Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ginekologija

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Ginekologija Empty
PočaljiNaslov: Ginekologija   Ginekologija Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 11:10 am

Devojke,da li redovno posecujete ginekologa?
Da li ste nekada imale neke genitalne probleme?
Da li koristite neku metodu kontracepcije? (kontraceptivne pilule,spirala,flasteri..)i kakva su vasa iskustva?
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Ginekologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ginekologija   Ginekologija Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 2:04 pm

Da, svakih godinu dana idem na pregled sveobuhvatan sa sve testitanjem na sve bolesti STD& i radim i HPV tipizaciju koja se sada prepucuje svima koji su 25+
Imala sam problema sa Candidom i ona se resava vaginaletama a za povecanu Ureoplasmu sam koristila diklofen koji sam dobila prpeisan. Urea je nezgodna kada ste studni, ovako se leci samo u Srbiji ne i u inostranstvu no ja sam svakako odabrala da leci i sebe i partnera. Sve svoje partnere teram da idu na redovne preglede, to je nesto oko cega nema resprave. Isto 1 godisnje.
Ne koristim nikakav vid kontracepcije, ali bih koristila ukoliko dobijem dobru preporoku lekara
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Ginekologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ginekologija   Ginekologija Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 11:36 pm

Devojke,da li redovno posecujete ginekologa? Ne. Planiram da idem na pregled kad budem izgubila nevinost. Pre toga je apsolutno nemoguće Neutral
Da li ste nekada imale neke genitalne probleme? Mislim da nisam imala ništa
Da li koristite neku metodu kontracepcije? (kontraceptivne pilule,spirala,flasteri..)i kakva su vasa iskustva? Ne koristim još uvek ništa
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Ginekologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ginekologija   Ginekologija Icon_minitimePon Jan 31, 2022 4:25 pm

Devojke,da li redovno posecujete ginekologa?
-Posecujem na svakih 6 meseci,idem u euromedik kod svoje doktorke.
Da li ste nekada imale neke genitalne probleme?
-Jesam,imam i sad,kandidu...muci me vec godinama,pila sam i kapsule protiv kandide,bila sam i na dijeti,i koristila one vaginalne kreme,ali nista mi nije pomoglo,vracala se u roku od par meseci i sad je jso uvek imam..imala sma takodje cistu na jajniku desnom koja je bila 8cm i morala je da se hitno operise,isla sma na operaciju letos i lezala sam u narodnom frontu 2 dana,nista strasno ali ne znam sto mi se javila tolika cista.
Da li koristite neku metodu kontracepcije? (kontraceptivne pilule,spirala,flasteri..)i kakva su vasa iskustva?
-Koristila sam kontraceptivne pilule 2 godine,ali sam prestala jer sam cula da se povecao rizik od raka dojke za vise od 50% kod mladih zena i zato sto je velika obaveza da ih pijete svaki dan u apsolutno isto vreme...nekad zaboravim pa se setim tek posle 6 sati i tako,uglavnom sad ne koristim nista..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ginekologija Empty
PočaljiNaslov: Re: Ginekologija   Ginekologija Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ginekologija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Zdravlje, nega i lepota-
Skoči na: