Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Terapija lekovima

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Terapija lekovima Empty
PočaljiNaslov: Terapija lekovima   Terapija lekovima Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 11:13 am

Da li uzimate neke lekove kao redovan vid terapije,i ako da koje?
Da li imate nekoga u porodici ko koristi lekove svakodnevno?
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Terapija lekovima Empty
PočaljiNaslov: Re: Terapija lekovima   Terapija lekovima Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 2:01 pm

ne uzimam ni lekove ni terapiju narocito ne bez uputa lekara. Nekad uzimam vitamine kao dodatak ishrani
Mama koristi lekove redovno za pritisak i secer
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Terapija lekovima Empty
PočaljiNaslov: Re: Terapija lekovima   Terapija lekovima Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 11:52 pm

Da li uzimate neke lekove kao redovan vid terapije,i ako da koje? Pijem siofor od 500 za insulinsku rezistenciju već godinu i po dana. Takođe pijem ksalol za spavanje i latu (nisam sigurna za šta je tačno), njih mi je prepisao neuropsihijatar. Pored toga pijem selen zbog grla i vigantol kapi jednom nedeljno.
Da li imate nekoga u porodici ko koristi lekove svakodnevno? Moja majka pije lekove za srce i pritisak, takođe pije lekove za ravnotežu, za raspoloženje i još neke lekove koje joj je prepisao neuropsihijatar.
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Terapija lekovima Empty
PočaljiNaslov: Re: Terapija lekovima   Terapija lekovima Icon_minitimePon Jan 31, 2022 4:14 pm

Ne pijem nista od te terpaije takozvane,ali moj tata uzima lekove za srce a moja mama koristi pumpicu za astmu...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Terapija lekovima Empty
PočaljiNaslov: Re: Terapija lekovima   Terapija lekovima Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Terapija lekovima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Zdravlje, nega i lepota-
Skoči na: