Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Depresija i anksioznost

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Depresija i anksioznost Empty
PočaljiNaslov: Depresija i anksioznost   Depresija i anksioznost Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 11:04 am

Da li ste nekada imali problema sa depresijom ili anksizonoscu?
Ako da,kako uspevate da se borite sa njima?
Da li smatrate da u vasem okruzenju ima dosta depresivnih i anksioznih ljudi?
Da li imate neku blisku osobu koja se bori s nekom od ove dve bolesti?
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Depresija i anksioznost Empty
PočaljiNaslov: Re: Depresija i anksioznost   Depresija i anksioznost Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 2:06 pm

Imam konstntno ali nisu opasni napadi.
Borim se jedino sto radim kada je to u pitanju
Smatram da smo svi povremeo takvi da su svi oko mene takvi samo nekad manje nekad vise
Imam dosta bliskih osoba koji se ozb bore s tim, trenuntno na umu imam 4
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Depresija i anksioznost Empty
PočaljiNaslov: Re: Depresija i anksioznost   Depresija i anksioznost Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 11:39 pm

Da li ste nekada imali problema sa depresijom ili anksizonoscu? Da, često upadam u depresiju i anksioznost
Ako da,kako uspevate da se borite sa njima? Jednostavno pokušavam da ne mislim na te stvari ili osobe koje su mi izazvale depresiju, ili se družim sa ljudima koji me zasmejavaju i opuštaju
Da li smatrate da u vasem okruzenju ima dosta depresivnih i anksioznih ljudi? Pa generalno ima, ali neki to ne pokazuju, uspešno to prikrivaju
Da li imate neku blisku osobu koja se bori s nekom od ove dve bolesti? Imam
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Depresija i anksioznost Empty
PočaljiNaslov: Re: Depresija i anksioznost   Depresija i anksioznost Icon_minitimePon Jan 31, 2022 4:28 pm

Da li ste nekada imali problema sa depresijom ili anksizonoscu?
-Sto se tice depresije i ne bas,ali anksizonost itekako pogotovo socijalna anksizonost,jako se tesko prilagodjavam kad sam u novom i nepoznatom drustvu,samo stojim i cutim i ne pricam ni sakim i plasim se sta ce drugi misliti o meni...takodje imam anskizonost kad treba da kazem nekome da je nesto pogresno uradio jer smatram da sam ja kriva zbog toga i da ce me ta osoba mrzeti ceo zivot zbog toga..
Ako da,kako uspevate da se borite sa njima?
-Vrlo tesko uspevam da se borim sa anksizonoscu iskreno...dosta sam stegnuta osoba u tim osicjalnim situacijama i ne mogu niakko da nateram sebe da mogu i ja da pridjem durgim ljudima i da zapocnem razgovor...
Da li smatrate da u vasem okruzenju ima dosta depresivnih i anksioznih ljudi?
-Ja imam previse ljudi oko sebe koji su depresivni i naksizosni da ne mogu sve ni da ih nabrojim,te zbog posla,te zbog skole,te zbog problema sa porodicom...
Da li imate neku blisku osobu koja se bori s nekom od ove dve bolesti?
-Imam ih zaista previse.....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Depresija i anksioznost Empty
PočaljiNaslov: Re: Depresija i anksioznost   Depresija i anksioznost Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Depresija i anksioznost
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Zdravlje, nega i lepota-
Skoči na: