Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Shakira

Ići dole 
+3
error(no.23)
Pam Beesly
Mon amour
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Shakira - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Shakira   Shakira - Page 3 Icon_minitimeUto Avg 14, 2012 8:18 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Sta mislite o njoj?
Slusate li je?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Maluma bejbe. dana Pon Maj 08, 2017 4:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com

AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Shakira - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shakira   Shakira - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 31, 2023 6:07 pm

O Shakiri sam imala mnogo lepo mišljenje i žalila sam je zbog svega što joj se desilo sa Pikeom. Ali otkako je izašla poslednja pesma vrlo nisko je pala u mojim očima. Ona je od svega toga napravila rijaliti i sapunicu. Ona želi da ponizi njega i njegovu porodicu a zapravo ponižava sebe i svoju decu. Zar se ne pita da će ta deca sutradan da čuju njene pesme u kojima pljuje njihovog oca? Baš se otela kontroli i pitam se da li će ikad da stane. Sramotno ponašanje za pevačicu njenog renomea i pre svega majku dvoje dece.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Shakira - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shakira   Shakira - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 31, 2023 8:56 pm

uzasno je to sto se desava... sad imaju moge spekulacije na tu temu.. pola toga pitanje sta je istina a pola da li se uopste desilo... to kako je provalila da je vara mi je cak interesantno ali na bizaran nacin... to samo pokazuje koliko je on sebi dpustio da uradi... mislim da joj je tesko ida zbog toga oce da mu se oduzi time sto ga blati i zadjadjuje opasne pare na tome... on s druge stvari je bio taka i kad mu je pevala lepe pesme a kamoli sada... opet kazem zao mi je zbog ovog para ali nisu ni prvi ni poslednji.. a sto se njegove porodice tice, spekulise se da su ZNALI, podrzavali ga i vidjeni kako se setkaju sa tom novom... nije ni to bas primer tradicionalne porodice.. onda se prica i da je i ovu varao sa nekom mladjom i tako bla bla sve u svemu ja sam feminista meni Shakire najvise zao.. prevarena zena je najgora zena

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Shakira - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shakira   Shakira - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 31, 2023 9:09 pm

Ja se slažem da joj je teško, ali nije to način, da se bruka i ponižava i to zbog koga? Zbog nekog ko to ne zaslužuje. Ako ima savesti jednog dana će da joj bude žao što je to sebi dopustila. Treba da se pomiri s tim i da krene napred, a ne da se stalno podseća na to šta se desilo.
Ja ne čitam štampu niti me zanima šta sve pišu. Vrlo dobro z amo koliko oni umeju da napumpaju celu stvar i da izmišljaju priče samo da bi dobili na tiražu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]

Biljana97 likes this post

Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Sponsored content





Shakira - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Shakira   Shakira - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Shakira
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Shakira......

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Muzika :: Pevaci i pevacice-
Skoči na: