Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Blake Lively

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Blake Lively - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Blake Lively   Blake Lively - Page 2 Icon_minitimeČet Avg 16, 2012 11:55 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sta mislite o njoj?


Poslednji izmenio Marcos Novoa Pazos dana Pet Avg 17, 2012 1:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

AutorPoruka
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Blake Lively - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blake Lively   Blake Lively - Page 2 Icon_minitimeSub Jul 16, 2016 9:09 pm

zavisi sta volis, ona je prezgodna tu ali mislim da je to vise psiholoski triler nego neka akcija horor xD
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Blake Lively - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blake Lively   Blake Lively - Page 2 Icon_minitimePet Okt 27, 2017 9:12 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

EXTRA Blake Lively otkriva tajnu srećnog braka sa Ryanom Reynoldsom
Piše:Tracara.comObjavljeno: 27 October 2017 SHARE TWEET 1 KOMENTAR


Blake Lively i Ryan Reynolds omiljeni su holivudski par a gde god da se pojave zajedno, ljubav im se vidi u očima.



Venčali su se prije pet godina, a Blake je sada otkrila koja je tajna njihovog uspešnog i srećnog braka.



“Nikada ne radimo u isto vreme tako da svuda idemo zajedno kao porodica. Nikada nismo odvojeni jedan od drugoga više od jednog dana. Uvek smo zajedno”, izjavila je glumica za People.

[You must be registered and logged in to see this image.]



Blake priznaje da je haotično kada putuje sa dvoje male dece, ali dodaje da zna koliko je srećna što ima mogućnost da stalno bude sa njima i istovremeno radi. Svoj poslednji film, ‘All I See Is You’, počela je da snima samo četiri meseca nakon što se rodila danas jednogodišnja Ines.

“Ja ne radim u kancelariji tako da imam taj luksuz da je ona sa mnom sve vreme. A kad snimam neku scenu, ona je u sobi do mene tako da uvek mogu da dođem ako joj zatrebam”, dodala je lepa glumica koja sa Reynoldsom ima i dvogodišnju kćerku James.



Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Blake Lively - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Blake Lively   Blake Lively - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Blake Lively
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Blake Lively

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: TV :: Glumci i glumice-
Skoči na: