Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Empty
PočaljiNaslov: Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!    Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Icon_minitimePon Apr 04, 2011 11:45 pm

Tradicionalna nemačka muzička dodela nagrada Echo nedavno je održana u Palais am Funkturm-u u Berlinu. Nagrade su dobili oni koji su prodali najviše muzičkih izdanja na njihovom tržištu.

U kategoriji najboljeg međunarodnog benda pobedili su Take That, Eminem je imao hip-hop album godine, a najbolja međunarodna pop-rock umetnica je Ejmi Mekdonald. Nastupi koji su obeležili ovogodišnju manitestaciju su nastupi Take That-a, koji su izveli svoj aktuelni hit Kidz, Adel koja je ponovo briljirala u izvođenju svoje pesme Rolling in the Deep i Bruna Marsa, koji je svojim izvođenjem Grenade bukvalno zapalio dvoranu.

Pogledajte…
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Hedviga
Marry You
Marry You
Hedviga


Ženski Broj poruka : 245
Datum upisa : 05.04.2011
Godina : 29
Lokacija : Sorrento, Italy

Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!    Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Icon_minitimeUto Apr 05, 2011 2:40 pm

Tako mi je zao sto Bruno nije osvojio nagradu.
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!    Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Icon_minitimeUto Apr 05, 2011 2:41 pm

Da, i meni je zaooo...zasluzio je...ali prelepo peva uzivo..ja sam odusevljena Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
♥ Bock with me ♥
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
♥ Bock with me ♥


Ženski Broj poruka : 3562
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 29

Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!    Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Icon_minitimeUto Apr 05, 2011 2:42 pm

Jao i meni.
Dodjelu nagrada sam gledala uživo i baš mi je bilo žao kada sam vidjela koliko se razočarao kada je nije dobio...kakvu je facu samo napravio Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!    Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Icon_minitimeUto Apr 05, 2011 2:44 pm

Ja nisam gledala, ali mogu da zamislim koliko je bio razocaran...od svih on je najvise zasluzio nagradu Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
♥ Bock with me ♥
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
♥ Bock with me ♥


Ženski Broj poruka : 3562
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 29

Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!    Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Icon_minitimeUto Apr 05, 2011 2:45 pm

Aha,nagradu osvojila ona grupa Hurts sa pjesmo Stay...
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!    Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Icon_minitimeUto Apr 05, 2011 2:48 pm

Ja sam za tu grupu samo cula..ne slusam ih....ali Bruno je hiljadu puta bolji od njih...iako nisam cula nijednu pesmu od njih.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Vehicle of spirit
Moderator
Moderator
Vehicle of spirit


Ženski Broj poruka : 24032
Datum upisa : 26.04.2011
Godina : 34
Lokacija : NY

Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!    Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Icon_minitimeUto Apr 26, 2011 11:40 am

Prelepo peva uzivo
Nazad na vrh Ići dole
♥ Bock with me ♥
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
♥ Bock with me ♥


Ženski Broj poruka : 3562
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 29

Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!    Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Icon_minitimeUto Apr 26, 2011 2:17 pm

da,uživo pjeva kao i na pjesmama snimljenim u studiju,ako ne i bolje
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!    Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Icon_minitimeUto Apr 26, 2011 8:53 pm

LOCK
ARHIVA
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Sponsored content





Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Empty
PočaljiNaslov: Re: Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!    Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bruno Mars zapalio binu na dodeli nagrada!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bruno Mars trijumfovao na dodeli Gremija
» Jedna od najvećih muzičkih zvezda današnjice, Bruno Mars, odneo je čak pet priznanja na sinoćnoj dodeli "Soul Train Awards".
» Bruno Mars – When I Was Your Man
» 500 x Bruno Mars Balkan
» Bruno Mars i Rita Ora

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: BRUNO MARS CORNER :: Arhiva novosti-
Skoči na: