Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kožne bolesti

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Kožne bolesti Empty
PočaljiNaslov: Kožne bolesti   Kožne bolesti Icon_minitimePon Jan 31, 2022 12:31 am

Da li imate neku kožnu bolest i koju?
Na koji način je lečite i koje preparate koristite?
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Kožne bolesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kožne bolesti   Kožne bolesti Icon_minitimePon Jan 31, 2022 4:34 pm

Da li imate neku kožnu bolest i koju?
-Imam povremeno problema sa bubuljicama,i sa crvenilom lica....
Na koji način je lečite i koje preparate koristite?
-Ranije sam isla kod raznih skupih dermatologa i oni su mi prepisvali komercijalne kreme poput eucerina,vichy-ja,urage i to medjutim samo sam dzabe pukla pare,bilo mi je samo jos gore jer su to agresivni preparati koji narusavaju prirodnu kisleost koze i zatvraju pore...onda mi je brat preporucio jednu doktorku i centru i kod nje sam se bukvalno spasila,prepisivala mi je preparate koji se prave u laboratoriji specijalno za moj tip koze a pritom nisu ni skupi toliko....od tad koristim aknefug gel za umivanje i kremicu neku hirociklinsku...probala sam razne prizovode po dm i lilly ali sve je bilo bas lose,pogotovo baleini prozivodi su se najgore pokazali...
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Kožne bolesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kožne bolesti   Kožne bolesti Icon_minitimePon Feb 07, 2022 11:14 pm

Od kožnih bolesti imam seboreični dermatitis. Ispoljava se na licu i koži glave. Od letos sam koristila šampon koji prave u jednoj apoteci, koji je veoma delotvoran. Toliko, da sad koristim neki drugi medicinski šampon francuske proizvodnje koji sam kupila ovde. Mislim da on lekovito deluje na kožu, jer ranije nisam smela nijedan drugi šampon da koristim do taj koi sam trenutno koristila. Čim operem kosu sa nekim drugim šamponom, na koži glave mi se odmah stvore žute i krupne ljuspice. A posle korišćenja ovog francuskog šampona nema ničega, tako da ću nastaviti da ga koristim.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Kožne bolesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kožne bolesti   Kožne bolesti Icon_minitimeUto Feb 08, 2022 4:50 pm

Imam i u pitanju je neka aleegija. Vrlo moguce da je na preprarate tako da ih sve izbegavam i koristim samo prirodne sapone, deyodoranse i sprejeve i parfeme neprirodne izbegavam.. Biram tkaninu.. Koristim micelarnu vodu
Nazad na vrh Ići dole
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Kožne bolesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kožne bolesti   Kožne bolesti Icon_minitimeUto Feb 08, 2022 10:30 pm

Mon amour ::
Od kožnih bolesti imam seboreični dermatitis. Ispoljava se na licu i koži glave. Od letos sam koristila šampon koji prave u jednoj apoteci, koji je veoma delotvoran. Toliko, da sad koristim neki drugi medicinski šampon francuske proizvodnje koji sam kupila ovde. Mislim da on lekovito deluje na kožu, jer ranije  nisam smela nijedan drugi šampon da koristim do taj koi sam trenutno koristila. Čim operem kosu sa nekim drugim šamponom, na koži glave mi se odmah stvore žute i krupne ljuspice. A posle korišćenja ovog francuskog šampona nema ničega, tako da ću nastaviti da ga koristim.

Mico moj otac ima seboreicni dermatitis takodje,njemu se ispoljava na celu i kod obrva i to bas zna opako da se zacrveni...on je koristio neke jeftine kreme koje su mu pomogle.i ima perut stalno takodje i peruta mu se koza
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kožne bolesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Kožne bolesti   Kožne bolesti Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kožne bolesti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Zdravlje, nega i lepota-
Skoči na: