Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Psihijatrija

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Psihijatrija Empty
PočaljiNaslov: Psihijatrija   Psihijatrija Icon_minitimePon Jan 31, 2022 6:05 pm

Da li ste nekada isli na pregled kod psihijatra,i ako da li ste dobili terapiju ili ne daj boze isli u bolnicu i kakvo je vase iskustvo generalno sa psihijatrima?
Da li imate u okruzenju ljude koji posecuju psihijatra?
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Psihijatrija Empty
PočaljiNaslov: Re: Psihijatrija   Psihijatrija Icon_minitimePon Feb 07, 2022 11:07 pm

Da li ste nekada isli na pregled kod psihijatra,i ako da li ste dobili terapiju ili ne daj boze isli u bolnicu i kakvo je vase iskustvo generalno sa psihijatrima? Bila sam kod psihijatra, konkretno zbog nesanice i nervoze i stresa. Dobila sam terapiju, ali generalno terapija ne pomaže toliko kao to da se udaljite od ljudi koji vas čine nervoznim.
Da li imate u okruzenju ljude koji posecuju psihijatra? Da, imam
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Psihijatrija Empty
PočaljiNaslov: Re: Psihijatrija   Psihijatrija Icon_minitimeUto Feb 08, 2022 4:56 pm



Isla sam kod psihijatra ali sam pricala o mami i njenim problemima..
Imam nekoliko drugaric akoje idu na terapije ili su isle
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Psihijatrija Empty
PočaljiNaslov: Re: Psihijatrija   Psihijatrija Icon_minitimeUto Feb 08, 2022 10:27 pm

Da li ste nekada isli na pregled kod psihijatra,i ako da li ste dobili terapiju ili ne daj boze isli u bolnicu i kakvo je vase iskustvo generalno sa psihijatrima?
-Isla sam samo jednom kad sam radila pregled za auto skolu ali to nije bilo nista konkretno,samo me je pitala da li sam nervozna,da li imam probleme sa porodicom i kako se slazem sa prijateljima i to je to,razgovor je trajao 5 minuta,a ovako nisma isla nikad,mozda bih nekad volela da odem da popricam s nekim cisto onako da vidim prvo kako taj razgovor izgleda i da li stvarno nesto pomaze jer znam par ljudi kojima je terapija unistila zivot jer su dobili neke jake lekove koji su im vise odmagali nego pomagali...
Da li imate u okruzenju ljude koji posecuju psihijatra?
-Da znam par ljudi koj isu isli.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Psihijatrija Empty
PočaljiNaslov: Re: Psihijatrija   Psihijatrija Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Psihijatrija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Zdravlje, nega i lepota-
Skoči na: