
Datum upisa : 25.03.2014
Lokacija : americaaa

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimePon Jul 07, 2014 1:16 pm

Da, stvarno je dirljivo:( Zao mi je te devojcice i nikad ne bih pozelela da se tako nesto ikome desi...Ali moram da priznam da bih i ja volela da imam takav susret sa spasiocem na bini...Very Happy
Ne mogu da verujem kako je Bruno DOOOBAAAR:D
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimePon Jul 07, 2014 1:44 pm

Jos jednom je pokazao svoju dirljivu stranu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimePon Jul 07, 2014 8:06 pm

Mogu da ga vole ili ne vole, ali mora se priznati da je odličan pevač i još bolji čovek :3
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeUto Jul 08, 2014 10:51 am

Slazem se Very Happy I jako lepo od njega sto je izveo na koncertu ^^
Nazad na vrh Ići dole
Mars Sars
Just The Way You Are
Just The Way You Are
Mars Sars


Ženski Broj poruka : 19
Datum upisa : 06.04.2013

DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitimeSub Avg 02, 2014 12:26 am

Nije on nju samo pozvao na koncert nego su družili i prije koncerta. Dao joj je velikog plišanog medu uz druge poklone i sva mi je bila slatka kad ju je novinarka pitala i što je još bilo, a ona s osmjehom od uha do uha kaže: Poljubio me. Smile I pokaže prstom na obraz.  :volimte: 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Empty
PočaljiNaslov: Re: DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!   DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
DIRLJIVO: Nju su pesme Bruna Marsa probudile iz kome!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Srpska pevačica optužuje Bruna Marsa: Ukrao je 80 posto moje pesme
» 4 nominacije za Bruna na KCA
» “Opasni” editorijal Bruna Marsa
» Najtužniji dan u životu Bruna Marsa: Pevaču preminula mama
» Talentovane i lepe na brata: Poslušajte prvi singl sestara Bruna Marsa!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: BRUNO MARS CORNER :: Arhiva novosti-
Skoči na: