Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Covid 19

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Covid 19 Empty
PočaljiNaslov: Covid 19   Covid 19 Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 11:28 am

u Kini se krajem 2019. godine pojavio novi virus pod imenom Corona poznatiji i kao Covid 19,nazalost se prosirio na ceo svet i pandemija traje i dan danas. Od tada korona je mutirala i u razlicite sojeve virusa od kojih su najpoznatiji delta soj i Omikron soj koji trenutno vlada nasom planetom.
Prema poslednjim podacima od korone je od pocetka pandemije do sada bilo zarazeno 373.317.812 ljudi, a ukupno je preminulo 5.676.912 ljudi. Sta mislite o ovim statistikama?
Koje je vase misljenje o koroni generalno?
Trecina stanovnistva u svetu ne veruje u postojanje ovog virusa,odnosno smatra da je to ,,lazna" bolest koja je vezana za politiku,sta mislite o ovome?
Da li ste prelezali korona virus,i da li ste imali post-covid simptome?
Da li je neko u vasoj porodici prelezao ovaj virus ili neko od vasih prijatelja?
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Covid 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Covid 19   Covid 19 Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 2:00 pm

Nova porukaNaslov: Covid 19 Covid 19 EmptyJuče u 23:28 Odgovoriti sa citatom Izmeni/Izbriši poruku Obriši ovu poruku Pogledaj IP autora
+
----
-
u Kini se krajem 2019. godine pojavio novi virus pod imenom Corona poznatiji i kao Covid 19,nazalost se prosirio na ceo svet i pandemija traje i dan danas. Od tada korona je mutirala i u razlicite sojeve virusa od kojih su najpoznatiji delta soj i Omikron soj koji trenutno vlada nasom planetom.
Prema poslednjim podacima od korone je od pocetka pandemije do sada bilo zarazeno 373.317.812 ljudi, a ukupno je preminulo 5.676.912 ljudi. Sta mislite o ovim statistikama? Sto se statiskika tice, kontam da smo mi vec izgubili jedan manji grad tipa poput Sapca.. uzimaju u obzir da zbog kovida umiru i ljudi koji ne dodju na red od kovid zarazenih
Koje je vase misljenje o koroni generalno? uhh generalno ne volim dda polemisem na temu necega o cemu retko ko zna zapravo ista
Trecina stanovnistva u svetu ne veruje u postojanje ovog virusa,odnosno smatra da je to ,,lazna" bolest koja je vezana za politiku,sta mislite o ovome? cinjenica je da postoji nesto i da ubija ljude.. savrsena zamena za klasicne ratove, da se izbrise odredjeni broj covecanstva.. khm sasvim prigodno ali opet moze biti i slucajno ....
Da li ste prelezali korona virus,i da li ste imali post-covid simptome? nisam prelezala srecom
Da li je neko u vasoj porodici prelezao ovaj virus ili neko od vasih prijatelja? niko od mojih bliznjh nije.. samo sam cula od poznanika
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Covid 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Covid 19   Covid 19 Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 11:34 pm

Moje mišljenje je da je ovaj virus napravljen u laboratoriji kako bi smanjili broj stanovništva na jednu milijardu. Neće stati dok to ne ostvare. Pitate se ko su to oni. Pa najmoćniji ljudi na svetu, tajna društva. Samim tim što ljudi umiru od korone, umiru i od vakcine. Apsolutno ne verujem u te vakcine, već smatram da one prouzrokuju razne autoimune bolesti. Neki ljudi umru posle revakcine, a kod onih koji prežive vakcinu mogu da se ispolje razne bolesti za nekoliko godina, a pouzdano znam i da utiču na plodnost kod muškaraca i žena. Ono što je najvažnije, da bi moćne sile sprečile da se ljudi razmnožavaju, kroz razne vakcine oni ljudima ubrizgavaju sve i svašta kako bi muškarci imali ženske hormone, a žene muške. Zato na svetu ima toliko mnogo homoseksualaca. Jer što više homoseksualaca ima, to je manja mogućnost da se ljudi razmnožavaju.
Preležala sam dva puta. Prvi put curenje iz nosa i kašalj. Drugi put mi nije bilo baš ništa.
Koliko znam iz moje porodice nije niko, od prijatelja jeste.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Covid 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Covid 19   Covid 19 Icon_minitimeUto Feb 01, 2022 7:50 pm

Sta mislite o ovim statistikama?
-Iskreno mislim da ne prikazuju realno stanje obolelih ljudi i umrlih,jer k ozna koja je prava istina,oni kriju..smatram da je umrlo mnogo vise ljudi,kao i da je zarazeno duplo vise njih...
Koje je vase misljenje o koroni generalno?
-Ja sam u pocetku,kad se pojavila,mislila da je to stvarno neka uzasna stvar i da je iznikla ni ot kuda tj od onog slepog misa koji je bio zarazen i mnogo sam se plasila da se nesto ne desi meni imojoj prodici,nisam ni izlazila iz kuce jos pre karantina onog koji je trajao skoro 3 meseca a bogami i dosta posle...onda su otkrivene vakcine i moji roditleji su mi rekli da moramo odmah svi da se vakcinisemo jer smo bili u panici jer bi to bio jedini izlaz,i onda smo se vakcinisali prvom,pa drugom dozom i onda trecom,i nakon trece su krenule sve one teorije zavere da je virus izmisljen u laboratoriji i da je pusten da istrebi ljudski rod....i jos milion stvari koje ste vec svi culi..ne znam..pocinjem da verujem da je to sve istina i da je u ovim vakcinama ko zna sta jer sada sam imala omikron soj a revakcinisana sma trecom dozom pre mesec dana...jos su rekli da ce biti blazi simptomi za vakcinisane,a nije bilo tako,ja sam imala kasalj koji nije prstajao uopste,jak bol u grlu nisam mogla da pricam zamalo da dobijem upalu pluca,bolela me je glava i sva sma bila ukocena...
Trecina stanovnistva u svetu ne veruje u postojanje ovog virusa,odnosno smatra da je to ,,lazna" bolest koja je vezana za politiku,sta mislite o ovome?
-Npisala sam gore.
Da li ste prelezali korona virus,i da li ste imali post-covid simptome?
-Prelezala sam ga prvi put u martu 2021 godine, i evo sad u februaru 2022....2 putai oba puta imam post covid simptome..
Da li je neko u vasoj porodici prelezao ovaj virus ili neko od vasih prijatelja?
-U mojoj porodici skoro svi kao i moji prijatelji.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Covid 19 Empty
PočaljiNaslov: Re: Covid 19   Covid 19 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Covid 19
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vakcinacija protiv covid 19

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Zdravlje, nega i lepota-
Skoči na: