Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Endokrinologija

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Endokrinologija Empty
PočaljiNaslov: Endokrinologija   Endokrinologija Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 11:50 pm

Da li ste nekad bili kod endokrinologa?
Da li ste proveravali rad štitne žlezde i da li generalno imate problema sa tim?
Da li imate problema sa šećerom i uopšte sa insulinom?
Pišite vaša iskustva?
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Endokrinologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Endokrinologija   Endokrinologija Icon_minitimePon Jan 31, 2022 6:01 pm

Da li ste nekad bili kod endokrinologa?
-Isla sam prvi put 2020.godine posle onog lokdauna zbog korona virusa, imala sam probleme sa mucninom i povracala sam povremeno i onda mi je doktorka u domu zdravlja dala uput za Bezanijsku bolnicu. Uradila sam sve potrebne analize, hormone,vitamine i opstu krvnu sliku i sve je bilo okej,potom sam isla na ultrazvuk abdomena i stitne zlezde i aposlutno nista nisu nasli...a ispostavilo se da su mucnine bile zbog problema sa Kandidom....ali sam se bas namucila sa stalnim vajdenjem krvi i dolaskom u 6 ujutru u bolnicu jer su neke analize morale da se rade bas bas rano kao npr neki hormoni stresa..
Da li ste proveravali rad štitne žlezde i da li generalno imate problema sa tim?
-jesam 2 puta,ali nemam problema sa stitnom zlezdom.
Da li imate problema sa šećerom i uopšte sa insulinom?
-Nikad,a u mojoj porodici je samo imala baba,ali to se hvala bogu nije prenelo genetski na mog tatu i na mene i mog brata...
Pišite vaša iskustva?
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Endokrinologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Endokrinologija   Endokrinologija Icon_minitimePon Feb 07, 2022 11:08 pm

Da li ste nekad bili kod endokrinologa? Jesam, idem na kontrole dva puta godišnje.
Da li ste proveravali rad štitne žlezde i da li generalno imate problema sa tim? Proveravala sam i nemam problema
Da li imate problema sa šećerom i uopšte sa insulinom? Imam insulinsku rezistenciju, na poslednjoj kontroli insulin mi je ponovo iznad granice nakon što mi se u februaru prošle godine regulisao. Tako da ponovo moram da vodim računa o ishrani.
Pišite vaša iskustva?
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Endokrinologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Endokrinologija   Endokrinologija Icon_minitimeUto Feb 08, 2022 4:55 pm



Nikad nisam iako ih vidjam svakodnevno xD
Rad stitne zlezde proveravam maltene na svakih 3 meseca i idem na ultrazvuk. Nekada mi iskoci neka zlezda i zbog nje panicno idem na te preglede iako je sve u najboljem redu. Dr je rekla da su mi nalazi skolski i da sam apsolutno zdrava sto se te regije tice.
Mama je dijabeticar tako da se plasim proveravanja i ulaska u ogttestiranja. Znam da moze da mi se svasta regulise do hormona do secera u krvi ovim proverama ali ne da mi se, jer za sada funkcionisem
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Endokrinologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Endokrinologija   Endokrinologija Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Endokrinologija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Zdravlje, nega i lepota-
Skoči na: