Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Intervju iz magazina Story - 293 broj

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Intervju iz magazina Story - 293 broj Empty
PočaljiNaslov: Intervju iz magazina Story - 293 broj   Intervju iz magazina Story - 293 broj Icon_minitimePon Maj 30, 2011 12:22 pm

Bruno Mars: Kajem se što sam probao kokain

Producent, tekstopisac i pevač Bruno Mars govori o svom bolnom iskustvu sa narkoticima, teškom putu do zvezda i ističe da nikada neće otkriti svoje seksualno opredeljenje

Muzički producent, tekstopisac i pevač Bruno Mars odličan je primer da se snovi ostvaruju ako se u njih čvrsto veruje i ne odustaje ni pod kojim okolnostima. Ovaj momak koji svojim glasom i stilom mnoge podseća na Majkla Džeksona, koji mu je i bio uzor, stekao je planetarnu slavu za nepune dve godine koliko u javnosti istupa kao izvođač. Rođen je 8. oktobra 1985. godine kao Piter Gene Hernandez u predgrađu Honolulua na Havajima, kao jedno od šestoro dece Bernija Hernandeza perkusioniste i Peti koja je hula igračica. Čitava porodice se bavi muzikom, a Bruno je sa četiri godine već počeo da nastupa sa njima izvodeći hitove Elvisa Prislija i tako je postao atrakcija na Havajima. Po završetku srednje škole, shvatio je da može mnogo više, pa je sa samo jednim koferom otputovao u Los Anđeles u želji da postane slavan. Pošto je imao strah od toga da neće umeti da peva prvo se zaposlio kao producent u muzičkoj kući Motaun Rekords i time se bavio punih pet godina. I dok je radio sa relativno velikim zvezdama, maštao je o danu kada će njegov talenat konačno doći do izražaja, a onda je na nagovor prijatelja snimio Nothin’ on you i odmah dospeo u žižu javnosti, jer su milioni prepoznali njegov kvalitet.

Krenuli su da se ređaju hitovi, a njegova popularnost je sve veća i veća. Na pedeset i trećim Gremi nagradama bio je nominovan u sedam kategorija, što je nezapamćen uspeh za jednog pevača koji je na početku svoje karijere. Ipak, čini se da nije sve tako sjajno, jer izvori bliski mladom pevaču, sve češće pričaju da ga je slava potpuno primetila i da više nije sladak i nesnađeni dečak iz komšiluka.

Zbog čega ste promenili ime?

- Ime Piter mi se nikada nije posebno sviđalo, a Bruno je nadimak koji mi je dodelio moj otac kada sam imao dve godine, jer sam ga podsećao na nekog sumo rvača koji je bio mnogo popularan u to vreme i tako je ostalo.

Sa devetnaest godine ste napustili rodne Havaje i otišli za Ameriku, bez ičije pomoći. Koliko je na vas uticao taj odlazak?

- Veoma, jer sam morao da se borim. Nisam imao tinejdžerske dogodovštine, kao momci mojih godina. Ali ne žalim što sam otišao iz porodičnog okruženja pošto je to bio jedini način da uspem. I to je žrtva koju sam podneo.

Jeste li danas u kontaktu sa vašom porodicom?

- Naravno, ja sam pravi mamin sin. Mnogo mi mama znači i ne prođe dan da se ne čujemo po nekoliko puta. Ni jednu odluku ne donosim, a da se prvo ne konsultujem sa njom. To koliko mi je ona važna u životu, pokazuje i činjenica da mi i dalje šalje hranu i samo njene specijalitete jedem.

Smatrate li da vas je uspeh promenio?

- U poslednje vreme mi često postavljaju to pitanje, a ne znam zbog čega. Da li vam izgledam kao neko ko se pokvario? (Smeh) Šalu na stranu, jesam jer je nemoguće ne promeniti se, pa sada kad idem u prodavnicu da kupim vodu devojčice trče za mnom, što se ranije nije dešavalo gotovo nikada. (Smeh)

Šta mislite koja pesma vas je lansirala u muzički vrh?

- Bilioner definitivno. Ona mi je promenila život.

U septembru prošle godine su vas priveli u Las Vegasu jer ste kod sebe imali kokain, a zatim su mnogi tvrdili da je to bio marketinški potez kako biste privukli pažnju na sebe. Kakvo je vaše viđenje čitave te situacije?


- Samo bolestan um može da pomisli da bih sam sebe prijavio. To su gluposti. Bio sam na nekoj žurki i kupio sam da probam. I probao sam, tada i nikada više. To nije fraza. Nisam narkoman, jer takve ljude smatram kukavicama. Užasno mi je bilo žao kada je moja majka to saznala i zvala me plačući, a čak sam i ja plakao. Iz poštovanja prema njoj obećao sam sebi da to nikada više neću uraditi.

Posle tog incidenta, spekulisalo se na račun vaše seksualne opredeljenosti.

- Ljude svašta zanima i to je normalno, pošto smo mi javne ličnosti, ali ne bih to dalje komentarisao. Moje seksualno opredeljenje je samo moja stvar i nikada javno ne bih pričao o tome da li sam homoseksualac ili imam tajnu ženu i sedmoro dece. Moj partner će zauvek ostati zaštićen od moje popularnosti.

Vaše pesme su dosta emotivne. Jeste li vi emotivac ili mačo muškarac?

- Definitivno emotivac. Obožavam da se predajem i plačem. Čini mi se da je vreme mačo, drčnih i bezobraznih muškaraca davno prošlo vreme.

Jeste li trenutno zaljubljeni?

- Jesam i to veoma srećno. Zaljubljive sam prirode i događa mi se da se u jednu osobu zaljubljujem iznova i iznova.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Intervju iz magazina Story - 293 broj Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Amyicha
Marry You
Marry You
Amyicha


Ženski Broj poruka : 308
Datum upisa : 29.04.2011
Godina : 29

Intervju iz magazina Story - 293 broj Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju iz magazina Story - 293 broj   Intervju iz magazina Story - 293 broj Icon_minitimePon Maj 30, 2011 2:10 pm

drago mi je zbog njega da je sretno zaljubljen. čitajući ovaj intervju ne znam šta da kažem. ovo za koakin. ahahaha a svima se dešava. da se pazio ne bi mu se desilo. nije upućen xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Intervju iz magazina Story - 293 broj Untitled-1-74
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Intervju iz magazina Story - 293 broj Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju iz magazina Story - 293 broj   Intervju iz magazina Story - 293 broj Icon_minitimeUto Maj 31, 2011 7:02 am

Meni je malo sumnjivo to sto nece da otkrije svoj seksualni identitet..i to me malo muci...zasto jednostavno ne kaze da je str8 i kraj...a on necee Sad

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Intervju iz magazina Story - 293 broj Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Amyicha
Marry You
Marry You
Amyicha


Ženski Broj poruka : 308
Datum upisa : 29.04.2011
Godina : 29

Intervju iz magazina Story - 293 broj Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju iz magazina Story - 293 broj   Intervju iz magazina Story - 293 broj Icon_minitimeSre Jun 01, 2011 11:36 pm

★ Hearts In The Air ★ ::
Meni je malo sumnjivo to sto nece da otkrije svoj seksualni identitet..i to me malo muci...zasto jednostavno ne kaze da je str8 i kraj...a on necee Sad

i meni je on malo sumnjiv xDDD nikad se ne zna.. zapamtila sam jednu justinovu never say never ahahahha. ma ne vjerujem da je gay. daj budimo malo realni kakve pjesme piše, ženske oko njega u spotovima. osim the lazy song, al to je više sprdačina neg spot. i naravno billionaire Smile i liqour store blues tako da se ne brini. ja znam duboko u sebi da je str8. Smile a osim tog često se druži s tom s čudim imenom. možda s njom nešto muti Razz a neće priznati

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Intervju iz magazina Story - 293 broj Untitled-1-74
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Intervju iz magazina Story - 293 broj Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju iz magazina Story - 293 broj   Intervju iz magazina Story - 293 broj Icon_minitimeČet Jun 02, 2011 6:49 am

U pravu si...on meni uopste ne izgleda kao gej...i sigurna sam da nije...a na koju s cudnim imenom mislis?
Hahahahaha...zamlata...xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Intervju iz magazina Story - 293 broj Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Amyicha
Marry You
Marry You
Amyicha


Ženski Broj poruka : 308
Datum upisa : 29.04.2011
Godina : 29

Intervju iz magazina Story - 293 broj Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju iz magazina Story - 293 broj   Intervju iz magazina Story - 293 broj Icon_minitimePet Jun 03, 2011 12:02 am

pa baš tako Very Happy pjesme sve govore Very Happy

a ova JANELLE MONÁE. ko bi joj zapamtio ime idem se i ja nazvat ahakdjahka jahdajdiak hahahaha xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Intervju iz magazina Story - 293 broj Untitled-1-74
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Intervju iz magazina Story - 293 broj Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju iz magazina Story - 293 broj   Intervju iz magazina Story - 293 broj Icon_minitimePet Jun 03, 2011 8:10 am

Hahahaha....moguce da je ona..ali nije neka lepotica..ali ako se njemu svidja...onda meni jos vise...xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Intervju iz magazina Story - 293 broj Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Amyicha
Marry You
Marry You
Amyicha


Ženski Broj poruka : 308
Datum upisa : 29.04.2011
Godina : 29

Intervju iz magazina Story - 293 broj Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju iz magazina Story - 293 broj   Intervju iz magazina Story - 293 broj Icon_minitimePet Jun 03, 2011 4:53 pm

baš tako. ali potšto je on takav kakav je mi možemo sam natukniti, a to nećemo niakd saznat. budala baš me zanima tko je xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Intervju iz magazina Story - 293 broj Untitled-1-74
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Intervju iz magazina Story - 293 broj Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju iz magazina Story - 293 broj   Intervju iz magazina Story - 293 broj Icon_minitimeUto Jun 07, 2011 10:36 pm

Hahahaha...i mene zanima.ali on uziva u tome da nas drzi u neizvesnosti....

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Intervju iz magazina Story - 293 broj Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
♥ Bock with me ♥
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
♥ Bock with me ♥


Ženski Broj poruka : 3562
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 29

Intervju iz magazina Story - 293 broj Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju iz magazina Story - 293 broj   Intervju iz magazina Story - 293 broj Icon_minitimeSre Jun 08, 2011 2:21 pm

ma ne brinite se ništa...spajali si ga sa Ritom Orom,a imao je i djevojku Chanel...pogledajte video Smile

https://www.youtube.com/watch?v=_WtgK3wtHNg

PS. Jeste li primjetili da su zamijenili imena njegovih roditelja...Mama je Bernie (Bernadette),a otac Peter Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Intervju iz magazina Story - 293 broj Tumblr_lzzea2zp1h1qfvqewo1_500
Once a hooligan,always a hooligan!
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Intervju iz magazina Story - 293 broj Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju iz magazina Story - 293 broj   Intervju iz magazina Story - 293 broj Icon_minitimeSre Jun 08, 2011 11:57 pm

Hahahaha...znaci odbacili smo mogucnost da je gej...to mi se svidja....sad mi je lakse...xDD

Hhahaha primetila sam...debili...xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Intervju iz magazina Story - 293 broj Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
♥ Bock with me ♥
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
♥ Bock with me ♥


Ženski Broj poruka : 3562
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 29

Intervju iz magazina Story - 293 broj Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju iz magazina Story - 293 broj   Intervju iz magazina Story - 293 broj Icon_minitimeČet Jun 09, 2011 12:07 pm

ma ništa se ne brinite Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Intervju iz magazina Story - 293 broj Tumblr_lzzea2zp1h1qfvqewo1_500
Once a hooligan,always a hooligan!
Nazad na vrh Ići dole
Amyicha
Marry You
Marry You
Amyicha


Ženski Broj poruka : 308
Datum upisa : 29.04.2011
Godina : 29

Intervju iz magazina Story - 293 broj Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju iz magazina Story - 293 broj   Intervju iz magazina Story - 293 broj Icon_minitimeČet Jun 09, 2011 7:47 pm

ja se nisam ni brinula. jer je preočit da nije gej Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Intervju iz magazina Story - 293 broj Untitled-1-74
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Intervju iz magazina Story - 293 broj Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju iz magazina Story - 293 broj   Intervju iz magazina Story - 293 broj Icon_minitimeČet Jun 09, 2011 8:00 pm

Ja jesam malo..ali sad vise ne brinem Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Intervju iz magazina Story - 293 broj Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Vehicle of spirit
Moderator
Moderator
Vehicle of spirit


Ženski Broj poruka : 24032
Datum upisa : 26.04.2011
Godina : 33
Lokacija : NY

Intervju iz magazina Story - 293 broj Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju iz magazina Story - 293 broj   Intervju iz magazina Story - 293 broj Icon_minitimeUto Jul 19, 2011 9:32 am

LOCK
ARHIVA

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Intervju iz magazina Story - 293 broj Maxres10
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Intervju iz magazina Story - 293 broj Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju iz magazina Story - 293 broj   Intervju iz magazina Story - 293 broj Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Intervju iz magazina Story - 293 broj
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Broj postova
» Alt Gr + bilo koji broj
» Najbolji među najboljima: Miley Cyrus, Bruno Mars i 1D na godišnjoj listi magazina “Forbes”!
» Koja pesma se najduže zadržala na mestu broj 1 u ovoj deceniji?
» And who gives a story meaning?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: BRUNO MARS CORNER :: Arhiva novosti-
Skoči na: