Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Komunikacija sa partnerom

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Komunikacija sa partnerom Empty
PočaljiNaslov: Komunikacija sa partnerom   Komunikacija sa partnerom Icon_minitimePon Jan 31, 2022 12:04 am

Kakva je vaša komunikacija sa partnerom?
Da li se često svađate?
Da li ste tolerantni i da li nalazite kompromis u određenim situacijama?
Pišite vaša iskustva Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Komunikacija sa partnerom Empty
PočaljiNaslov: Re: Komunikacija sa partnerom   Komunikacija sa partnerom Icon_minitimeUto Feb 01, 2022 7:36 pm

Kakva je vaša komunikacija sa partnerom?
-Odlicna,cujemo se 2 puta dnevno i to je po meni sasvim dovoljno,ujutru kad se probudimo caskamo malo kako smo spavali io nasim planovima za taj dan ako se ne vidjamo,i predvece pred spavanje pricamo sta smo radili taj dan i caskamo ovako bezveze,a kad se vidimo pricamo nonstop bukvalno,ne zaklapamo ni on,ni ja.
Da li se često svađate?
-Samo smo se 2 puta posvadjali za ovih 5 godina veze,i to prvi put na pocetku veze jer sam se ja ljutila sto se on dopisivao sa bivsom devojkom,ali posto je video da mi to smeta rekao joj je da ne zeli vise da se dopisuju i ona je to prihvatila,a drugi put smo se posvadjali kad smo trebali da idemo u neki klub i meni se nije islo a to sam mu rekla tek kad smo bili na putu do kluba,ali tu sam ja bila kriva,to je takodje bilo na pocetku veze u prvih 6 meseci ja mislim...posle toga se nikad vise nismo posvadjali.
Da li ste tolerantni i da li nalazite kompromis u određenim situacijama?
-Ja sam tolernatna maksimalno iskreno i uvek se trudim da nadjem kompromis bez svadje ,vike,vredjanja i ostalog. Moj decko je isto takav hvala Bogu...nikada se nije zamerao ni za sta,niti pravio zrtvu od sebe.
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Komunikacija sa partnerom Empty
PočaljiNaslov: Re: Komunikacija sa partnerom   Komunikacija sa partnerom Icon_minitimeUto Feb 08, 2022 5:24 pm

Mon amour ::
Kakva je vaša komunikacija sa partnerom?
Da li se često svađate?
Da li ste tolerantni i da li nalazite kompromis u određenim situacijama?
Pišite vaša iskustva Smile


Zasniva se na medjusobnom poverenju tako da verujem da je dobra 9tka
Ne svadjamo se, mislim da je to jer za sad nismo naisli na probleme
Jesam tolerantna sto se tice njega i njegovih drugova npr ali ocekujem isto jer sam uvek za jednakost i pravednost
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Komunikacija sa partnerom Empty
PočaljiNaslov: Re: Komunikacija sa partnerom   Komunikacija sa partnerom Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Komunikacija sa partnerom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Ljubav, porodica, prijateljstvo-
Skoči na: