Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Twin flames

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Twin flames Empty
PočaljiNaslov: Twin flames   Twin flames Icon_minitimeUto Apr 12, 2022 10:38 am

Za one koji ne znaju, to su visoke srodne duše. Istovremeno su komplikovane i teške i dešavaju se da bismo nešto naučili. Kopiraću tekst sa foruma Ana rs, kako biste dobili širu sliku o tome šta su to blizanačke duše.

Spojler:

Da li ste se pronašli u tekstu? Da li ste pronašli svoju twin flame?
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Twin flames Empty
PočaljiNaslov: Re: Twin flames   Twin flames Icon_minitimeUto Apr 12, 2022 4:38 pm

bas je poeticna prica.. znam za ovaj pojam i neretko mi se desavalo da pomislim da sam pronasla moj twin flame... srodnu dusu .. to mi se desavalo uglavnom sa nekim koga prvi put upoznam ali je nas susret nedovoljno dug da bi produbili odnos.. tako da ja vecito gubim moje twin flames haha
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Twin flames Empty
PočaljiNaslov: Re: Twin flames   Twin flames Icon_minitimeSre Apr 13, 2022 11:35 pm

Ja sam svoju twin flame upoznala u avgustu prošle godine, a smuvali smo se u oktobru. Ja to tad nisam znala, ali nakon što sam pročitala ovaj tekst shvatila sam da sam imala osećaj kad da se oduvek znamo i kao da smo dugo zajedno i nimalo mi nije bilo teško da se opustim s njim. Kad smo posle nekog vremena prestali da se viđamo; nismo se bili videli 2 i po meseca, on je meni toliko jako nedostajao, da sam ja imala osećaj kao da nedostaje deo mene i kao da su mi dušu rastavili na pola, i kao da mi je duša odvojena od tela. Tada a i sada, kad legnem da spavam, ja njega toliko jako osetim, kao da je tu pored mene.
Iako sam ja njega jako zavolela, mnogo me nervira što se već nekoliko meseci vrtimo u krug. Bukvalno se ništa ne menja. Daću mu još malo vremena, i ako se ne bude uozbiljio po pitanju toga da želi nešto ozbiljno, uprkos tome što ga volim ja ću morati da se okrenem od njega i da potražim nekog ko će želeti porodicu. A znam da bi on umro kad bi me video s drugim. Ne bi mogao to da podnese. Toliko mnogo komplikacija postoji, da više ne znam da li vredi.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Twin flames Empty
PočaljiNaslov: Re: Twin flames   Twin flames Icon_minitimeČet Apr 14, 2022 7:44 pm

Ovo smo bukvalno ja i moj decko.. mi smo se takodje privremeno razdvajali tj prekidali vezu ali se cinilo samo kao da smo se udaljili jedno od drugog da se odmorimo od previse deljenja te energije..i svako ponovno vracanje nas je ojacalo sve vise i vise..pogtovo poslednji put kad smo se ponovo smuvali da kazem ljubav je bila najjaca,kao da se nesto izdesavalo u tom periodu,,inace on i ja smo skroz razlivcite energije ali se dopunjujemo,ja sam mirna a on je energican poprilicno,ali opet meni se to svidja i upotpunjuje me i njemu prija moj mir, imamo cak i dosta razlicitih stavova i misljenja,ali to nas ne sprecava ni u cmeu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Twin flames Empty
PočaljiNaslov: Re: Twin flames   Twin flames Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Twin flames
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Ljubav, porodica, prijateljstvo-
Skoči na: