Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Linkin Park

Ići dole 
+4
T.Lovegood
error(no.23)
Pam Beesly
Mon amour
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Linkin Park  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Linkin Park    Linkin Park  - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 14, 2012 8:26 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sta mislite o njima?
Slusate li ih?
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

AutorPoruka
L•M•S
It Will Rain
It Will Rain
L•M•S


Broj poruka : 1144
Datum upisa : 29.01.2012
Godina : 28
Lokacija : nedođija bb

Linkin Park  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Linkin Park    Linkin Park  - Page 3 Icon_minitimePet Avg 01, 2014 12:08 pm

Ako slučajno naiđeš na link, pošalji mi. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Linkin Park  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Linkin Park    Linkin Park  - Page 3 Icon_minitimePet Avg 01, 2014 12:50 pm

naravno Wink
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Linkin Park  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Linkin Park    Linkin Park  - Page 3 Icon_minitimePet Avg 01, 2014 8:22 pm

Sa novog albuma najviše mi se sviđa Final masquerade :3
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Pernati Radijator
Got You On The Run
Got You On The Run
Pernati Radijator


Muški Broj poruka : 514
Datum upisa : 18.12.2013

Linkin Park  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Linkin Park    Linkin Park  - Page 3 Icon_minitimePet Avg 01, 2014 8:29 pm

the devil BITCH! ::
Sa novog albuma najviše mi se sviđa Final masquerade :3

Slažem se.
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Linkin Park  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Linkin Park    Linkin Park  - Page 3 Icon_minitimeSub Maj 06, 2017 5:03 pm

Je l' poslušao ko novi album?

Ja mislim da sam čula samo jednu pesmu, i nisam oduševljena :/
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Linkin Park  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Linkin Park    Linkin Park  - Page 3 Icon_minitimePet Jul 21, 2017 6:39 pm

Chester Bennington (Linkin Park) pronađen mrtav

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pevač grupe Linkin Park Chester Bennington preminuo je u 41. godini. Izvori iz policije rekli su da se muzičar obesio u svom stanu u Los Anđelesu. Njegovo telo nađeno je danas oko 9.00 sati (17.00 po srednjeevropskom vremenu).

Bennington je bio blizak prijatelj sa pevačem grupe Soundgarden Chrisom Cornellom, koji je rođen na današnji dan 1964. godine, a koji je na isti način izvršio samoubistvo 18. maja ove godine.

“Ne mogu da zamislim ovaj svet bez tebe. Hvala ti što si mi dozvolio da budem deo tvog života”, stajalo je, između ostalog u Benningtonovoj oproštajnoj poruci koja je bila namenjena Cornellu.

Na njegovoj sahrani otpevao je pesmu “Hallelujah”.

Bennington je iza sebe ostavio ženu i šestoro dece iz dva braka. Godinama se borio sa zavisnošću od alkohola i droge, a govorio je i da je u prošlosti bio zlostavljan kao dete.

Bend Linkin Park osnovan je 1996. godine i do sada je prodao više od 70 miliona albuma širom sveta, a osvojio je dve Gremi nagrade. Svetsku popularnost stekli su hitovima “Faint”, “In The End” i “Crawling”.

Njihov album “Meterora” bio je na vrhu Bilbordove liste albuma 2003. godine i smatra se jednim od najboljih indi-rok albumom svih vremena.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Linkin Park  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Linkin Park    Linkin Park  - Page 3 Icon_minitimePet Jul 21, 2017 8:56 pm

Jako mi je zao njega,i dece Sad ne mogu da verujem,mlad covek...ali eto takav je zivot,ko zna zasto je on to odlucio
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Linkin Park  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Linkin Park    Linkin Park  - Page 3 Icon_minitimePet Jul 21, 2017 10:59 pm

Ja jednostavno ne mogu da poverujem da se to njemu desilo Sad prvo što sam pomislila kad sam saznala je da se predozirao, nisam mogla ni da pomislim da će da se ubije, mada sam ga razumela, jer je ceo život proveo u depresiji, i bio pod uticajem droge i alkohola... tužan život je imao.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Linkin Park  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Linkin Park    Linkin Park  - Page 3 Icon_minitimeSub Jul 22, 2017 6:18 pm

ŠOK IZJAVE ŽENE PEVAČA LINKIN PARKA SAT VREMENA NAKON ŠTO SE UBIO: Varala sam ga i ohrabrivala da se ubije!

Frontmen čuvenog sastava "Linkin Park" Čester Benington juče je pronađem obešen u svom domu u Los Anđelesu, a prema prvim informacijama reč je o samoubistvu.

Čester, koji je imao 41 godinu, iza sebe je ostavio šestoro dece i suprugu Talindu Benington, o kojoj trenutno bruji ceo svet zbog skandaloznih poruka koje su osvanule na njenom Tviter nalogu. Poruke su toliko strašne da svestski mediji u svojim tekstovima navode kako se nadaju da je reč o hakovanju Talindinog profila, naročito zbog toga što su navodono napisane svega sat vremena nakon njegove smrti.

Prvi tvit odnosio se na način na koji je preminuo Čester. Talinda je napisala sledeće:

"On se nije ubio, bio je već mrtav pre nego što se obesio, imam dokaz".

[You must be registered and logged in to see this image.]

U narednom tvitu, napisano je kako je vrala muža sa kolegom iz benda Linkin Park!

"Mislim da je vreme da kažem da sam varala Čestera sa Majkom Šinodom", napisala je Talinda.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Naredna poruka sadrži priznanje kako je bila sa njim samo zbog novca.

"Nikad ga nisam zaista volela i nisam hakovana. Bila sam zaljubljena u novac. Boli kad se kaže".

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon toga, tvitovi su obrisani, ali su usledila nova dva!

"Majk je bio bolji po mom mišljenju", napisala je Talinda.

[You must be registered and logged in to see this image.]

I još jedan, poslednji u nizu, glasio je ovako:

"Ohrabrila sam ga da se ubije, rekla sam mu da nikome nije stalo.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Da ponovimo, šokirani sadržinom ovih poruka, koje su potom sve obrisane, svetski mediji i fanovi slavnog Čestera veruju da je reč o hakovanju profila, iako se u jednom tvitu naglašava da navodno nije hakovan.

Podsetimo, Čester je imao 41 godinu, a iza sebe je ostavio brojne koncerte, milione ljudi koji su ga voleli, i neprolazne hitove.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Happy Father's Day to the man of my dreams❤️ You are the best Daddy ever!! @ChesterBe
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Linkin Park  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Linkin Park    Linkin Park  - Page 3 Icon_minitimeNed Jul 23, 2017 12:30 pm

au kiad se ovo desio? :O ja u soku... nije da sm bila zaludjenik al nisam cula ovo do sad :O i sad dodjendom tolkika buka oko tih poruka..
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Linkin Park  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Linkin Park    Linkin Park  - Page 3 Icon_minitimeNed Jul 23, 2017 12:41 pm

Pre tri dana se ubio... i ja sam još u šoku, ne mogu da verujem Sad
Ja ne verujem da je ovo ona pisala, iako piše da nije hakovana očigledno je da jeste. Ja sam baš listala njen tviter, i mogu iz tih tvitova da zaključim da je bila srećna s njim i da ga je volela, pogledaj baš ako te interesuje, nema šanse da je to ona pisala, ona ja mislim da nema ni snage da živi a kamoli da uđe na društvene mreže i piše takve gadosti, to je uradio neko ko je ogorčen što se ubio...
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Sponsored content





Linkin Park  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Linkin Park    Linkin Park  - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Linkin Park
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Linkin Park
» Park
» BRUNO VISITS BETS 106 AND PARK - 09.12.2010
» V FESTIVAL - WESTON PARK - DAY 2 - AUGUST 21ST, 2011

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Muzika :: Bendovi-
Skoči na: