Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Putovanje u vreme pandemije

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Putovanje u vreme pandemije Empty
PočaljiNaslov: Putovanje u vreme pandemije   Putovanje u vreme pandemije Icon_minitimeSub Jan 29, 2022 11:25 pm

Da li putujete negde dok traje pandemija virusa Covid 19?
Da li mislite da bi trebalo obustaviti ili barem smanjiti putovanja koja nisu hitna i koja mogu da sacekaju dok se situacija sa virusom ne smiri?
Sta mislite, koji je najbezbedniji vid putovanja u ovom slucaju?
Nazad na vrh Ići dole
error(no.23)
Dirty Dancer In The Moonlight
Dirty Dancer In The Moonlight
error(no.23)


Ženski Broj poruka : 82058
Datum upisa : 18.04.2011
Godina : 28

Putovanje u vreme pandemije Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanje u vreme pandemije   Putovanje u vreme pandemije Icon_minitimeNed Jan 30, 2022 2:32 pm

nigde daleko onisam isla i smatram da se ponasam u sklud sa merama
najbezbednije je ne prelaziti granice izgleda..

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“I am so afraid of disappointing the people I love, I often forget that I am someone I love too. And I need kindness just as much as I believe the people I love do.”
— Nikita Gill
Nazad na vrh Ići dole
Mon amour
Admin
Admin
Mon amour


Ženski Broj poruka : 126650
Datum upisa : 04.04.2011
Godina : 32
Lokacija : Bratislava

Putovanje u vreme pandemije Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanje u vreme pandemije   Putovanje u vreme pandemije Icon_minitimePon Jan 31, 2022 12:11 am

Da li putujete negde dok traje pandemija virusa Covid 19? Ne
Da li mislite da bi trebalo obustaviti ili barem smanjiti putovanja koja nisu hitna i koja mogu da sacekaju dok se situacija sa virusom ne smiri? Apsolutno
Sta mislite, koji je najbezbedniji vid putovanja u ovom slucaju? Putovanje avionom ili sopstvenim prevozom.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Putovanje u vreme pandemije Tcdmir11
Nazad na vrh Ići dole
http://ljiljaklija.forumsr.com
Biljana97
Admin
Admin
Biljana97


Ženski Broj poruka : 35968
Datum upisa : 19.04.2011
Godina : 27

Putovanje u vreme pandemije Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanje u vreme pandemije   Putovanje u vreme pandemije Icon_minitimePon Jan 31, 2022 3:24 pm

Ja sam putovala kod brata u Francusku pre par meseci dok je tamo bila velika pandemija,ali sam morala da idem da im pomognem oko dece...hvala bogu nije me uhvatila korona tamo niti bilo sta,ali smatram da bi trebalo da se smanje putovanja pogotovo sad kad korona divja jos vise po celom svetu. u skorije vreme ne planiramda putujem nigde u strane zemlje jer je suvise rizicno..
smatram da je najbolje poutovati avionom...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Putovanje u vreme pandemije Empty
PočaljiNaslov: Re: Putovanje u vreme pandemije   Putovanje u vreme pandemije Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Putovanje u vreme pandemije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Putovanje
» Pripreme za putovanje
» Preporuke za putovanje
» Vreme......
» Moje prvo putovanje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPIC :: Today My Life Begins :: Putovanja-
Skoči na: