Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Zdravlje usta i zuba

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Zdravlje usta i zuba Empty
PočaljiNaslov: Zdravlje usta i zuba   Zdravlje usta i zuba Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 10:55 am

Da li redovno posecujete stomatologa?
Da li generalno imate problem sa zubima?
Da li ste nekad imali neku ozbiljniju intervenciju vezanu za usta i zube?
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Zdravlje usta i zuba Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdravlje usta i zuba   Zdravlje usta i zuba Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 2:10 pm

nazalost ne posecujem stommatologa dovoljno cesto
Imam problem sa naslednom paradentozom i ne mogu da sprecim to osim da idem 4 puta godisnje na bolne preglede i povlacenje desni..
imala sam intervenciju kada sam vadila umnjake i izvedena je sa anesteszijom tako da se nista ne oseca ali mi je dusa plakala za ovsennim pahuljicama koje nisam smela da jedem nakon toga hahah
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Zdravlje usta i zuba Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdravlje usta i zuba   Zdravlje usta i zuba Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 11:41 pm

Da li redovno posecujete stomatologa? Dok sam bila u Srbiji jesam, ali sad nisam bila od letos, nažalost
Da li generalno imate problem sa zubima? Pa trenutno nemam. Ali sam imala gangrenu na dva zuba, a pre toga su mi izbile fistule iznad ta dva zuba, pa sam muku mučila sa njima. Takođe sam imala problema sa još jednim zubom i to tokom nekoliko meseci, ali kako vreme prolazi sve manje.
Da li ste nekad imali neku ozbiljniju intervenciju vezanu za usta i zube? Nisam
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Zdravlje usta i zuba Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdravlje usta i zuba   Zdravlje usta i zuba Icon_minitimePon Jan 31, 2022 4:39 pm

Da li redovno posecujete stomatologa?
-Idem na svakih 6 meseci.
Da li generalno imate problem sa zubima?
-Imam iskreno,imam 7 kvarnih zuba u ustima i svih 7 imaju plombe,doduse neki imaju bele aneki crne ali stomatolog mi je rekao da bi te crne valjalo zameniti za bele takodje,idem na ciscenje kamenca i naslaga na svakih 6 meseci malo je bolno ali zubi su super posle...imala sam problem sa prednjom dvojkom pojavila mi se fistula i morala sam na operaciju da se ona odstrani jer samo je mogla hirurskim putem hvala bogu zub u vilici mi je ostao citav...
Da li ste nekad imali neku ozbiljniju intervenciju vezanu za usta i zube?
-Jesam 2 hirusrska vadjenja umnjaka i 2 operacije sa fistulama....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zdravlje usta i zuba Empty
PočaljiNaslov: Re: Zdravlje usta i zuba   Zdravlje usta i zuba Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zdravlje usta i zuba
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Zdravlje
» Doktori su mu vadili nešto iz usta i umirali od smeha! (VIDEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Zdravlje, nega i lepota-
Skoči na: