Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Un Paso Adelante

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimePet Avg 17, 2012 2:09 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Grupa devojaka i mladića sanja o uspehu u šou-biznisu.
Zajedno žive i vežbaju u visokoj školi za izvođače.
Potiču iz različitih sredina i zajedno s nastavnicima dele život u atmosferi punoj napetosti, radosti i ostvarenih ili izgubljenih iluzija.
Serija otkriva neispunjene snove jednih i uspeh drugih, jer je reč o grupi mladih plesača čiji je cilj da postanu slavni. Ona je nešto između fikcije i rijaliti šoua. Audicija za nju je potpuna inovacija u načinu izbora učesnika. Serija je postigla ogroman uspeh u Španiji.
Početak prikazivanja na TV-u 2002.
KORAK NAPRED ima sadržinu sličnu rijaliti šouu, ali s tom razlikom što nema improvizacije nego profesionalne glume.


Poslednji izmenio Lucas Fernandez dana Sre Avg 31, 2016 12:54 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimePet Jan 30, 2015 7:09 pm

Gledala sam je preprošle godine na Studiju B, ali niti od početka niti do kraja i baš mi je krivo. Da je bar prevedena pa da je skinem i gledam :/
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Vehicle of spirit
Moderator
Moderator
Vehicle of spirit


Ženski Broj poruka : 24032
Datum upisa : 26.04.2011
Godina : 34
Lokacija : NY

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimeSub Jan 31, 2015 11:10 pm

Gledala sam je ranije...odlicna serija!!!
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimeNed Feb 01, 2015 1:44 pm

Obozavala sam ovu seriju Very Happy Obozavam ples i Ingrid mi je bila omiljena ^^ Volela sam i luckastog Robera :3 Pesme takodje odlicne Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimeSre Avg 31, 2016 12:54 am

Planiram uskoro da krenem otpočetka da je gledam, baš mi se gleda Smile :3
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimeSub Okt 14, 2017 10:48 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Španska serija Korak napred pratila je živote učenika i profesora jedne madridske škole scenskih umetnosti. Prikazivala se od 2002. do 2005. godine i postigla veliki uspeh i u Evropi i u zemljama Latinske Amerike.



Osim što su učili kako da plešu, pevaju i glume, učenici su odrastali i susretali se sa uspehom, gubitkom, ljubavnim problemima i polako shvatali da život umetnika nije nimalo lak.

Nakon završetka serije, glavni glumci nastavili su sa manje i više uspešnim karijerama, a nedavno su se na večeri okupili Beatriz Luengo (Lola), Mónica Cruz (Silvia), Miguel Ángel Muñoz (Rober), Natalia Millán (Adela) i reditelji Eduardo Casanova i Juanma Pachón.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Miguel Angel, koji je nedavno pobedio u kulinarskoj emisiji Master Chef sa poznatim ličnostima, prvi je podelio fotografije na Instagramu. “Srećan sam što smo i posle 17 godina saučesnici i smejemo se kao i tada…Sjana večera i predivno veče. Divim vam se svima i zahvalan sam što sam vas upoznao”, napisao je on pored fotke sa glumicama i rediteljima.

[You must be registered and logged in to see this image.]
I Monica Cruz je na svom Instagramu podelila nekoliko fotografija druženja sa kolegama iz serije. Sa ovog okupljanja izostao je Pablo Puyol (Pedro), koji je trenutno u Meksiku gde glumi u mjuziklu Mentrias.

On je, međutim, zajedno sa Beatris, Monicom i Miguel Angelom pre dva meseca bio gost u jednoj emisiji gde su se zajedno prisetili kako su kao mladi glumci postigli veliki uspeh sa serijom Un paso adelante.



Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimeSub Dec 30, 2017 7:50 pm

Prelepi su svi, drago mi je što su se okupili Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimeČet Jan 11, 2018 9:59 pm

Koga zanima, ima na jutjubu sve epizode sa prevodom, sa Studija B Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimePon Jan 15, 2018 8:43 pm

ja sam gledala neke Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimePon Jan 15, 2018 11:12 pm

Ja sam skinula 30 epizoda, planiram sve, pa ću nekad da odgledam, samo da završim ovaj prokleti fax Very Happy mada mogu i bez prevoda, skroz mi je svejedno
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitimeUto Jan 16, 2018 8:59 am

ja gledam sa prevodom ali cudno mi, nekako mi orirodnije da gledam bez ne znam |Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Un Paso Adelante  Empty
PočaljiNaslov: Re: Un Paso Adelante    Un Paso Adelante  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Un Paso Adelante
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Caminar, poner sonrisa a cada paso y respirar... ♥

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Filmovi, serije i emisije :: Serije-
Skoči na: