Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
♥ Bock with me ♥
Locked Out Of Heaven
Locked Out Of Heaven
♥ Bock with me ♥


Ženski Broj poruka : 3562
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 29

Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011)   Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) Icon_minitimePet Maj 13, 2011 12:38 pm

Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) 110511-mars-monae-2

SPIN: Završili ste svoj prvi nastup na ovoj turneji.Čestitke!Zbog čega ste bili nervozni?

BRUNO MARS:Pa ovo je bio prvi nastup gdje su bile i produkcijske vrijednosti.Sa svjetlima i svim.
JANELLE MONÁE: Ja uopšte nisam nervozna kad sam na sceni.Znam da jeMick Jagger bio ovde… Upoznala sam ga u Metropolitan Museum of Art's Gala. [Vogue urednik] Anna Wintour predstavila me je njemu.Rekla sam mu da ću nastupati,a on je rakao: "Želim da dođem. Daj mi četiri karte. Volim te." To je bilo cool.

SPIN: Kad ste se poslednji put vas dvoje zaista družili? Kao prijatelji?

MARS: Zapravo,mi se družimo svaki dan! Ona me uvijek komentariše. REkla je: "Bruno, čovječe, od kad sam počela da te tweetujem, svi tvoji fanovi mi govore: "Ti si tako srećna što se družiš s Brunom."
MONÁE: On se smije, volim smijanje; on se šali, volim teasing. On je kao mlađi brat.Svi žele da nas vide kao momka i curu. To je baš smiješno.

SPIN:Ko želi da vas vidi kao par?

MONÁE: Imenuj to.

SPIN: Kako ste još povezani,osim muzikom?

MARS : Volim da nosim njene haljine stalno. (smijeh)

SPIN: Jeste li proveli mnogo vremena zajedno prije turneje?

MARS: Na probama za Grammy.Tada sam otkrio da je ona zaista zabavna. Danas smo radili intervju. Ona je baš strastvena oko svoje muzike,ulazi duboko u muziku… kako je ona veliki fan Lauryn Hill zbog njenih religijskih vjerovanja to sve stavlja u muziku. Jedan momak ju je pitao: "Pa šta radiš u svoje slobodno vrijeme?" A ona je rekla da doji bebu foke. To je došlo niotkuda [smijeh]. Hell, yeah, Janelle!

SPIN:Šta je nastrašnija stvar u vezi zajedničkog nastupanja na Grammy-ju?

MONÁE:To je bio veliki trenutak.Molila sam se da budem na Grammy-ju.
MARS:То је bio je**ni Grammy.Najstrašnija stvar za mene je bila da sam izgubio glas dva dana prije nastupa. Imali smo zabavu zbog proslavljanja naše godine. Zabava je bila sjajna, svi su došli. Bili smo u nekom malom bau i niko ne može reći da mu nije bilo zabavno. Svirali smo, pjevali smo cijelu noć i pjesme drugih pjevača -- Celine Dion to Led Zeppelin -- samo ja i moj bend. [Janelle] je bila pametnija, ona je rekla: "Bruno, moram da sačuvam svoj glas." Ja sam rekao [vrišteći], "Ne ne moraš! Hajde! Vraćaj se!" Ja sam samo vrištao i izgubio sam glas. Bilo je zaista stersno jer sam znao da ću natupiti uživo na TV-u i da neću u potpunosti imati kontolu na mom instrumentu. Uprskao sam. [smijeh]

SPIN:Šta je bilo najbolje na večerašnjem šou?

MONÁE:Kad sam zadirkivala publiku. Otpjevala sam malo,i stala...Volim kad sve kontrolišem… Prelijep je osjećaj kad im ne smeta da su pod kontrolom.
MARS:Zanimljivo je kad vrište,teško mi je da to shvatim ozbiljno.Imam nekoliko ljubavnih pjesama na mom CD-u, koje govore o intimnosti. Teško mi je da budem ozbiljan.Ja zaista ne mogu namazati ulje na sebe i cijelim putem ići s tim [smijeh]. Čuo sam neke vriske i smijao sam se sam sebi.Uvijek me izbace iz tog. Visok sam tri stope, praktički.Djevojke,zbog čega do đavola vrištite?

PS. IZVOR SKIN.COM






_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) Tumblr_lzzea2zp1h1qfvqewo1_500
Once a hooligan,always a hooligan!
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126546
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011)   Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) Icon_minitimePon Maj 16, 2011 7:25 am

Hahahahahahaha.....ludaci...Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Amyicha
Marry You
Marry You
Amyicha


Ženski Broj poruka : 308
Datum upisa : 29.04.2011
Godina : 29

Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011)   Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) Icon_minitimeČet Maj 19, 2011 5:16 pm

SPIN: Kako ste još povezani,osim muzikom?

MARS : Volim da nosim njene haljine stalno. (smijeh)


hahahaha to mi je najbolje Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) Untitled-1-74
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126546
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011)   Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) Icon_minitimePet Maj 20, 2011 6:54 am

Amyicha ::
SPIN: Kako ste još povezani,osim muzikom?

MARS : Volim da nosim njene haljine stalno. (smijeh)


hahahaha to mi je najbolje Smile
Hahaha..i meni to....

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 81937
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011)   Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) Icon_minitimeUto Maj 31, 2011 7:36 pm

xaxaxxaa... carevii :DD XD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Vehicle of spirit
Moderator
Moderator
Vehicle of spirit


Ženski Broj poruka : 24024
Datum upisa : 26.04.2011
Godina : 33
Lokacija : NY

Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011)   Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) Icon_minitimeUto Jul 19, 2011 9:23 am

LOCK
ARHIVA

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) Maxres10
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) Empty
PočaljiNaslov: Re: Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011)   Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bruno Mars & Janelle Monae Chat Backstage (May 11, 2011)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bruno Mars got 6 nomination @Grammy 2011
» Review: Mars marvels, but Monae disappoints
» BRUNO MARS GRAMMY AWARDS CELEBRATION - 11.02.2011
» Bruno Mars – When I Was Your Man
» Bruno Mars - 10 nominacija za 2011 Billboard Music Awards

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: BRUNO MARS CORNER :: Arhiva novosti-
Skoči na: